Centrum wiedzy ERP - dowiedz się więcej o Dynamics NAV
46
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-46,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Centrum wiedzy

Dowiedz się więcej o systemie ERP i rynkowych nowościach

Wszystko co musisz wiedzieć o systemie ERP

Na temat zintegrowanych systemów informatycznych, a w szczególności Dynamics NAV wiemy praktycznie wszystko. Dlatego stworzyliśmy Centrum wiedzy ERP, którego założeniem jest pomoc w doborze systemu, funkcjonalności, czy rozwiązania biznesowego. Centrum wiedzy ERP to zbiór materiałów, przewodników i e-booków na temat systemu ERP oraz rozwiązań dodatkowych usprawniających procesy zarządzania. Zapraszamy do lektury!

Folder: Nowości w Dynamics NAV 2018

Microsoft Dynamics NAV 2018 to system ERP, który przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom, nada jej nową wartość. Pozwoli wkroczyć na ścieżkę cyfrowej transformacji i rozwinąć możliwości organizacji oraz pracowników, opierając się na zintegrowanych, inteligentnych rozwiązaniach biznesowych. W zgodzie z nowym nurtem przekształci Twoją organizację w inteligentne przedsiębiorstwo cyfrowe.

Polska Funkcjonalność Microsoft Dynamics NAV2017

Podobnie jak w poprzednich latach, konsultanci oraz tłumacze z firmy IT.integro opracowali moduł rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics NAV 2017. Moduł jest certyfikowany przez Microsoft. Jego celem jest dostosowanie systemu ERP do lokalnych wymogów prawnych.

Rozwiązania dla produkcji

Rozwiązania dla produkcji

Poznaj funkcjonalności dedykowane firmom produkcyjnym w ramach systemu Microsoft Dynamics NAV oraz możliwości Cosmo Consult AMP – rozszerzenia stworzonego z myślą o produkcji procesowej.

Przewodnik po systemie MS Dynamics NAV 2016

Przewodnik po systemie ERP

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Folder o IT.integro. Poznaj lidera wdrożeń

Mamy przyjemność przekazać w Państwa ręce folder informacyjny o naszej firmie. Istniejemy na rynku od 1991 roku. Wiele lat doświadczeń, zdobytej wiedzy i zaangażowania, pozwoliło nam uzyskać tytuł lidera we wdrożeniach systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Oferujemy oprogramowanie dopasowane do specyfiki zarówno polskiego, jak i międzynarodowego rynku.

Folder opisujący system ERP w abonamencie NAV365

System ERP Microsoft Dynamics NAV jest już dostępny w wygodnym abonamencie! Poznaj zalety NAV365 – innowacyjnego produktu, którego głównym elementem jest oprogramowanie ERP, w pełni zintegrowane z Office 365 oraz chmurą obliczeniową Microsoft Azure. Z foldera dowiesz się czym jest NAV365, jakie przynosi korzyści, funkcjonalności, a także poznasz warunki abonamentowe.

Folder Zarządzanie sprzedażą detaliczną

LS NAV to kompletne i wszechstronne narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe idealnie dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail, począwszy od sklepów stacjonarnych po ecommerce. Pobierz folder i poznaj aktualne trendy na rynku retail w Polsce i na świecie.

Folder Microsoft Dynamics CRM 2016 Spring Wave

W niniejszym dokumencie przedstawiono opis aktualizacji systemu Dynamics CRM „Microsoft Dynamics CRM 2016 Spring Wave”, która to w szczególności obejmuje aktualizacje wszystkich usług online ekosystemu Dynamics CRM. Aktualizacje te znacznie zwiększają możliwości firm w zakresie zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta i będą udostępniane klientom na żądanie.

Folder na temat funkcjonalności modułu KiP

kadry i płace

Moduł Kadry i Płace stanowi rozszerzenie funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics NAV w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia między innymi tworzenie kadrowej bazy danych, generowanie licznych dokumentów, prowadzenie ewidencji czasu pracy i absencji, wyliczanie wynagrodzeń i zasiłków, a także księgowanie list płac według definiowalnych kryteriów.

Folder AGRIWARE

Agriware oprogramowanie dla gospodarstw hodowli roślin

IS Agriware to kompleksowe rozwiązanie dla ogrodnictwa, które jest w pełni zintegrowane z systemem Microsoft Dynamics NAV. Rozwiązanie to obejmuje wszystkie procesy zachodzące w gospodarstwie związane z czasem, przestrzenią, pracą i materiałami.

Folder Document Capture

Document Capture to nowoczesne rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR, usprawniające procesy administracyjne. Dzięki pełnej integracji Document Capture z modułem zakupów Microsoft Dynamics NAV, istnieje możliwość skanowania faktur w momencie ich otrzymania. Wówczas są przekazywane bezpośrednio do systemu ERP.

Folder Microsoft Dynamics CRM 2016

dynamics crm

Microsoft Dynamics CRM to nowoczesne rozwiązane biznesowe, które pozwala na skuteczne zarządzanie relacjami z klientami. Pozwala podnieść wydajność sprzedaży, poziom obsługi klienta oraz efektywność działań marketingowych. CRM wykorzystuje szereg informacji pochodzących m.in. z analiz biznesowych. Zarządzanie kampaniami możliwe jest lokalnie, w chmurze bądź w modelu hybrydowym.

Polska Funkcjonalność Dynamics NAV 2016

Polska Funkcjonalność

Polska funkcjonalność to certyfikowany przez Microsoft moduł (add-on) rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 (W1). Został on przygotowany przez konsultantów i tłumaczy firmy IT.integro. Jego celem jest dostosowanie systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 do lokalnych wymagań.

FOLDER O NOWOŚCIACH W DYNAMICS NAV 2016

microsoft dynamics nav

Folder Microsoft Dynamics NAV 2016. Nowości w systemie ERP opisuje kluczowe funkcjonalności, które pojawiły się wraz z najnowszą wersją oprogramowania ERP. NAV 2016 jest systemem jeszcze bardziej mobilnym, intuicyjnym i przyjaznym użytkownikom. Stał się kompletnym wsparciem dla biznesu. Poznaj bliżej możliwości Microsoft Dynamics NAV 2016 i pobierz aktualny folder NAV 2016!

LS BI – Business Intelligence

Analiza w branży retail – w szczególności w sieci sklepów detalicznych, ma ogromne znaczenie. Rozwiązaniem dla detalistów jest LS BI. Jest to skalowalne, niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom informacji, które są niezbędne do podjęcia skutecznych działań.

LS OMNI. OBSŁUGA W PUNKTACH SPRZEDAŻY

Polska funkcjonalność to certyfikowany przez Microsoft moduł (add-on) rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 (W1). Został on przygotowany przez konsultantów i tłumaczy firmy IT.integro. Jego celem jest dostosowanie systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 do lokalnych wymagań.

LS POS. OBSŁUGA W PUNKTACH SPRZEDAŻY

LS POS jest zaprojektowany do obsługi całego segmentu rynku sprzedaży detalicznej, a w szczególności dla wszystkich punktów szybkiej obsługi, z idea aby korzystanie było szybkie i łatwe w użyciu tak jak używanie terminala POS. Poznaj możliwości, jakie daje przedsiębiorcom system LS POS.

Bankowość elektroniczna

Moduł Bankowość Elektroniczna usprawnia proces wprowadzania i wysyłania przelewów dzięki integracji z systemem ERP. Pozwala on na automatyczne lub ręczne przygotowanie przelewów do banku kontrahenta w systemie Microsoft Dynamics NAV.

Oprogramowanie dla stacji paliw

Zarządzaj efektywnie i elastycznie swoją stacją benzynową – począwszy od obsługi dystrybutorów paliwa, po punkt sprzedaży i zaplecze. System LS Nav Forecourt bezustannie replikuje wszystkie informacje, zapewniając użytkownikom dostęp do danych sprzedażowych niezbędnych do podejmowania decyzji.

Continia Expense Management

Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych. Automatyzuje on proces akceptacji, usprawnia pracę i podnosi efektywność.

10 powodów, dla których warto wybrać system Microsoft Dynamics NAV

Group 1@1x

Zapraszamy do zapoznania się z głównymi powodami, dla których Microsoft Dynamics NAV jest najlepszym wyborem dla firm z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno tych lokalnych, jak i o zasięgu globalnym.

Chmura obliczeniowa Microsoft Azure

Microsoft Azure to platforma umożliwiająca uruchomienie rozwiązań informatycznych działających w chmurze. Architekt projektujący rozwiązanie dysponuje zwirtualizowanym środowiskiem oferującym, praktycznie nieograniczone możliwości skalowania, olbrzymią wydajność i gigantyczny pojemnik do przechowywania danych.

11 trendów w biznesie

Najnowsza wersja systemu ERP jest kolejnym krokiem w kierunku integracji rozwiązań Microsoft oraz rozbudowy posiadanych funkcjonalności. To dzięki zaawansowanej współpracy, użytkownicy otrzymali efektywne narzędzie biznesowe, które przenika wszystkie sfery organizacji.

Folder Advanced Intercompany

slice1-2

Moduł Advanced Intercompany, w pełni zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics NAV. Umożliwia on użytkownikom z różnych firm, którzy pracują w systemie Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central), przesyłać w czasie rzeczywistym dokumenty sprzedażowe i zakupowe. Moduł łączy korzyści typowego systemu EDI ze szczególnymi oczekiwaniami dotyczącymi obrotów wewnątrzgrupowych, takimi jak śledzeniem ilości i wartości towarów w drodze.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 1

erp dzisiaj

Biuletyn informacyjny ERP dzisiaj to nowoczesny magazyn opisujący nowości z rynku zintegrowanych systemów zarządzania. Jest on skierowany do osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami IT i systemami ERP.  Biuletyn podzielony jest na stałe sekcje, takie jak: Temat numeru, aktualności, nowości w ofercie, cykl funkcjonalności, serię artykułów, opisy wdrożeń Dynamics NAV oraz porady ekspertów.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 2

erp dzisiaj

ERP dzisiaj nr 2 to nowoczesny magazyn poświęcony branży ERP. Opisuje nowości technologiczne, nowe rozwiązania oraz możliwości. Dodatkowo, w ERP dzisiaj nr 2 znajdziesz wiele porad, dzięki którym podniesiesz wydajność i efektywność swojej pracy. Już teraz pobierz bezpłatny e-biuletyn i bądź na bieżąco ze zmianami na rynku ERP. Sprawdź zmiany, jakie nastąpiły w 2015 roku i jakie są prognozy na rok 2016!

Biuletyn ERP dzisiaj nr 3

erp dzisiaj 3

ERP dzisiaj nr 3 to magazyn poświęcony nowoczesnym technologiom, rozwiązaniom dla biznesu usprawniającym procesy zarządzania. Pełen inspiracji, trendów, nowych kierunków i perspektyw. Pobierz bezpłatnie najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj nr 3!

Biuletyn ERP dzisiaj nr 4

Najnowsze wydanie e-magazynu ERP dzisiaj nr 4 koncentruje się na nowych trendach, ewolucji w kierunku chmury, rozwiązaniach dla biznesu i perspektywach rynku. W numerze przeczytacie o premierze nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV, poznacie 8 trendów w analityce biznesowe oraz 5 sposobów na wybór systemu ERP.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

Microsoft Dynamics NAV 2018

Wkraczamy w świat cyfrowej transformacji, która zmienia rynek, konsumentów, konkurencję. Wpływa także na zmianę strategii i modeli biznesowych współczesnych przedsiębiorstw. W zaskakującym tempie pojawiają się innowacyjne rozwiązania technologiczne. Widoczne są trendy, które nadają kierunek ewolucji. Ewolucji bazującej na mobilności, sztucznej inteligencji, chmurze obliczeniowej i analityce.

Prezentacja NAV365

NAV 365 to innowacyjne rozwiązanie, bazujące na systemie Microsoft Dynamics NAV. Dedykowane jest firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do wysokiej klasy oprogramowania ERP, przy niewielkiej opłacie abonamentowej.

O firmie IT.integro

dynamics nav

IT.integro już od blisko 20 lat wdraża system ERP Microsoft Dynamics NAV. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone projekty wdrożeniowe. Współpracujemy zarówno z małymi, rodzinnymi, polskimi firmami, jak i z dużymi, wielooddziałowymi korporacjami.

System Microsoft Dynamics NAV 2017

Najnowsza wersja systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2017 to prawdziwy przełom dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nareszcie powstało kompletne narzędzie biznesowe, które integruje wszystkie obszary Twojej działalności, usprawnia pracę i znacząco podnosi wydajność.

Prezentacja Document Capture

Continia Document Capture

Prezentacja Document Capture przedstawia rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR (ang. Optical Character Recognition), usprawniające procesy administracyjne.Jest w pełni zintegrowany z modułem zakupów Microsoft Dynamics NAV.

Prezentacja Microsoft Azure

Rozwijaj swoją działalność, korzystając ze znanych i niezawodnych rozwiązań dla Twojej firmy — od stacjonarnych do przenośnych, od serwerów do chmury.

