Centrum wiedzy

Dowiedz się więcej o systemie ERP i rynkowych nowościach

Wszystko co musisz wiedzieć o systemie ERP

Na temat zintegrowanych systemów informatycznych, a w szczególności Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) wiemy praktycznie wszystko. Dlatego stworzyliśmy Centrum wiedzy ERP, którego założeniem jest pomoc w doborze oprogramowania, funkcjonalności systemu ERP czy rozwiązania biznesowego. Centrum wiedzy ERP to zbiór materiałów, przewodników i e-booków na temat systemu ERP oraz rozwiązań dodatkowych usprawniających procesy zarządzania. Zapraszamy do lektury!

Nowy wymiar produkcji

Nowoczesne technologie to ogromna szansa dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Korzyści wynikające z innowacji takich jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe, stają się coraz lepiej zauważalne, budując pozycje cyfrowych liderów. Zbuduj swoje przedsiębiorstwo przyszłości harmonizując potencjał pracowników i cyfrowych rozwiązań dla produkcji.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu, sprawdź w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.

Polish Functionality – Starter Pack

Polish Functionality Starter Pack to aplikacja rozszerzająca system Microsoft Dynamics 365 Business Central w modelu on-cloud lub on-premises. Została opracowana przez specjalistów z IT.integro i uzyskała certyfikat Microsoft.

Microsoft Dynamics 365 Business Central dla produkcji

W folderze znajdziesz informacje na temat możliwości wykorzystania Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Funkcjonalność systemu ERP może być rozwijana poprzez integrację z rozwiązaniami branżowymi.

Microsoft Dynamics 365 Business Central – nowe funkcjonalności 2020

Wiosną i jesienią Microsoft udostępnia nowe wersje systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Sprawdź nowe funkcjonalności, które pojawiły się w wersji wiosna 2020.

Folder o IT.integro. Poznaj lidera wdrożeń

Mamy przyjemność przekazać w Państwa ręce folder informacyjny o naszej firmie. Istniejemy na rynku od 1991 roku. Wiele lat doświadczeń, zdobytej wiedzy i zaangażowania, pozwoliło nam uzyskać tytuł lidera we wdrożeniach systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central (Microsoft Dynamics NAV). Oferujemy oprogramowanie dopasowane do specyfiki zarówno polskiego, jak i międzynarodowego rynku.

Kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie

Cyfrowa transformacja, sztuczna inteligencja, chmura obliczeniowa, Internet Rzeczy – to główne kierunki rozwoju rynku systemów ERP. Dowiedz się o nich więcej, wykorzystaj je w swojej organizacji i zdobądź przewagę!

Folder Zarządzanie sprzedażą detaliczną

LS NAV to kompletne i wszechstronne narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe idealnie dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail, począwszy od sklepów stacjonarnych po ecommerce. Pobierz folder i poznaj aktualne trendy na rynku retail w Polsce i na świecie.

Master Data Management System

Usprawnij komunikację pomiędzy oddziałami, zachowaj spójność danych i zyskaj możliwość podglądu bieżących działań w firmie. Zarządzaj efektywnie, dzięki Master Data Management System.

Folder na temat funkcjonalności modułu KiP

kadry i płace

Moduł Kadry i Płace stanowi rozszerzenie funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics NAV w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia między innymi tworzenie kadrowej bazy danych, generowanie licznych dokumentów, prowadzenie ewidencji czasu pracy i absencji, wyliczanie wynagrodzeń i zasiłków, a także księgowanie list płac według definiowalnych kryteriów.

Folder AGRIWARE

Agriware oprogramowanie dla gospodarstw hodowli roślin

IS Agriware to kompleksowe rozwiązanie dla ogrodnictwa, które jest w pełni zintegrowane z systemem Microsoft Dynamics NAV. Rozwiązanie to obejmuje wszystkie procesy zachodzące w gospodarstwie związane z czasem, przestrzenią, pracą i materiałami.

Folder Document Capture

Document Capture to nowoczesne rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR, usprawniające procesy administracyjne. Dzięki pełnej integracji Document Capture z modułem zakupów Microsoft Dynamics NAV, istnieje możliwość skanowania faktur w momencie ich otrzymania. Wówczas są przekazywane bezpośrednio do systemu ERP.

