O IT.integro

Twój Partner w drodze do cyfrowej transformacji

IT.integro-microsoft@2x-2

Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, wspierając firmy w nieustannym procesie rozwoju, doskonalenia, wzrostu. Wraz z naszymi Klientami wkraczamy w świat cyfrowych przemian, wskazując właściwe kierunki. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, wsparcie profesjonalistów, know-how.

 

Jesteśmy strategicznym Partnerem Microsoft w Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV – system ERP), z którego korzysta ponad 3 000 000 użytkowników w 195 krajach.

Idee biznesowe IT.integro

Wspieramy ambicje naszych klientów

 

Nasza praca skupia się na wymagającym Kliencie. Na jego rozwoju i dążeniu do perfekcji. Korzystając z naszych doświadczeń i kompetencji zapewniamy optymalne warunki wzrostu, odpowiednią dynamikę zmian, dostęp do najnowszych technologii, specjalistycznej wiedzy i bezpiecznych rozwiązań.

Nasza filozofia biznesu bazuje na pięciu mocnych fundamentach, które kształtują relacje z Klientami i kontrahentami.

Zaufanie

Zaufanie naszych Klientów wypracowaliśmy przez wiele lat wspólnej pracy oraz zrealizowanych projektów. Jest ono dla nas najbardziej znaczącym dowodem tego, że nasze działania, idee oraz wartości sprawdzają się w biznesowej codzienności.

Know-how

Ponad 30 lat obserwacji światowego rynku i zachodzących zmian w biznesie to ogromne źródło wiedzy. To znajomość innowacyjnych technologii, procesów biznesowych oraz potrzeb przedsiębiorstw. To także podstawa naszego sukcesu.

Doświadczenie

Kilkaset wdrożeń, prawie tysiąc projektów oraz tysiące wspieranych użytkowników Dynamics Business Central (Dynamics NAV) w kilkudziesięciu krajach. Dzięki doświadczeniu od lat niezmiennie utrzymujemy pozycję lidera oraz strategicznego Partnera Microsoft Dynamics w Polsce.

Kompetencje

IT.integro to zespół liczący około 200 pracowników. To także kilkanaście zespołów projektowych, w których pracują profesjonalni konsultanci, programiści, pracownicy wsparcia, specjaliści IT. To największy i najlepiej wyszkolony zespół ekspertów w Polsce, wdrażający system Microsoft Dynamics 365 Business Central na rynku krajowym i zagranicznym.

Bezpieczeństwo

Rozwój jest synonimem zmiany. Transformacji rynku, modeli biznesowych, oczekiwań klientów. Znając rynkowe trendy oraz kierunki rozwoju biznesu i technologii, wspieramy naszych Klientów w osiągnięciu celów. Gwarantujemy najwyższe standardy podczas realizacji wdrożeń, profesjonalne doradztwo oraz bezpieczne rozwiązania informatyczne.

IT.integro

Historia i wyróżnienia

Firma IT.integro została założona w 1991 roku. Początkowo wchodziła w skład holdingu Optimus S.A. Jednak już w 1997 roku, wraz z rozwojem  i rosnącymi potrzebami rynku, zarząd firmy zdecydował się skupić swoje działania na wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP. W tym samym roku, jako pionier na polskim rynku, zapoczątkował wdrożenia systemu ERP – Navision Software, dzisiaj znanego pod nazwą Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Gdy w 2002 roku właścicielem systemu została firma Microsoft, obie firmy zacieśniły współpracę, która zaowocowała licznymi osiągnięciami i sukcesami. Jako pierwsza polska firma uzyskaliśmy statut Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych, a także wdrażając najpopularniejsze oprogramowanie ERP, z rodziny produktów Microsoft – Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV).

 

W 2016 roku, po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie do elitarnej grupy strategicznych partnerów Microsoft na świecie – Microsoft Dynamics President’s Club. Otrzymaliśmy także wyróżnienie Microsoft Partner of the Year 2016.

 

Po raz pierwszy otrzymaliśmy honorowy tytuł Finalist for Microsoft Dynamics Regional Partner of the Year 2016 Central and Eastern Europe. Wśród wyróżnień, jakie otrzymaliśmy na przestrzeni ostatnich lat znalazły się również takie tytuły, jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu i Przedsiębiorstwo FairPlay.

Nasz zespół

Najliczniejsza grupa ekspertów Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) w Polsce

Za sukces IT.integro odpowiadają ludzie. Nasz zespół tworzy około 200 osób – specjalistów w swoich dziedzinach, którzy budują relacje z Klientami oraz kontrahentami bazując na wiedzy, indywidualnym podejściu, zaufaniu i współpracy. Pomagamy rozwijać się, przekształcać modele biznesowe, dzieląc się naszą wiedzą biznesową i technologiczną. Wskazujemy nowe możliwości, rozwiązania i poszerzamy horyzonty.

 

IT.integro ma największe doświadczenie oraz grupę ekspertów wśród dostawców systemu Microsoft Dynamics  365 Business Central (Dynamics NAV). Realizujemy kompleksowe usługi z obszaru krajowych i międzynarodowych wdrożeń ERP, doradztwa, audytów, szkoleń oraz wsparcia technicznego. Nasi specjaliści pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań informatycznych oraz aplikacji biznesowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Poznaj od podstaw system ERP w trakcie podcastu

 

Rozmowy o IT to podcast stworzony przez specjalistów IT.integro. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego, co niezbędne o systemie ERP i poznasz bliżej świat technologii dla biznesu.

a2@2x-2

Career Starter to program stażowy, stworzony przez IT.integro. Został zorganizowany z myślą o ambitnych i otwartych studentach oraz absolwentach Informatyki, Ekonometrii i kierunków pokrewnych. Zapalonych programistach, entuzjastach, dla których IT to ścieżka rozwoju kariery, a IT to znacznie więcej niż praca. To styl życia, pasja, sposób myślenia, kierunek rozwoju oraz podjęte decyzje.

 

Program stażowy w 2022 roku realizujemy w 4 lokalizacjach – w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Kariera w IT.integro

Jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Klienci

Wspieramy naszych klientów w erze cyfrowych przemian

 

Współczesne otoczenie biznesowe szybko się zmienia. Przedsiębiorcy stoją przed cyfrową rzeczywistością, która wymaga od nich nowego podejścia, strategii, modeli biznesowych. Aby nie zahamować dynamiki wzrostu, powinni oprzeć się na sprawdzonym Partnerze. Takim Partnerem jesteśmy dla naszych Klientów. Cieszy nas, że zaufanie, którym nas obdarzyli zaowocowało realnymi zyskami osiągniętymi przez ich firmy.

 

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże, międzynarodowe i wielooddziałowe przedsiębiorstwa, jak i średniej wielkości polskie firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby oraz oferując rozwiązania pasujące do ich specyfiki. Współpracujemy z organizacjami reprezentującymi branże – produkcyjną, handlową, dystrybucyjną, logistyczną, usługową i finansową. Wspieramy Klientów w zakresie wdrożeń systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), doboru oraz implementacji rozwiązań branżowych i biznesowych, wyboru infrastruktury IT oraz szkoleń. Dodatkowo oferujemy usługi największego polskiego działu Helpdesk.

Klienci

Wspieramy naszych klientów w erze cyfrowych przemian

 

Współczesne otoczenie biznesowe szybko się zmienia. Przedsiębiorcy stoją przed cyfrową rzeczywistością, która wymaga od nich nowego podejścia, strategii, modeli biznesowych. Aby nie zahamować dynamiki wzrostu powinni oprzeć się na sprawdzonym Partnerze. Takim Partnerem jesteśmy dla naszych Klientów. Cieszy nas że zaufanie, którym nas obdarzyli zaowocowało realnymi zyskami osiągniętymi przez ich firmy.

 

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże, międzynarodowe i wielooddziałowe przedsiębiorstwa, jak i średniej wielkości polskie firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby oraz oferując rozwiązania pasujące do ich specyfiki. Współpracujemy z organizacjami reprezentującymi branże produkcyjną, handlową, dystrybucyjną, logistyczną, usługową i finansową. Wspieramy Klientów w zakresie wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV, doboru oraz implementacji rozwiązań branżowych i biznesowych, wyboru infrastruktury IT oraz szkoleń. Dodatkowo oferujemy usługi największego polskiego działu Helpdesk.

Specjalizujemy się w globalnym podejściu do biznesu

 

Z sukcesem realizujemy globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe dla korporacji i grup kapitałowych oraz projekty typu roll-out. Zrealizowaliśmy już ponad 100 zagranicznych wdrożeń systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w blisko 60 krajach, a dzięki doświadczeniu zdobytemu na arenie międzynarodowej stworzyliśmy autorskie rozwiązanie Master Data Management System, certyfikowane przez Microsoft a wykorzystywane podczas realizacji projektów globalnych. Jesteśmy także autorem aplikacji Polish Localization, która dostosowuje system do lokalnych wymogów prawnych.

Zaufali nam

Czym się wyróżniamy?

Najdłuższe doświadczenie

Najdłuższe doświadczenie

Jesteśmy pionierem wdrożeń Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV – Navision) w Polsce. Jako pierwsza firma w kraju, IT.integro rozpoczęła realizację projektów wdrożeniowych systemu Dynamics 365 Business Central, dziś dumnie nosząc tytuł lidera.
Najbogatsza wiedza ekspercka

Najbogatsza wiedza ekspercka

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza najlepszych polskich ekspertów Dynamics 365 Business Central oraz wypracowane know-how to cechy wyróżniające IT.integro na rynku wdrożeń systemów ERP. Spółka od lat współpracuje z Microsoft w zakresie edukacji przedsiębiorców na temat zintegrowanych systemów informatycznych.
Najsilniejszy zespół specjalistów ds. ERP

Najsilniejszy zespół specjalistów ds. ERP

IT.integro tworzy najliczniejsza i najbardziej doświadczona grupa konsultantów Dynamics 365 Business Central / Dynamics NAV. Wśród nich znajduje się specjaliści pracujący w kilkunastu zespołach projektowych, realizując projekty w kilkudziesięciu krajach na świecie.
Własne know-how

Własne know-how

Przez ponad 30 lat zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, które pozwoliły nam wypracować własne know-how, stanowiące całokształt wiedzy technologicznej i projektowej. Wraz z Microsoft rozwijamy Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), tworząc nowe rozwiązania rozszerzające funkcjonalności systemu ERP jak Master Data Management System. Jesteśmy także twórcą rozwiązania Polish Localization (dawniej Polska Funkcjonalność Starter Pack), które dostosowuje system do lokalnych wymagań prawnych.
Najliczniejszy zespół Helpdesk

Najliczniejszy zespół Helpdesk

Klienci IT.integro mogą liczyć na najlepsze wsparcie doświadczonego działu Helpdesk, który przez ponad 20 lat zrealizował ponad 100 000 zleceń serwisowych oraz udzielił wsparcia ponad tysiącom użytkowników systemu ERP w ramach ponad 140 instalacji.
Najwyższe kompetencje

Najwyższe kompetencje

IT.integro wyróżnia się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zaowocowały licznymi wyróżnieniami, w tym statusem Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning, finalisty Microsoft Dynamics Regional Partner for Central and Eastern Europe of the Year 2016, Microsoft Dynamics Partner of the Year 2016 oraz członkostwem w elitarnej grupie President’s Club for Microsoft Dynamics.

Wielokrotnie mieliśmy też przyjemność zostać laureatami takich nagród jak Diamenty Forbes’a czy Gazele Biznesu.

Specjalizacja

Specjalizacja

Naszym atutem jest specjalizacja w produktach Microsoft, wśród których kluczowe miejsce zajmuje Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Podążając w kierunku chmury, rozwijamy naszą ofertę o Microsoft Azure, Microsoft 365 (Office 365) i inne rozwiązania zintegrowane z systemem ERP.

Autorskie rozwiązania IT.integro

Bazując na zdobytym doświadczeniu, know-how, wiedzy oraz oczekiwaniach naszych klientów, stworzyliśmy szereg autorskich rozwiązań zintegrowanych z systemem Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV):

logo master data management system
advanced intercompany

Folder IT.integro

Folder IT.integro to nasza wizytówka. Opisaliśmy w nim naszą historię, doświadczenia, wyróżnienia, z których jesteśmy dumni. Pobierz folder i dowiedz się więcej o naszej firmie, oferowanych przez nas produktach, usługach.

Opinie klientów na temat IT.integro

Zobacz inne nasze strony i dowiedz się więcej o Microsoft Dynamics 365 Business Central

Odwiedź nasze social media