Rozwiązania biznesowe

Rozwijaj możliwości swojej organizacji

Oprogramowanie dla firm

Wybierając system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) dostarczasz swojej firmie szerokie spektrum możliwości oraz funkcjonalności, które możesz dowolnie rozbudowywać. Aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy szereg rozwiązań biznesowych, które są w pełni zintegrowane z oprogramowaniem ERP, a zarazem stanowią doskonałe rozszerzenie możliwości Microsoft Dynamics 365 Business Central.

oprogramowanie dla firm

Stawiaj na sprawdzone rozwiązania

Wykorzystaj najlepsze oprogramowanie dla firm

 • JET GLOBAL (JET REPORTS)

  Jet Global (Jet Reports) to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MOBILE NAV

  MobileNAV pozwala użytkownikom Microsoft Dynamics NAV na dostęp do systemu za pośrednictwem telefonu komórkowego, bądź tableta. Funkcjonalność ta jest w szczególności ważna dla pracowników zarządzających sprzedażą i obsługą klienta.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics 365 Business Central. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics 365 Business Central..

 • BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA

  Moduł Bankowość Elektroniczna usprawnia proces wprowadzania i wysyłania przelewów dzięki integracji z systemem ERP. Pozwala on na automatyczne lub ręczne przygotowanie przelewów do banku kontrahenta w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV).

 • POLSKA FUNKCJONALNOŚĆ

  Polska funkcjonalność to certyfikowany przez Microsoft moduł (add-on) rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Został on przygotowany przez konsultantów i tłumaczy firmy IT.integro.

 • PERSONAL DATA MANAGEMENT SOLUTION

  Rozwiązanie stworzone dla systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), które umożliwia szybkie i proste wyszukiwanie danych osobowych, ich ewentualną anonimizację oraz przenoszenie.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • POLSKA FUNKCJONALNOŚĆ - Starter Pack

  Polska Funkcjonalność – Starter Pack to rozszerzenie systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central on-cloud. Aplikacja posiada certyfikat Microsoft i jest dostępna na Microsoft AppSource.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH (EDI)

  Elektroniczna wymiana danych (EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień czy faktur.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, oprogramowanie dla firm, które oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

Kalkulator on-line systemu ERP

Chcesz poznać cenę na poszczególne rozwiązania biznesowe?

Przejdź do naszego konfiguratora, wybierz interesujące Cię opcje i oblicz cenę!

oprogramowanie dla firm