Nowe spojrzenie na wydajność pracy z Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business

Microsoft Dynamics 365 Business Central jest wszechstronnym i innowacyjnym rozwiązaniem. Wprowadza szereg udogodnień w obszarze integracji i zarządzania w wielu obszarach pracy przedsiębiorstwa. Pobierz e-book i poznaj możliwości systemu ERP z zupełnie nowej strony.

Nowe spojrzenie na wydajność pracy z Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Office 365

Wyróżnij się wśród konkurencji. Wykorzystaj w sposób efektywny pojawiające się okazje biznesowe. Odkryj zalety integracji rozwiązania Microsoft Dynamics 365 Business Central z Office 365. Dowiedz się jak, zaawansowane funkcje obu produktów mogą usprawnić codzienną pracę całej firmy.

Jak zwiększyć sprzedaż dzięki promocjom i rabatom?

Różnego typu promocje i rabaty to powszechnie stosowana strategia sprzedawców detalicznych. Jeśli jest odpowiednio zaplanowana i zarządzana, może przynieść sklepom ogromne zyski, grupę nowych i lojalnych klientów oraz zbudować pożądany wizerunek marki.

LS BI – Business Intelligence

Analiza w branży retail – w szczególności w sieci sklepów detalicznych, ma ogromne znaczenie. Rozwiązaniem dla detalistów jest LS BI. Jest to skalowalne, niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom informacji, które są niezbędne do podjęcia skutecznych działań.

LS OMNI. OBSŁUGA W PUNKTACH SPRZEDAŻY

Polska funkcjonalność to certyfikowany przez Microsoft moduł (add-on) rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 (W1). Został on przygotowany przez konsultantów i tłumaczy firmy IT.integro. Jego celem jest dostosowanie systemu Microsoft Dynamics NAV 2016 do lokalnych wymagań.

LS POS. OBSŁUGA W PUNKTACH SPRZEDAŻY

LS POS jest zaprojektowany do obsługi całego segmentu rynku sprzedaży detalicznej, a w szczególności dla wszystkich punktów szybkiej obsługi, z idea aby korzystanie było szybkie i łatwe w użyciu tak jak używanie terminala POS. Poznaj możliwości, jakie daje przedsiębiorcom system LS POS.

Electronic Banking

eba_baza wiedzy - szablon podgladu

Aplikacje Electronic Banking to rozszerzenia standardowej funkcjonalności Dynamics 365 Business Central, dzięki którym poprawisz wydajność procesów bankowości elektronicznej. Rozwiązanie zostało opracowane przez IT.integro w oparciu o praktyczne spostrzeżenia podczas dotychczasowych projektów wdrożeniowych.

Folder Advanced Intercompany

Advanced Intercompany

Moduł Advanced Intercompany, w pełni zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics NAV. Umożliwia on użytkownikom z różnych firm, którzy pracują w systemie Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central), przesyłać w czasie rzeczywistym dokumenty sprzedażowe i zakupowe. Moduł łączy korzyści typowego systemu EDI ze szczególnymi oczekiwaniami dotyczącymi obrotów wewnątrzgrupowych, takimi jak śledzeniem ilości i wartości towarów w drodze.

Continia Expense Management

Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych. Automatyzuje on proces akceptacji, usprawnia pracę i podnosi efektywność.

10 powodów, dla których warto wybrać system Microsoft Dynamics NAV

Group 1@1x

Zapraszamy do zapoznania się z głównymi powodami, dla których Microsoft Dynamics NAV jest najlepszym wyborem dla firm z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno tych lokalnych, jak i o zasięgu globalnym.

Chmura obliczeniowa Microsoft Azure

Microsoft Azure to platforma umożliwiająca uruchomienie rozwiązań informatycznych działających w chmurze. Architekt projektujący rozwiązanie dysponuje zwirtualizowanym środowiskiem oferującym, praktycznie nieograniczone możliwości skalowania, olbrzymią wydajność i gigantyczny pojemnik do przechowywania danych.

11 trendów w biznesie

Najnowsza wersja systemu ERP jest kolejnym krokiem w kierunku integracji rozwiązań Microsoft oraz rozbudowy posiadanych funkcjonalności. To dzięki zaawansowanej współpracy, użytkownicy otrzymali efektywne narzędzie biznesowe, które przenika wszystkie sfery organizacji.

LS Central
Oprogramowanie do sprzedaży detalicznej
Retail w prostej formie

System LS Central to wszechstronne, zintegrowane i skalowalne narzędzie dla branży retail. Przeczytaj, jakie funkcjonalności oferuje, by zapewnić wyższą jakość obsługi klienta, zarządzania sklepem i personelem

Wave 2 – Nowe funkcjonalności

Sprawdź, o jakie funkcje zostanie wzbogacony system Dynamics 365 Business Central w ramach jesiennej aktualizacji 2020.

Nowości w Dynamics NAV 2018

Microsoft Dynamics NAV 2018 to system ERP, który przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom, nada jej nową wartość. Pozwoli wkroczyć na ścieżkę cyfrowej transformacji i rozwinąć możliwości organizacji oraz pracowników, opierając się na zintegrowanych, inteligentnych rozwiązaniach biznesowych. W zgodzie z nowym nurtem przekształci Twoją organizację w inteligentne przedsiębiorstwo cyfrowe.

10 kluczowych wskaźników efektywności dla dyrektorów i prezesów w branży detalicznej | RETAIL

Cele w biznesie powinny być konkretnie określone  w czasie i mierzalne. Aby skuteczniej zarządzać rozwojem działalności, wyznacz kluczowe wskaźniki KPI. Dowiedz się jak.

LS Insight – analityka biznesowa dla branży retail

LS insight

LS Insight to rozwiązanie dedykowane detalistom, dzięki którym sklepy i sieci handlowe mogą czerpać korzyści z zaawansowanej analityki biznesowej.

Nowy wymiar zakupów w erze cyfrowej transformacji

Nowy wymiar zakupów

Branża handlu detalicznego dynamicznie się rozwija, a tym samym mierzy z nowymi wyzwaniami, związanymi z nowoczesnymi technologiami. Wiąże się z tym nie tylko przeniesienie wielu klientów z on-line do off-line, ale także zmiana obsługi klienta, kanałów komunikacji, sprzedaży itd.

Oprogramowanie do sprzedaży detalicznej

ebook LS Central

System LS Central to wszechstronne, zintegrowane i skalowalne narzędzie dla branży retail. Przeczytaj, jakie funkcjonalności oferuje, by zapewnić wyższą jakość obsługi klienta, zarządzania sklepem i personelem.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Z e-booka dowiesz się, jakim nowym potrzebom i nawykom konsumentów muszą sprostać przedsiębiorcy funkcjonujący w branży retail. Trendy zakupowe nieustannie się zmieniają – do czego przyczyniła się w ogromnej mierze cyfrowa transformacja biznesu.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 1

erp dzisiaj

Biuletyn informacyjny ERP dzisiaj to nowoczesny magazyn opisujący nowości z rynku zintegrowanych systemów zarządzania. Jest on skierowany do osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami IT i systemami ERP.  Biuletyn podzielony jest na stałe sekcje, takie jak: Temat numeru, aktualności, nowości w ofercie, cykl funkcjonalności, serię artykułów, opisy wdrożeń Dynamics NAV oraz porady ekspertów.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 2

erp dzisiaj

ERP dzisiaj nr 2 to nowoczesny magazyn poświęcony branży ERP. Opisuje nowości technologiczne, nowe rozwiązania oraz możliwości. Dodatkowo, w ERP dzisiaj nr 2 znajdziesz wiele porad, dzięki którym podniesiesz wydajność i efektywność swojej pracy. Już teraz pobierz bezpłatny e-biuletyn i bądź na bieżąco ze zmianami na rynku ERP. Sprawdź zmiany, jakie nastąpiły w 2015 roku i jakie są prognozy na rok 2016!

Biuletyn ERP dzisiaj nr 3

erp dzisiaj 3

ERP dzisiaj nr 3 to magazyn poświęcony nowoczesnym technologiom, rozwiązaniom dla biznesu usprawniającym procesy zarządzania. Pełen inspiracji, trendów, nowych kierunków i perspektyw. Pobierz bezpłatnie najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj nr 3!

Biuletyn ERP dzisiaj nr 4

Najnowsze wydanie e-magazynu ERP dzisiaj nr 4 koncentruje się na nowych trendach, ewolucji w kierunku chmury, rozwiązaniach dla biznesu i perspektywach rynku. W numerze przeczytacie o premierze nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV, poznacie 8 trendów w analityce biznesowe oraz 5 sposobów na wybór systemu ERP.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 6

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to ponad 100 stron rzetelnej wiedzy o biznesie, innowacji i technologii. To kierunki rozwoju rynków oraz firm. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 7

ERP dzisiaj 7

Najnowsze wydanie e-magazynu ERP dzisiaj nr 7

O firmie IT.integro

IT.integro od prawie 30 lat zajmuje się wdrażaniem systemów ERP z rodziny Microsoft Dynamics, obecnie najnowszą wersją Dynamics 365 Business Central. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone projekty wdrożeniowe. Współpracujemy zarówno z małymi, rodzinnymi, polskimi firmami, jak i z dużymi, wielooddziałowymi korporacjami.

Prezentacja Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business

Prezentacja Microsoft Dynamics 365 Business Central, przedstawia innowacyjne rozwiązanie, którego głównym zadaniem jest zapewnienie sprawnego zarządzania oraz integracja procesów w obszarze finansów, sprzedaży i serwisu. System zapewnia szereg rozwiązań kluczowych dla budowania relacji z klientem oraz w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Co nowego w Dynamics NAV 2018

IT.integro już od blisko 20 lat wdraża system ERP Microsoft Dynamics NAV. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej złożone projekty wdrożeniowe. Współpracujemy zarówno z małymi, rodzinnymi, polskimi firmami, jak i z dużymi, wielooddziałowymi korporacjami.

System Microsoft Dynamics NAV 2017

Najnowsza wersja systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2017 to prawdziwy przełom dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nareszcie powstało kompletne narzędzie biznesowe, które integruje wszystkie obszary Twojej działalności, usprawnia pracę i znacząco podnosi wydajność.

Prezentacja Document Capture

Continia Document Capture

Prezentacja Document Capture przedstawia rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR (ang. Optical Character Recognition), usprawniające procesy administracyjne.Jest w pełni zintegrowany z modułem zakupów Microsoft Dynamics NAV.

Prezentacja Microsoft Azure

Rozwijaj swoją działalność, korzystając ze znanych i niezawodnych rozwiązań dla Twojej firmy — od stacjonarnych do przenośnych, od serwerów do chmury.

LS Nav – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

LS NAV to kompletne i wszechstronne narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe idealnie dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail, począwszy od sklepów stacjonarnych po ecommerce. Pobierz folder i poznaj aktualne trendy na rynku retail w Polsce i na świecie.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

przewodnik-system-erp-w-chmurze

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

Jak szybko osiągnąć korzyści biznesowe dzięki cyfrowej transformacji

Pobierz raport i dowiedz się w jaki sposób, osiągnąć korzyści biznesowe na drodze cyfrowej transformacji. Poznaj cztery filary mapy cyfrowej transformacji i dołącz do najszybszych na rynku.

Raport 8 Najważniejszych trendów analityki biznesowej

Współczesny świat szybko się zmienia. Zmieniają się oczekiwania przedsiębiorców, rosną ich potrzeby. Zmiany najszybciej zachodzą w technologii. W raporcie przedstawimy nasze przewidywania dotyczące przemian w dziedzinieanalityki biznesowej, których będziemy świadkami w niedługim czasie.

Przewodnik po efektywnej sprzedaży

przewodnik po efektywnej sprzedaży

Przewodnik po efektywnej sprzedaży, pomoże Tobie budować trwałe relacje z klientami. Dowiedz się w jaki sposób, odpowiednio klasyfikować szanse sprzedażowe. Poznaj sposób na przekładanie pozyskanych kontaktów na zyski

Poradnik przedsiębiorcy: Czym zastąpić oprogramowanie księgowe?

Pobierz poradnik i dowiedz się czym zastąpić oprogramowanie księgowe w Twojej organizacji. Poznaj korzyści wynikające z wdrożenia rozwiązań na platformie chmurowej. Dowiedz się, o czym warto pamiętać przed podjęciem decyzji o wyborze systemu.

