Oprogramowanie dla handlu detalicznego

Retail / Restauracje i gastronomia / Stacje paliw / Apteki

OPROGRAMOWANIE DLA RETAIL

Wyzwania rynku

Poczynając od butików modowych, poprzez supermarkety, apteki, stacje paliw czy restauracje, branża retail jest niezwykle zróżnicowane. Łączy ją jednak wysoka konkurencyjność, szybkie tempo zmian oraz mnogość wyzwań.

 

Aby odróżnić się od konkurencji, sprzedawcy muszą zadbać o jak najlepsze opinie swoich klientów. By zdobyć lojalność i zaangażowanie nie wystarczy troszczyć się o wysoką jakość obsługi. Obecnie kupujący chcą mieć dostęp do swoich ulubionych marek i sklepów przez Internet i smartfona.

 

Kolejnym wyzwaniem dla sprzedawców jest zapewnienie pełnego asortymentu i szerokiego wyboru. Jeśli klient nie znajdzie produktu na którym mu zależy, ryzykujemy nie tylko utratą sprzedaży, ale również tym, że już do nas nie wróci. Z drugiej strony, utrzymanie dużego magazynu wiąże się z licznymi problemami, jak sezonowość czy nietrwałość sprzedawanych produktów. Oprogramowanie dla sklepów LS Retail jest odpowiedzią na wszystkie bolączki branży detalicznej

oprogramowanie dla sklepów

Wybierz rozwiązania dla branży retail

 • LS Central (LS Nav)

  Skoncentruj działania swojego sklepu na klientach oraz jego potrzebach. Podnieś konkurencyjność dzięki kompleksowym rozwiązaniom dla sprzedawców detalicznych. Wykorzystaj oprogramowanie LS Central (LS Nav) i system ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central, by podnieść jakość obsługi klienta oraz poszerzyć funkcjonalność POS.

 • LS OMNI

  Rozwiązania mobilne, internetowe oraz system Dynamics 365 Business Central umożliwiają zakupy z dowolnego miejsca w dowolnym czasie LS Omni to nowa, niezwykła funkcja LS Central, która umożliwia klientom sprawne zakupy dzięki najnowszym rozwiązaniom internetowym i mobilnym.

 • LS POS

  Korzystaj z potencjału dostępu do przejrzystych informacji. LS POS to niezawodna aplikacja wyposażona w graficzny interfejs użytkownika dla punktów sprzedaży, która umożliwia szybką obsługę procesów. Działa w każdym środowisku handlowym, począwszy od pojedynczych sklepów po sieci składające się z setek placówek.

 • LS BI

  LS BI to skalowalne, niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom firmy informacji niezbędnych do podjęcia skutecznych działań i decyzji oraz wdrożenia wydajniejszych procesów.

 • LS Hospitality

  Niezależnie od obszaru oraz typu świadczonych usług, kierownicy restauracji ciągle muszą kontrolować to, czy ich firma jest nadal w stanie realizować potrzeby klientów. Takie podejście pozwala restauracjom nie tylko utrzymać lojalność klientów, ale również usprawnić swoje działania.

folder ls retail

LS Central (LS Nav)
Proste i nowoczesne rozwiązanie dla sprzedaży detalicznej

Pobierz folder i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie sprzedaży.

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla sklepów! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą