Rozwiązania branżowe

Wybierz oprogramowanie branżowe „skrojone na miarę” Twojego biznesu

Oprogramowanie branżowe dopasowane
do każdego biznesu

System ERP powinien stać się kręgosłupem dla każdej firmy, gdyż jest doskonałym, zaawansowanym narzędziem wspomagającym zarządzanie wszystkimi zachodzącymi w organizacji procesami. Dodatkowo, został zaprojektowany tak, by odpowiadać potrzebom firm ze wszystkich branż. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie, oferujemy szereg dodatkowych rozwiązań, które zostały opracowane na potrzeby konkretnych, specyficznych przedsiębiorstw.
Organizacje posiadające złożone mechanizmy, bądź wytwarzające specjalistyczne produkty wymagają „skrojonego na miarę” oprogramowania branżowego.

oprogramowanie branżowe
  • LS Retail

    Poznaj nowoczesne, elastyczne oprogramowanie dla branży retail, które pozwala usprawnić działalność Twojego sklepu, podnieść jego efektywność oraz produktywność.

  • COSMO CONSULT PROCESS MANUFACTURING

    Produkcja, w zależności od branży czy wykorzystanych metod różni się w wielu aspektach. Kluczowy dla firm produkcyjnych jest system ERP, który dopasowany jest do ich indywidualnych potrzeb i procesów.

  • PAYROLL

    Specyfika działów kadrowo-płacowych wiąże się z potrzebą ciągłego śledzenia zmian, które zachodzą w przepisach prawa pracy czy ubezpieczeń. Sprawne zarządzanie tym obszarem wymaga bieżącej, aktualnej wiedzy.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Rozwiązanie dostrojone do Twojej firmy!

[/vc_row_inner]

Jeśli szukasz innych rozwiązań, skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci w doborze najlepszych opcji