SYSTEM ERP - spis funkcjonalności dla wszystkich branż
34
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-34,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

System ERP

System ERP Microsoft Dynamics NAV
Elastyczny. Intuicyjny. Funkcjonalny.

Stawiaj na najlepsze rozwiązania

Rynek rozwija się dynamicznie. Nie wystarczy być na bieżąco. Należy być zawsze o krok przed konkurencją. System ERP Microsoft Dynamics NAV jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Posiada niezwykle rozbudowane funkcjonalności, które usprawnią procesy i rozwiązują problemy nawet w najbardziej złożonych organizacjach. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej klasy oprogramowania dla firm oraz zaprezentowanie szeregu możliwości – rozwiązań branżowych i biznesowych, które korzystnie wpływają na rozwój oraz funkcjonowanie każdego biznesu. Microsoft Dynamics NAV jest systemem ERP, stworzonym z myślą o ambitnych, rozwijających się przedsiębiorstwach. Zarówno tych, którym wystarczy standardowy pakiet funkcjonalności, jak i tych, których branżowy charakter wymaga wykorzystania rozwiązań dedykowanych.

system erp
Microsoft Dynamics NAV

System ERP Microsoft Dynamics NAV

Fundamentalnym elementem naszej oferty jest system ERP Dynamics NAV. Od 1983 roku, Microsoft Dynamics NAV dostarcza funkcjonalności, narzędzi oraz rozwiązań, które podnoszą wydajność i efektywność firm na całym świecie. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą, średnią firmę, czy międzynarodowe przedsiębiorstwo. Potrzebujesz systemu ERP, który dopasuje się do Twoich potrzeb, usprawni zachodzące procesy oraz podniesie wyniki Twojej organizacji. Sprawdź czym jest Dynamics NAV, poznaj jego funkcjonalności oraz korzyści, jakie osiągnie Twoja firma po wdrożeniu najpopularniejszego systemu ERP z rodziny Microsoft.

Microsoft Dynamics NAV

System ERP dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Rozwiązania biznesowe

Aby utrzymać, bądź zdobyć tytuł lidera musisz być zawsze o krok dalej. Aby wesprzeć Twój biznes, oferujemy szereg dodatkowych rozwiązań biznesowych, które poszerzają funkcjonalności systemu Dynamics NAV. Oferowane przez nas aplikacje i oprogramowanie pozwalają osiągnąć wiele korzyści w różnych sferach zarządzanie przedsiębiorstwem. Rozwiązania biznesowe znajdą zastosowanie w każdego typu organizacjach niezależnie od branży. Pozwolą przyśpieszyć procesy administracyjne, uefektywnić analitykę i raportowanie, zmodernizować obieg dokumentów, czy ułatwić komunikację w firmie. Sprawdź i wybierz rozwiązania biznesowe, które znajdą zastosowanie w Twojej firmie

system erp

Pobierz bezpłatnie e-book

Jak przygotować się do wdrożenia ERP?

9 kluczowych wskazówek

Jak przygotować się do wdrożenia ERP
system erp

Rozwiązania branżowe

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres rozwiązań dedykowanych, dopasowanych do potrzeb konkretnych branż. System ERP Microsoft Dynamics NAV wyróżnia się elastyczną strukturą, która umożliwia modyfikacje systemu oraz wykorzystanie dodatkowych możliwości. Nasze portfolio rozwiązań branżowych powstało z myślą o organizacjach, które obsługują specyficzne procesy, a co za tym idzie, wymagają produktów do nich dostosowanych. Łącząc możliwości systemu ERP – Dynamics NAV, z oprogramowaniem branżowym otrzymasz kompletną, funkcjonalną platformę. Bądź zawsze o krok przed konkurencją i korzystaj z rozwiązań dedykowanych. Sprawdź oferowane przez nas rozwiązania.

Każdy biznes jest inny

Odpowiedzią na wszystkie jest system ERP Dynamics NAV

Kalkulator ERP on-line

Zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu ERP Microsoft Dynamics NAV? A może wybrałeś interesujące Cię rozwiązania biznesowe i branżowe? Przejdź do kalkulatora, skonfiguruj swój system i oblicz jego cenę!

system erp

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem?

POBIERZ BEZPŁATNIE PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP