Microsoft Partner. Główny Partner Microsoft Dynamics NAV w Polsce
3732
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3732,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O nas

IT.integro - Nr 1 we wdrożeniach systemu ERP Microsoft Dynamics NAV w Polsce!

Lider wdrożeń Microsoft Dynamics NAV w Polsce

Od 1997 roku wdrażamy najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft – Dynamics NAV, skierowany dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz wiedza zaowocowały licznymi wyróżnieniami, w tym statusem Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning.

 

Oferujemy oprogramowanie dopasowane do specyfiki zarówno polskiego, jak i międzynarodowego rynku.

Microsoft partner

Poznajmy się bliżej

IT.integro

Microsoft Partner of the Year 2016

6 powodów, dla których warto z nami współpracować

Strategiczny Microsoft Partner

IT.integro to pionier wdrożeń i główny Partner Microsoft Dynamics NAV w Polsce

Doświadczenie

Zdobywane przez 25 lat działalności, poparte licznymi referencjami

Gwarancja skutecznego wdrożenia

Dzięki zastosowaniu metodyki Microsoft Dynamics Sure Step

Doradztwo i wsparcie

Udzielane przez 60 profesjonalnych konsultantów NAV i 12 specjalistów działu technicznego oraz HelpDesk

Najwyższa jakość usług

Potwierdzona licznymi wyróżnieniami i nagrodami

Specjalizacja

W produktach firmy Microsoft

Klienci, którzy nam już zaufali

IT.INTEGRO TO KLUCZOWY PARTNER MICROSOFT DYNAMICS NAV W POLSCE

300

wdrożeń systemu ERP

25

lat na rynku

80

profesjonalnych konsultantów

60

wdrożeń zagranicznych

Historia i wyróżnienia

Firma IT.integro została założona w 1991 roku. Początkowo wchodziła w skład holdingu Optimus S.A. Jednak już w 1997 roku, wraz z rozwojem  i rosnącymi potrzebami rynku, zarząd firmy zdecydował się skupić swoje działania na wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP. W tym samym roku, jako pionier na polskim rynku, zapoczątkował wdrożenia systemu ERP – Navision Software, dzisiaj znanego pod nazwą Microsoft Dynamics NAV. Gdy w 2002 roku właścicielem systemu została firma Microsoft, obie firmy zacieśniły współpracę, która zaowocowała licznymi osiągnięciami i sukcesami. Jako pierwsza polska firma uzyskaliśmy statut Microsoft Parner Gold Enterprise Resource Planning, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych, a także wdrażając najpopularniejsze oprogramowanie ERP, z rodziny produktów Microsoft – Dynamics NAV.

 

W 2016 roku, po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie do elitarnej grupy strategicznych partnerów Microsoft na świecie – Microsoft Dynamics President’s Club. Otrzymaliśmy także wyróżnienie Microsoft Partner of the Year 2016.

Po raz pierwszy otrzymaliśmy honorowy tytuł Finalist for Microsoft Dynamics Regional Partner of the Year 2016 Central and Eastern Europe.

 

Pozostałe wyróżnienia Diament miesięcznika Forbes 2010, Medal Europejski 2010, EU Standard 2010.

Microsoft partner
Microsoft Dynamics President’s Club

IT.integro jest jednym z kilkudziesięciu członków grupy, która na świecie skupia firmy o najwyższych kompetencjach we wdrożeniach Microsoft Dynamics.

Microsoft Gold Enterprise Resource Planning

Jako pierwsza firma w Polsce zdobyliśmy status Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning, który jest najwyższym z możliwych statusów partnerstwa Microsoft.

Microsoft Partner of the Year

Jest potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich kompetencji konsultantów wdrażających system Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics Master VAR.

Finalist for Microsoft Dynamics Regional Partner of the Year
finalist3-2

Otrzymane wyróżnienie jest efektem zaangażowania oraz wyników jakie osiągnęła firma IT.integro, dostarczając swoim klientom innowacyjne możliwości oraz realizując postawione cele biznesowe na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Członek President’s Club
for Microsoft Dynamics

Nr 1 we wdrożeniach Microsoft Dynamics NAV

Microsoft partner

Nasza filozofia i idee biznesowe

Codzienna praca i działania skupiają się na wymagającym kliencie. Naszym celem jest sprostanie Państwa rosnącym ambicjom, będąc zawsze o krok przed konkurencją. Wierzymy także we wdrażany przez nas system ERPMicrosoft Dynamics NAV.

