Zarządzaj innowacją: konferencja Dynamics Business Forum już w kwietniu!

Już wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się jedno z największych tegorocznych wydarzeń poświęconych systemowi ERP w świecie najnowszych trendów IT! Ruszamy z kolejną edycją Dynamics Business Forum – konferencji biznesowej dla przedsiębiorców z rozmaitych branż, której nie możesz przegapić w 2024 roku. Nadchodząca seria spotkań będzie miejscem, w którym króluje innowacja, a zarządzanie firmą zmienia swoje oblicze dzięki technologiom sztucznej inteligencji, zaawansowanej analityki biznesowej, chmury obliczeniowej i synergii z narzędziami Microsoft.

Tegoroczna edycja odbędzie się już w kwietniu, w 5 miastach. Wydarzenie realizowane jest przy wsparciu partnerów merytorycznych: IT.integro, Microsoft oraz firmy Netwise. Zapraszamy przedsiębiorców do zapisu na wydarzenia w Warszawie (9.04), Gdańsku (10.04), Poznaniu (16.04), Wrocławiu (17.04) i Krakowie (18.04): dynamicsbusinessforum.pl.

 

System ERP w ekosystemie rozwiązań biznesowych

Dynamics Business Forum zaprezentuje uczestnikom całkiem nowe oblicze systemu ERP. Odpowiemy na pytanie, dlaczego nie powinien być on postrzegany wyłącznie jako indywidualne narzędzie do zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem – a część całego spektrum rozwiązań, które otwierają przed organizacjami zupełnie nowe perspektywy.

Przedstawimy, jak integracja oprogramowania ERP z wieloma konkretnymi narzędziami Microsoft dla firm wpływa na poprawę wydajności operacyjnej, doświadczeń klientów i konkurencyjności.

Dynamics Business Forum

Sztuczna inteligencja jako jeden z wiodących trendów IT

Wszyscy mamy świadomość rosnącej roli sztucznej inteligencji. Podczas kwietniowej konferencji skoncentrujemy się na tym, jaki rzeczywisty wpływ ma ona na środowisko biznesowe oraz jak efektywnie wykorzystywać ją w codziennej pracy i zarządzaniu. Przybliżymy, w jaki sposób ekosystem rozwiązań Microsoft – na czele z systemem ERP – wykorzystuje AI w swoich narzędziach dla firm, m.in. z pomocą innowacyjnej aplikacji Copilot. I co tak naprawdę daje to użytkownikom.

Nie będzie to jednak jedyna technologia, o której powiemy.

 

Jakich tematów możesz spodziewać się na Dynamics Business Forum?

Nowy wymiar Customer Engagement i CRM

Wraz z partnerem merytorycznym konferencji i zarazem jednym z czołowych Partnerów Microsoft na świecie – firmą Netwise – pokażemy Ci, jak zarządzać relacjami z klientem w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem systemu CRM. Poznasz efektywne sposoby oceniania szans sprzedażowych, realizacji zamówień, optymalizacji procesów zakupowych oraz dystrybucyjnych.

Głęboka analiza danych

Nie tylko AI, ale również zaawansowana analityka Business Intelligence oraz automatyzacja przepływów pracy to trendy, które rewolucjonizują wydajność wykorzystywania danych. Zobacz sprawdzone narzędzia Power Platform, które czerpią z tych możliwości.

Nowoczesny system Dynamics 365 Business Central

Czyli centralny punkt świata rozwiązań do zarządzania biznesem, stworzonych i stale rozwijanych przez Microsoft. To czołowe oprogramowanie, wyróżnione w rankingu Forbes’a jako najlepszy system ERP w kategorii Cloud ERP Software.

Wykorzystuje trendy chmury obliczeniowej, pogłębionej analityki danych, sztucznej inteligencji i nie tylko, wzmacniając konkurencyjność przedsiębiorstw na całym świecie. Zaprezentujemy jego specyfikę oraz możliwości wdrożeniowe.

One Microsoft

Poznasz z nami znaczenie szerokiego ekosystemu aplikacji i usług biznesowych opartych na platformie chmurowej. Nasi eksperci od technicznej strony spojrzą na integrację Business Central z innowacyjnym ekosystemem, prezentując takie rozwiązania jak Azure SQL, Azure DevOps czy Azure Log Analytics.

Ekspansja międzynarodowa

Wspólnie przyjrzymy się temu, w jaki sposób Dynamics 365 Business Central pomaga rozwijać się grupom kapitałowym i firmom o międzynarodowym zasięgu. Wskażemy sprawdzoną w takich przypadkach metodykę wdrożeniową oraz najlepsze praktyki związane z ekspansją globalną.

Studium przypadków – posłuchaj o doświadczeniach użytkowników

Podczas jednej z prelekcji usłyszysz z pierwszej ręki o doświadczeniach klientów z różnych branż, którzy zdecydowali się na wdrożenie w swoich firmach systemu ERP wraz z narzędziami ekosystemu Microsoft. Przed jakimi wyzwaniami biznesowymi stali oraz na jakie potrzeby odpowiedziały w ich przypadku nowe technologie? Sprawdzimy podczas analizy case studies.

5. edycja wyjątkowej konferencji biznesowej

Dynamics Business Forum to cykl spotkań z przedstawicielami firm z całej Polski, realizowany już od 2016 roku. Ubiegłe edycje zgromadziły w sumie ponad 1500 zarejestrowanych uczestników, a specjaliści ERP mieli okazję dzielić się wiedzą o najnowszych trendach IT w aż 11 miastach.

 

Tym razem zawitamy do Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Krakowa, by szczegółowo opowiedzieć o tym, jak rozwijać współczesny biznes z pomocą rosnących w siłę technologii. I dlaczego warto to robić!

Patronami medialnymi wydarzenia są: Forbes, Wirtualna Polska, NowyMarketing, ERP-view.pl, ERP24.pl, magazynIT.pl, głos24, Głos Wielkopolski, naszemiasto.pl, okraków.pl.

Konferencja jest bezpłatna dla przedstawicieli firm. Nie przegap miejsca – już dziś zarejestruj się na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl