Oprogramowanie dla handlu detalicznego

Retail / Restauracje i gastronomia / Stacje paliw / Apteki

OPROGRAMOWANIE DLA RETAIL

Wyzwania rynku

Poczynając od butików modowych, poprzez supermarkety, apteki, stacje paliw czy restauracje, branża retail jest niezwykle zróżnicowane. Łączy ją jednak wysoka konkurencyjność, szybkie tempo zmian oraz mnogość wyzwań.

 

Aby odróżnić się od konkurencji, sprzedawcy muszą zadbać o jak najlepsze opinie swoich klientów. By zdobyć lojalność i zaangażowanie nie wystarczy troszczyć się o wysoką jakość obsługi. Obecnie kupujący chcą mieć dostęp do swoich ulubionych marek i sklepów przez Internet i smartfona.

 

Kolejnym wyzwaniem dla sprzedawców jest zapewnienie pełnego asortymentu i szerokiego wyboru. Jeśli klient nie znajdzie produktu na którym mu zależy, ryzykujemy nie tylko utratą sprzedaży, ale również tym, że już do nas nie wróci. Z drugiej strony, utrzymanie dużego magazynu wiąże się z licznymi problemami, jak sezonowość czy nietrwałość sprzedawanych produktów. Oprogramowanie dla sklepów LS Retail jest odpowiedzią na wszystkie bolączki branży detalicznej

oprogramowanie dla sklepów

Wybierz rozwiązania dla branży retail

 • LS Central (LS Nav)

  Skoncentruj działania swojego sklepu na klientach oraz jego potrzebach. Podnieś konkurencyjność dzięki kompleksowym rozwiązaniom dla sprzedawców detalicznych. Wykorzystaj oprogramowanie LS Central (LS Nav) i system ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central, by podnieść jakość obsługi klienta oraz poszerzyć funkcjonalność POS.

 • LS OMNI

  Rozwiązania mobilne, internetowe oraz system Dynamics 365 Business Central umożliwiają zakupy z dowolnego miejsca w dowolnym czasie LS Omni to nowa, niezwykła funkcja LS Central, która umożliwia klientom sprawne zakupy dzięki najnowszym rozwiązaniom internetowym i mobilnym.

 • LS POS

  Korzystaj z potencjału dostępu do przejrzystych informacji. LS POS to niezawodna aplikacja wyposażona w graficzny interfejs użytkownika dla punktów sprzedaży, która umożliwia szybką obsługę procesów. Działa w każdym środowisku handlowym, począwszy od pojedynczych sklepów po sieci składające się z setek placówek.

 • LS BI

  LS BI to skalowalne, niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom firmy informacji niezbędnych do podjęcia skutecznych działań i decyzji oraz wdrożenia wydajniejszych procesów.

 • LS Hospitality

  Niezależnie od obszaru oraz typu świadczonych usług, kierownicy restauracji ciągle muszą kontrolować to, czy ich firma jest nadal w stanie realizować potrzeby klientów. Takie podejście pozwala restauracjom nie tylko utrzymać lojalność klientów, ale również usprawnić swoje działania.

folder ls retail

LS Central (LS Nav)
Proste i nowoczesne rozwiązanie dla sprzedaży detalicznej

Pobierz folder i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie sprzedaży.

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • JET GLOBAL (JET REPORTS)

  Jet Global (Jet Reports) to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MOBILE NAV

  Wykres (diagram) Gantta jest bardzo przydatnym narzędziem w procesie planowania i harmonogramowania produkcji oraz projektów. To graficzna metoda pokazującą rozplanowanie poszczególnych etapów, zadań, zleceń w czasie.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics 365 Business Central. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics 365 Business Central..

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH FUNCTIONALITY – STARTER PACK

  Aplikacja Polish Functionality – Starter Pack z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH (EDI)

  Elektroniczna wymiana danych (EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień czy faktur.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, oprogramowanie dla firm, które oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS)

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla sklepów! Przejdź do kalkulatora on-line.