LS Nav – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

LS NAV to kompletne i wszechstronne narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe idealnie dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail, począwszy od sklepów stacjonarnych po ecommerce. Pobierz folder i poznaj aktualne trendy na rynku retail w Polsce i na świecie.

System Dynamics NAV 2016

Prezentacja przedstawia funkcjonalności najnowszej wersji systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2016. Sprawdź możliwości oraz nowe rozwiązania, jakie wprowadził Microsoft. Nowa wersja wyróżnia się intuicyjnością, mobilnością, łatwością obsługi.

Microsoft Dynamics CRM

CRM

Oprogramowanie CRM, jak Microsoft Dynamics CRM, wykorzystywane przez pracowników firm, pozwala w znaczącym stopniu skrócić cykl sprzedaży, zmniejszyć koszty administracyjne, podnieść jakość i szybkość obsługi klienta, wyniki sprzedażowe oraz zadbać o lojalność w stosunku do firmy bądź marki.

Przewodnik po systemie MS Dynamics NAV 2016

Przewodnik po systemie ERP

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

10 sprawdzonych praktyk raportowania

jet reports

Dostęp do szczegółowych danych i analiz ma fundamentalne znaczenie dla firm, niezależnie od ich wielkości. Zapewnia kadrze zarządzającej kompletne informacje na temat procesów realizowanych w przedsiębiorstwie oraz pozwala podejmować właściwe decyzje biznesowe. Sprawdź, jak raportowanie przeobraża pozyskane dane w przydatne informacje.

Raport 8 Najważniejszych trendów analityki biznesowej

Współczesny świat szybko się zmienia. Zmieniają się oczekiwania przedsiębiorców, rosną ich potrzeby. Zmiany najszybciej zachodzą w technologii. W raporcie przedstawimy nasze przewidywania dotyczące przemian w dziedzinieanalityki biznesowej, których będziemy świadkami w niedługim czasie.

Jak uniknąć wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych

Dowiedz się jak unikać wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych.

Z przewodnika dowiesz się dlaczego tworzenie raportów nastręcza tyle trudności, czym jest polityka wysokich i niskich nakładów oraz jakie argumenty przemawiają za przyjęciem strategii niskich kosztów.

PRZEWODNIK PO CHMURZE OBLICZENIOWEJ

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

PRZEWODNIK PO ROZWIĄZANIACH DLA BIZNESU

Przewodnik po rozwiązaniach dla biznesu powstał z myślą o przedstawicielach firm, szukających rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Jest to kompendium wiedzy, w którym zawarty jest opis oprogramowania usprawniającego zarządzanie i podnoszące efektywność.

PRZEWODNIK DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

Niezależnie od tego, czy celem jest zdrowie czy też utrzymanie formy, konsumenci coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii odżywania. Dostarczając im informacji o wartościach odżywczych potraw, restauracje mogą uzyskać przewagę konkurencyjną i przyciągnąć nową grupę klientów. Zapraszamy do pobrania Przewodnika dla restauratorów.

ROZWIĄZANIE DLA DEALERÓW SAMOCHODÓW

incadea.dms

Nowe technologie internetowe, media społecznościowe oraz wszechobecność urządzeń mobilnych to bodźce stymulujące producentów samochodów do tego, aby tworzyć nowe propozycje dla tradycyjnych salonów sprzedaży detalicznej poprzez przekształcanie ich w innowacyjną sieć. Takie strategiczne podejście nowoczesnych firm motoryzacyjnych do zmieniających się potrzeb pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

PRZEWODNIK CZY TWOJA FIRMA ZYSKA MIGRUJĄC DO CHMURY?

Chmura obliczeniowa jest kluczowym elementem transformacji cyfrowej, której jesteśmy świadkami. Chmura przestaje być opcją. Staje się warunkiem prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw na konkurencyjnym, trudnym rynku. Aby nie narazić swojej firmy na straty, wiążące się z wykorzystaniem starych technologii i niedopasowania do wymagań klientów, dowiedz się jakie korzyści osiągnie Twoja firma dzięki migracji.

6 WSKAZÓWEK, DZIĘKI KTÓRYM PODNIESIESZ ZYSKI SKLEPÓW STACJONARNYCH

W ostatnich latach obserwuje się dynamicznie rosnącą konkurencję na rynku sieci handlowych i sprzedaży detalicznej. Wielu detalistów obawia się spadku sprzedaży i utraty klientów wynikających z coraz większej popularności zjawiska showroomingu. Klienci coraz częściej oglądają i testują produkty w sklepie tradycyjnym z zamiarem nabycia ich w sklepie internetowym.

OPROGRAMOWANIE DLA APTEK LS PHARMACY

Poznaj w pełni zintegrowane rozwiązane wspierające dystrybucję leków i zarządzanie siecią aptek, niezależnie od ich wielkości.

PRZEWODNIK PO NARZĘDZIACH ANALITYKI BIZNESOWEJ (BI)

Kluczową rolę w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu odgrywa łatwy i szybki dostęp do krytycznych informacji i wskaźników, możliwość ich skutecznej analizy oraz przejrzystej prezentacji. Zestaw przydatnych w codziennej pracy narzędzi analitycznych Microsoft Dynamics NAV jest zawsze w zasięgu ręki, bezpośrednio z pulpitu użytkownika.

System ERP w erze cyfrowej transformacji

Cyfrowa transformacja zmienia świat. Zmienia się rynek, konsumenci, konkurencja. W zaskakującym tempie pojawiają się coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Widoczne są trendy, które nadają kierunek ewolucji.

Wdrożenie przepisów RODO z systemem ERP

gdpr

W przewodniku szczegółowo opisano nowe zasady przetwarzania danych osobowych, które będą obowiązywać wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane mieszkańców UE.

PRZEWODNIK PO WSPÓŁCZESNYCH TRENDACH W RETAIL

Trendy w retail szybko się zmieniają. Podobnie jak rynek i oczekiwania klientów. Aby przetrwać ewolucję, zapewniając firmie wysoką sprzedaż oraz zadowolenie klientów należy sprostać stawianym wyzwaniom. W Przewodniku opisaliśmy 5 kluczowych wyzwań, stojących przed detalistami we współczesnym świecie

Wybor systemu zarzadzania sprzedaza detaliczna

Wybór systemu zarządzania sklepami i siecią handlową to złożony proces, który przekłada się bezpośrednio na powodzenie działań firmy w ciągu 6-10 lat. Wpływ mają na to koszty wdrożenia, utrzymania oraz aktualizacji podstawowej wersji rozwiązania.

W poradniku przedstawiamy 7 częstych błędów popełnianych podczas wyboru systemu do zarządzania sprzedażą

Wdrożenie przepisów RODO z systemem ERP

gdpr

W przewodniku szczegółowo opisano nowe zasady przetwarzania danych osobowych, które będą obowiązywać wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane mieszkańców UE.

Office 365 dla firm. Nowy Office w chmurze

Dynamics NAV

Czym jest Office 365 dla firm? Jest to usługa, która znacznie rozszerza obecną funkcjonalność pakietu Office. Office 365 są to aplikacje, które znasz i lubisz, powiązane z możliwościami chmury obliczeniowej – wideokonferencje HD, poczta e-mail klasy biznes, uproszczone zarządzanie IT, platformy społecznościowe w firmie oraz dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca.

Raport CRM. Czy jesteś gotowy do wdrożenia?

raport crm

Jak sprawdzić, czy firma jest gotowa do wprowadzenia zasadniczych zmian na tych obszarach? Jakie zmiany powinna wprowadzić i w jakim zakresie? Znalezienie odpowiedzi na te pytania nie jest łatwe. Niniejszy eBook dostarcza wskazówek, które pomogą firmie w podjęciu takiej decyzji i wyborze najlepszych rozwiązań.

Film: co nowego w MS Dynamics NAV 2015?

Dynamics NAV

System ERP Microsoft Dynamics NAV rozwija się na bieżąco. Obejrzyj film, na którym omówiliśmy zmiany zachodzące w najnowszej wersji systemu Dynamics NAV 2015!

Film: Współpraca Dynamics  NAV z Office 365

Dynamics NAV

Oprogramowanie ERP Microsoft Dynamics NAV w najnowszej wersji zostało zintegrowane z Office 365, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości swoim użytkownikom!

Film: Biznes w chmurze? Poznaj Microsoft Azure

Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV dostępny jest także w chmurze! Ale czym właściwie jest platforma chmurowa Microsoft Azure? Obejrzyj nasz film i dowiedz się o chmurze obliczeniowej!

Zapraszamy na kanał YouTube IT.integroTV  

it.integro youtube

Zapraszamy na kanał YouTube extendo.pl 

extendo youtube