TEMATYKA

Najnowsze wydanie e-magazynu ERP dzisiaj nr 4 koncentruje się na nowych trendach, ewolucji w kierunku chmury, rozwiązaniach dla biznesu i perspektywach rynku.

W numerze znajdą Państwo między innymi:

Nowy wymiar integracji czyli Microsoft Dynamics NAV 2017

Najnowsza wersja systemu ERP to kontynuacja strategii Microsoft, która od lat zmierza do integracji rozwiązań biznesowych, tak by funkcjonalności przenikały się i uzupełniały.

Wybór systemu ERP 
w 5 krokach

Wraz z rozwojem firmy, przedsiębiorcy stają przed pytaniem czy nadszedł czas by inwestować w oprogramowanie ERP. Sprawdź jak przygotować się do wyboru systemu ERP.

Microsoft Dynamics 365 Business Edition

Rozwiązanie, które budzi ogromne zainteresowanie na rynku, zarówno wśród konkurencji, jak i wśród klientów. Czym jest i jakie daje możliwości? Czy zrewolucjonizuje lokalny rynek?

8 najważniejszych trendów analityki biznesowej

Kompletna widza na temat procesów zachodzących w firmie jest fundamentem dobrych decyzji. Sprawdź jak zrozumieć przemiany i zaplanować działania.

Zarządzanie sprzedażą w sklepie Westwing

Opis wdrożenia rozwiązania do zarządzania sprzedażą w pierwszym na świecie sklepie stacjonarnym Westwing.

Nowość na polskim rynku – NAV 365

Czy system ERP – Microsoft Dynamics NAV w pakietach funkcjonalnych podbije polski rynek? Nowa odsłona systemu dla małych i średnich firm.

Zagrożenia dla handlu detalicznego

Złożone i trudne warunki dla handlu detalicznego sprawiają, że kluczową rolę dla sukcesu w tej branży odgrywa umiejętność przewidywania potrzeb klienta.

Czy chmura się opłaca?

Porównanie kosztów serwera w chmurze z serwerem lokalnym

5 kluczowych wyzwań w handlu detalicznym

Trendy w retail szybko się zmieniają. Podobnie jak rynek i oczekiwania klientów. Poznaj 5 kluczowych wyzwań stojących przed detalistami.

Chmura obliczeniowa

Czy chmura obliczeniowa rzeczywiście przynosi tak wiele korzyści? Czy jej możliwości są w stanie podnieść efektywność działań przedsiębiorców?

System ERP w chmurze

Chmura staje się zjawiskiem powszechnym. Popularne stają się systemy ERP w chmurze. Czy rozwiązanie jest na tyle elastyczne, że dopasuje się do potrzeb firm?

Wdrożenie w Telemond Holding

Historia wdrożenia systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV w Telemond Holding, w skład której wchodzą 4 spółki produkcyjne.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP bądź updatem? Chcesz poznać funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

ERP dzisiaj nr 3

ERP dzisiaj nr 3 to magazyn poświęcony nowoczesnym technologiom, rozwiązaniom dla biznesu usprawniającym procesy zarządzania. Pełen inspiracji, trendów, nowych kierunków i perspektyw. Pobierz bezpłatnie wydanie magazynu ERP dzisiaj nr 3

ERP dzisiaj to nowoczesny biuletyn informacyjny omawiający aktualności z branży ERP i nowych technologii. Czasopismo skierowane do osób chcących być na bieżąco ze zmianami zachodzącymi na światowym rynku.

Rozwiązania dla biznesu

System ERP

Zarządzanie w firmach

Trendy

Inspiracje

Partnerzy wydania