PRZEWODNIK PO ROZWIĄZANIACH DLA BIZNESU

Przewodnik po rozwiązaniach dla biznesu powstał z myślą o przedstawicielach firm, szukających rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Jest to kompendium wiedzy, w którym zawarty jest opis oprogramowania usprawniającego zarządzanie i podnoszące efektywność.

PRZEWODNIK DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

Niezależnie od tego, czy celem jest zdrowie czy też utrzymanie formy, konsumenci coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii odżywania. Dostarczając im informacji o wartościach odżywczych potraw, restauracje mogą uzyskać przewagę konkurencyjną i przyciągnąć nową grupę klientów. Zapraszamy do pobrania Przewodnika dla restauratorów.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

PRZEWODNIK CZY TWOJA FIRMA ZYSKA MIGRUJĄC DO CHMURY?

Chmura obliczeniowa jest kluczowym elementem transformacji cyfrowej, której jesteśmy świadkami. Chmura przestaje być opcją. Staje się warunkiem prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw na konkurencyjnym, trudnym rynku. Aby nie narazić swojej firmy na straty, wiążące się z wykorzystaniem starych technologii i niedopasowania do wymagań klientów, dowiedz się jakie korzyści osiągnie Twoja firma dzięki migracji.

6 WSKAZÓWEK, DZIĘKI KTÓRYM PODNIESIESZ ZYSKI SKLEPÓW STACJONARNYCH

W ostatnich latach obserwuje się dynamicznie rosnącą konkurencję na rynku sieci handlowych i sprzedaży detalicznej. Wielu detalistów obawia się spadku sprzedaży i utraty klientów wynikających z coraz większej popularności zjawiska showroomingu. Klienci coraz częściej oglądają i testują produkty w sklepie tradycyjnym z zamiarem nabycia ich w sklepie internetowym.

6 sygnałów świadczących o tym, że Twoja firma jest gotowa na wdrożenie Business Intelligence

Wiedza na temat procesów zachodzących w organizacji jest podstawą dobrych decyzji biznesowych. Pozwala zrozumieć powody zachodzących zmian i ułatwia interpretację wyników podjętych działań. Brak dostępu do istotnych informacji może spowolnić lub zatrzymać rozwój przedsiębiorstwa. Tym bardziej warto poznać 6 sygnałów wskazujących na konieczność usprawnień w zakresie dostępu do danych oraz procesów podejmowania decyzji. Sprawdź, czy jesteś gotowy na wdrożenie Business Intelligence.

PRZEWODNIK PO NARZĘDZIACH ANALITYKI BIZNESOWEJ (BI)

Kluczową rolę w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu odgrywa łatwy i szybki dostęp do krytycznych informacji i wskaźników, możliwość ich skutecznej analizy oraz przejrzystej prezentacji. Zestaw przydatnych w codziennej pracy narzędzi analitycznych Microsoft Dynamics NAV jest zawsze w zasięgu ręki, bezpośrednio z pulpitu użytkownika.

System ERP w erze cyfrowej transformacji

Cyfrowa transformacja zmienia świat. Zmienia się rynek, konsumenci, konkurencja. W zaskakującym tempie pojawiają się coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Widoczne są trendy, które nadają kierunek ewolucji.

Jak uniknąć wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych

Dowiedz się jak unikać wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych.

Z przewodnika dowiesz się dlaczego tworzenie raportów nastręcza tyle trudności, czym jest polityka wysokich i niskich nakładów oraz jakie argumenty przemawiają za przyjęciem strategii niskich kosztów.

PRZEWODNIK PO WSPÓŁCZESNYCH TRENDACH W RETAIL

Trendy w retail szybko się zmieniają. Podobnie jak rynek i oczekiwania klientów. Aby przetrwać ewolucję, zapewniając firmie wysoką sprzedaż oraz zadowolenie klientów należy sprostać stawianym wyzwaniom. W Przewodniku opisaliśmy 5 kluczowych wyzwań, stojących przed detalistami we współczesnym świecie

Wybor systemu zarzadzania sprzedaza detaliczna

Wybór systemu zarządzania sklepami i siecią handlową to złożony proces, który przekłada się bezpośrednio na powodzenie działań firmy w ciągu 6-10 lat. Wpływ mają na to koszty wdrożenia, utrzymania oraz aktualizacji podstawowej wersji rozwiązania.

W poradniku przedstawiamy 7 częstych błędów popełnianych podczas wyboru systemu do zarządzania sprzedażą

10 sprawdzonych praktyk raportowania

jet reports

Dostęp do szczegółowych danych i analiz ma fundamentalne znaczenie dla firm, niezależnie od ich wielkości. Zapewnia kadrze zarządzającej kompletne informacje na temat procesów realizowanych w przedsiębiorstwie oraz pozwala podejmować właściwe decyzje biznesowe. Sprawdź, jak raportowanie przeobraża pozyskane dane w przydatne informacje.

Jak przygotować się do wdrożenia ERP?

Realizacja projektu wdrożeniowego wymaga doskonałej organizacji i zaangażowania. O czym należy pamiętać, przygotowując się do wdrożenia ERP? Jak opracować plan i założenia? Co zrobić, aby implementacja była przyjemna i zakończyła się sukcesem? Warto zadać sobie te pytania już na samym początku.

Przewodnik po systemie MS Dynamics NAV 2016

Przewodnik po systemie ERP

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Oprogramowanie księgowe używane  Twojej firmie przestało się sprawdzać?

oprogramowanie księgowe

Nie pozwól, aby oprogramowanie księgowe stosowane w Twoim przedsiębiorstwie, ograniczało efektywność jego działania i uniemożliwiało dalszy rozwój. Pobierz ikonografikę i poznaj sygnały świadczące o potrzebie zmiany oprogramowania księgowego stosowanego w Twojej organizacji na nowe.

Office 365 dla firm. Nowy Office w chmurze

Dynamics NAV

Czym jest Office 365 dla firm? Jest to usługa, która znacznie rozszerza obecną funkcjonalność pakietu Office. Office 365 są to aplikacje, które znasz i lubisz, powiązane z możliwościami chmury obliczeniowej – wideokonferencje HD, poczta e-mail klasy biznes, uproszczone zarządzanie IT, platformy społecznościowe w firmie oraz dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca.

Cykl spotkań: Rozmowy o IT

Rozmowy o IT - podcast o technologii i systemach ERP

Tempo rozwoju nowoczesnych technologii, cyfrowa transformacja i szereg nowych rozwiązań i możliwości mogą dodatkowo utrudnić, i tak już skomplikowany proces decyzyjny. Aby zapewnić pełen zakres wiedzy na temat nowoczesnych technologii, systemu ERP, zainicjowaliśmy cykl spotkań dla przedsiębiorców o nazwie Rozmowy o IT.

Film: Współpraca Dynamics  NAV z Office 365

Dynamics NAV

Oprogramowanie ERP Microsoft Dynamics NAV w najnowszej wersji zostało zintegrowane z Office 365, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości swoim użytkownikom!

Film: Biznes w chmurze? Poznaj Microsoft Azure

Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV dostępny jest także w chmurze! Ale czym właściwie jest platforma chmurowa Microsoft Azure? Obejrzyj nasz film i dowiedz się o chmurze obliczeniowej!

Zapraszamy na kanał YouTube IT.integroTV  

it.integro youtube

Zapraszamy na kanał YouTube extendo.pl 

extendo youtube

Co nowego w Dynamics NAV 2018?

System ERP Microsoft Dynamics NAV rozwija się na bieżąco. Obejrzyj film, na którym omówiliśmy zmiany zachodzące w najnowszej wersji systemu Dynamics NAV 2015!

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie z systemem ERP

System ERP Microsoft Dynamics NAV rozwija się na bieżąco. Obejrzyj film, na którym omówiliśmy zmiany zachodzące w najnowszej wersji systemu Dynamics NAV 2015!

Wdrożenie przepisów RODO z Microsoft Dynamics NAV

Oprogramowanie ERP Microsoft Dynamics NAV w najnowszej wersji zostało zintegrowane z Office 365, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości swoim użytkownikom!

Czy Twoja firma zyska migrując do chmury? System ERP w chmurze

Microsoft Dynamics NAV dostępny jest także w chmurze! Ale czym właściwie jest platforma chmurowa Microsoft Azure? Obejrzyj nasz film i dowiedz się o chmurze obliczeniowej!