System ERP

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central
Elastyczny. Intuicyjny. Funkcjonalny.

Stawiaj na najlepsze rozwiązania

Rynek rozwija się dynamicznie. Nie wystarczy być na bieżąco. Należy być zawsze o krok przed konkurencją. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Posiada niezwykle rozbudowane funkcjonalności, które usprawnią procesy i rozwiązują problemy nawet w najbardziej złożonych organizacjach. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej klasy oprogramowania dla firm oraz zaprezentowanie szeregu możliwości – rozwiązań branżowych i biznesowych, które korzystnie wpływają na rozwój oraz funkcjonowanie każdego biznesu. Microsoft Dynamics 365 Business Central jest systemem ERP, stworzonym z myślą o ambitnych, rozwijających się przedsiębiorstwach. Zarówno tych, którym wystarczy standardowy pakiet funkcjonalności, jak i tych, których branżowy charakter wymaga wykorzystania rozwiązań dedykowanych.

Czym jest system ERP?

Systemy klasy ERP to nowoczesne i kompleksowe oprogramowania, które mają za zadanie poprawić wydajność operacyjną przedsiębiorstw na bazie integracji danych. W trakcie rozmowy ekspertów ERP na temat technologii w biznesie poznacie szczegółowo rolę tego typu rozwiązań. Na czym polega dokładnie praca systemu i jakie procesy może obsługiwać? Czy jest to narzędzie dla każdego, a jeżeli tak – kiedy najlepiej się na nie zdecydować? Jaka jest różnica w modelach licencjonowania oprogramowania ERP? Poznaj wszystkie odpowiedzi!

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Fundamentalnym elementem naszej oferty jest system ERP Dynamics 365 Business Central. Od 1983 roku Microsoft Dynamics dostarcza funkcjonalności, narzędzi oraz rozwiązań, które podnoszą wydajność i efektywność firm na całym świecie. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą, średnią firmę, czy międzynarodowe przedsiębiorstwo. Potrzebujesz systemu ERP, który dopasuje się do Twoich potrzeb, usprawni zachodzące procesy oraz podniesie wyniki Twojej organizacji. Sprawdź czym jest Dynamics 365 Business Central i poznaj funkcjonalności systemu ERP. Sprawdź korzyści, jakie osiągnie Twoja firma po wdrożeniu najpopularniejszego oprogramowania klasy ERP z rodziny Microsoft.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

System ERP dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Rozwiązania biznesowe

Aby utrzymać, bądź zdobyć tytuł lidera musisz być zawsze o krok dalej. Aby wesprzeć Twój biznes, oferujemy szereg dodatkowych rozwiązań biznesowych, które poszerzają funkcjonalności systemu ERP Dynamics 365 Business Central. Oferowane przez nas aplikacje i oprogramowanie pozwalają osiągnąć wiele korzyści w różnych sferach zarządzanie przedsiębiorstwem. Rozwiązania biznesowe znajdą zastosowanie w każdego typu organizacjach niezależnie od branży. Pozwolą przyśpieszyć procesy administracyjne, uefektywnić analitykę i raportowanie, zmodernizować obieg dokumentów, czy ułatwić komunikację w firmie. Sprawdź i wybierz rozwiązania biznesowe, które znajdą zastosowanie w Twojej firmie.

system erp

Darmowy e-book

Kierunki rozwoju rynku ERP w Polsce
i na świecie

O cyfrowej transformacji i innych trendach w branży

system erp

Rozwiązania branżowe

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres rozwiązań dedykowanych, dopasowanych do potrzeb konkretnych branż. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central wyróżnia się elastyczną strukturą, która umożliwia modyfikacje systemu oraz wykorzystanie dodatkowych możliwości. Nasze portfolio rozwiązań branżowych powstało z myślą o organizacjach, które obsługują specyficzne procesy, a co za tym idzie, wymagają produktów do nich dostosowanych. Łącząc możliwości systemu ERP Dynamics 365 z oprogramowaniem branżowym, otrzymasz kompletną i funkcjonalną platformę. Bądź zawsze o krok przed konkurencją i korzystaj z rozwiązań dedykowanych. Sprawdź oferowane przez nas rozwiązania.

Każdy biznes jest inny

Odpowiedzią na wszystkie jest system ERP Dynamics 365 Business Central

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem?

POBIERZ BEZPŁATNIE PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP