Pobierz e-book

Kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce i na świecie

 

TEMATYKA

Czy wiesz już, jak będzie wyglądał rynek systemów ERP w 2020 roku? Przeczytaj o głównych trendach – cyfrowej transformacji, chmurze obliczeniowej, sztucznej inteligencji, IoT i nie tylko.

Branża IT wciąż dynamicznie się powiększa i ma coraz większy wpływ na przedsiębiorstwa wszystkich sektorów gospodarki.

75 proc. dostawców oprogramowania na polskim rynku ERP przewiduje wzrost sprzedaży w czasie 2-3 lat.

93 proc. przedsiębiorstw ankietowanych przez Panorama Consulting do Raportu ERP 2020 zadeklarowało, że wdrożenie systemu ERP w ich organizacji okazało się sukcesem.

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu, sprawdź w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.