 

Nasze działania opieramy na 5 głównych filarach. Dbamy o to, by te wartości przenikały codzienne relacje z klientami i kontrahentami. Doświadczenie Firma IT.integro powstała w 1991 roku. W 1997 roku skupiła swoją działalność na wdrożeniach systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, wspierając klientów, a także ich firmy, w realizacji projektów z zakresu informatycznych systemów wspierających zarządzanie.

 

Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy status Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning. Wiedza Przez blisko 25 lat przeprowadziliśmy ponad 300 wdrożeń oraz 750 projektów zakończonych sukcesem! Nasza wiedza jest sumą naszych wieloletnich obserwacji i analiz zmian zachodzących w światowym biznesie, gospodarce i na rynku systemów klasy ERP.

Doświadczenie

Firma IT.integro powstała w 1991 roku. W 1997 roku skupiła swoją działalność na wdrożeniach systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV. Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na polskim i zagranicznym rynku, wspierając klientów, a także ich firmy, w realizacji projektów z zakresu informatycznych systemów wspierających zarządzanie. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy status Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning.

Wiedza

Przez blisko 25 lat przeprowadziliśmy ponad 250 wdrożeń oraz 700 projektów zakończonych sukcesem! Nasza wiedza jest sumą naszych wieloletnich obserwacji i analiz zmian zachodzących w światowym biznesie, gospodarce i na rynku systemów klasy ERP.

Kompetencje

Zadaniem zespołu profesjonalistów, którzy tworzą firmę IT.integro, jest kompleksowe wsparcie klienta, zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu wdrożenia. Za najwyższą jakość oferowanych usług odpowiadają specjaliści z 9 zespołów projektowych i działu wsparcia technicznego. Ich wiedza oraz kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Zaufanie

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i najwyższej jakości oferowanych usług, niezmiennie nosimy tytuł lidera we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce. Tytuły Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning oraz Microsoft Partner of the Year w latach 2008 - 2013 nobilitują nas do tego, by swoimi działaniami potwierdzać profesjonalizm i słuszność pokładanego w nas zaufania.

Bezpieczeństwo

Wdrażamy system ERP zachowując najwyższe standardy, opierając się o sprawdzaną metodykę Microsoft Dynamics Sure Step. Dostarczone w ramach metodyki niezawodne szablony, narzędzia oraz zbiór dobrych praktyk, gwarantują bezpieczeństwo, wyższą jakość usług, niższe koszty i szybsze wdrożenie systemu ERP.

Za sukces firmy odpowiadają ludzie

Za sukces naszej firmy odpowiadają ludzie – grupa profesjonalistów, która buduje relacje z klientami oraz kontrahentami bazując na współpracy, zaufaniu, rozwoju i równowadze. Uważamy, że kluczem gwarantującym efektywną współpracę jest pełne zaangażowanie oraz wysokie kompetencje.

 

To dzięki nim realizujemy złożone projekty wdrożeniowe. Nasz zespół oferuje kompleksowe wsparcie z zakresu wsparcia technicznego, doboru odpowiednich rozwiązań oraz wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy unijnych.

 

Obecnie w firmie pracuje 100 specjalistów: 80 konsultantów NAV, 9 zespołów projektowych, 12 specjalistów działu technicznego oraz wsparcia Help Desk.

 

Nasza firma stale się rozwija, stawiając sobie nowe cele i dostrzegając nowe możliwości. Od 2015 roku, w skład grupy IT.integro wchodzi firma extendo.pl. Jest to nowoczesna, młoda firma oferująca wdrożenia rozwiązań chmurowych, takich jak Microsoft Office 365 i Microsoft Azure.

Microsoft partner

Chciałbyś dołączyć do IT.integro? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Microsoft partner

Sieć partnerska Master League

W 2011 roku firma Microsoft stworzyła program współpracy partnerskiej noszący nazwę Microsoft Dynamics Master VAR. Kluczowi, wiodący partnerzy Microsoft Dynamics otrzymali szansę utworzenia własnego kanału partnerskiego.

 

Taką szansę dostała także firma IT.integro. Po spełnieniu wszystkich wymagań, zbudowaliśmy od podstaw własną sieć partnerską o nazwie IT.integro Master League. W ten sposób stając się pierwszym w Polsce partnerem Master VAR.

 

Głównym założeniem  programu IT.integro Master League jest budowa struktury organizacyjnej gwarantującej najwyższą jakość projektów wdrożeniowych systemu ERP Microsoft Dynamics NAV.

 

Jeśli szukasz sposobu na rozwój biznesu, dołącz do programu Master League! Zostań partnerem wdrożeniowym Microsoft Dynamics NAV.

 

Sprawdź listę naszych partnerów na: www.MasterLeague.pl

Opinie naszych Klientów