Rozwiązania branżowe

Wybierz oprogramowanie branżowe „skrojone na miarę” Twojego biznesu

Oprogramowanie branżowe dopasowane
do każdego biznesu

System ERP powinien stać się kręgosłupem dla każdej firmy, gdyż jest doskonałym, zaawansowanym narzędziem wspomagającym zarządzanie wszystkimi zachodzącymi w organizacji procesami. Dodatkowo, został zaprojektowany tak, by odpowiadać potrzebom firm ze wszystkich branż. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie, oferujemy szereg dodatkowych rozwiązań, które zostały opracowane na potrzeby konkretnych, specyficznych przedsiębiorstw.
Organizacje posiadające złożone mechanizmy, bądź wytwarzające specjalistyczne produkty wymagają „skrojonego na miarę” oprogramowania branżowego.

oprogramowanie branżowe

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Rozwiązanie dostrojone do Twojej firmy!

 • LS Retail

  Kompletne narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. To oprogramowanie branżowe umożliwia śledzenie sprzedaży, stanów magazynowych, życia produktu poprzez wszystkie kanały sprzedaży – w punktach sprzedaży, na platformie e-commerce oraz mobilnie.

 • MPRISE AGRIWARE

  Rozwiązanie IS Agriware obejmuje wszystkie procesy produkcyjne i administracyjne realizowane w ogrodnictwie.

 • MODUS FURNITURE

  Zestaw narzędzi opartych na systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central przeznaczony dla branży meblarskiej i stolarskiej. Rozwiązanie Modus Furniture znacznie podwyższa konkurencyjność poprzez wzmocnienie pozycji w niszach oraz zróżnicowaniu oferty dla różnych rynków docelowych.

 • FOODWARE 365

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

 • COSMO CONSULT PROCESS MANUFACTURING

  Przeznaczone do branży procesowej, a w szczególności do producentów tworzyw sztucznych i wyrobów chemicznych, takich jak farby i lakiery.

 • incadea.dms

  Sprzedaż detaliczna w branży motoryzacyjnej to obszar, który podlega ciągłym zmianom. Firmy działające w tym obszarze muszą coraz częściej stawiać czoła wyzwaniom związanym z wymaganiami w zakresie poprawy jakości obsługi i redukcji kosztów oraz szybko reagować na zmiany zachodzące w branży oraz w oczekiwaniach klientów.

Kalkulator on-line systemu ERP

Chcesz poznać cenę na poszczególne rozwiązania biznesowe?

Przejdź do naszego kalkulatora, wybierz interesujące Cię opcje i oblicz cenę!

oprogramowanie branżowe

Jeśli szukasz innych rozwiązań, skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci w doborze najlepszych opcji