Branże

Rozwiązania „skrojone na miarę" Twojego biznesu

System ERP dla każdej branży

Od 1997 roku wdrażamy system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w polskich i zagranicznych firmach. Cechuje nas duża praktyka oraz głęboka wiedza branżowa. Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam ugruntować pozycję lidera. Dlatego jesteśmy chętnie wybierani przez przedsiębiorców z różnych branż, wdrażając nie tylko system ERP, ale również dedykowane rozwiązania branżowe i biznesowe.

branże

Wybierz swoją branżę

HANDEL I DYSTRYBUCJA
HANDEL I DYSTRYBUCJA
System ERP wspomaga firmy dystrybucyjne nie tylko sprawnie gospodarować towarami i powierzchnią magazynową, ale także zminimalizować koszty i straty. Moduł do administrowania gospodarką magazynową stanowi niezastąpioną pomoc w pracy każdego magazyniera.

Transport i logistyka
Transport i logistyka
Szeroki zakres możliwości oferowany przez system ERP – Dynamics 365 Business Central dopasowany jest do firm z branży logistycznej. Pozwala efektywniej zarządzać łańcuchem i źródłami dostaw, umożliwia wydajniejszą współpracę z partnerami, szybką reakcję na pojawiające się zapotrzebowania, jak i lepsze zarządzanie magazynem, czy transportem.

Produkcja
Produkcja
Wzrost konkurencyjności, globalizacja oraz rosnący poziom innowacyjności zmusza przedsiębiorstwa produkcyjne do wdrażania rozwiązań podnoszących wydajność i rentowność. System ERP jest doskonałym narzędziem, dostosowanym do uwarunkowań firm produkcyjnym, pozwalającym ulepszyć procesy produkcji procesowej oraz dyskretnej, uwzględniając specyficzne wymagania branżowe.

Retail
Retail
Oferowane przez nas rozwiązania wspierają w zakresie zarządzania wieloma kanałami sprzedaży, obsługi magazynów, punktów sprzedaży (POS), e-commerce i wiele innych. System ERP pozwala wyprzedzić rosnące oczekiwania Państwa klientów.

Usługi
Usługi
Branża usługowa wymaga systemu ERP, dopasowanemu do jej specjalistycznych potrzeb. Microsoft Dynamics 365 Business Central jest idealnym rozwiązaniem dla dostawcy każdego typu usług, usprawniając jego działania, terminowość, podnosząc jakość realizowanych projektów oraz zadowolenie klienta.

Finanse i księgowość
Finanse i księgowość
System ERP Dynamics 365 Business Central gwarantuje firmom szeroki zakres funkcjonalności, a jednocześnie podnosi poziom rentowności i wydajności operacyjnej. Szerokie spectrum możliwości pozwala dopasować rozwiązania do wymagań i preferencji klienta.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy rozwiązanie dopasowane do specyfiki Twojej branży.

Zaufali nam