Usługi

To my kreujemy najwyższe standardy

Nasza oferta

Nasza oferta skupia się na systemie ERPMicrosoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) oraz na produktach Microsoft. Jednak proponujemy znacznie więcej. Dla satysfakcji oraz wygody naszych klientów realizujemy liczne projekty informatyczne, począwszy od wdrożenia systemu ERP, upgrade’u, poprzez usługi doradcze, szkoleniowe i audyty. Naszą dewizą jest zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia zarówno przy wyborze najlepszego rozwiązania dla jego organizacji, jak i przy obsłudze wdrożonego systemu. Oferujemy szeroką gamę usług, by spełnić wszystkie życzenia oraz oczekiwania klientów.

Wiedza, kompetencje, profesjonalizm, doświadczenie

czynią nas zaufanym partnerem Twojej firmy!

Metodyka wdrożeń

Pracujemy według najwyższych standardów, zgodnie z metodyką wdrożeniową Microsoft Dynamics Sure Step. Została ona opracowana na podstawie licznych implementacji systemów ERP z rodziny Microsoft przeprowadzonych na całym świecie.

 

Doświadczenie zdobyte w wielu firmach i branżach, pozwoliło stworzyć skuteczną metodykę, opartą na sprawdzonych, ustandaryzowanych działaniach podnoszących jakość wdrożeń. Korzystając z metodyki Microsoft Dynamics Sure Step, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość, obniżamy koszty oraz przyśpieszamy proces wdrożeń. Klienci aktywnie uczestniczą w projektach, dzięki czemu mają stały wgląd w zachodzące procesy oraz realnie na nie wpływają. Pozwala to dopasować system do potrzeb użytkowników już w trakcie projektu, szybko reagować na zachodzące zmiany i rozwiązywać na bieżąco potencjalne problemy.

Wdrożenia międzynarodowe

Nie boimy się wyzwań, a każde traktujemy jako szansę na zdobycie nowych umiejętności. Dlatego z powodzeniem realizujemy globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. W codziennej pracy wspieramy ponad 1.500 obcojęzycznych użytkowników z całego świata. Przeprowadziliśmy już ponad 300 zagranicznych wdrożeń.

roll-out

Największy HelpDesk Dynamics 365 Business Central

Praca konsultantów Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) nie kończy się z chwilą uruchomienia systemu ERP. Podczas codziennej eksploatacji pojawiają się nieoczekiwane zdarzenia, wynikające z pojawienia się okoliczności nieprzewidzianych podczas wdrażania systemu bądź niepełnej wiedzy użytkowników. Aby zaspokoić potrzebę stałego dostępu do wiedzy i doświadczenia konsultantów świadczących pomoc w codziennej pracy z systemem, oferujemy dostęp do naszego działu HelpDesk.

 

Nie marnuj czasu swojego i swoich pracowników. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszego działu wsparcia HelpDesk!

Wsparcie polskiej funkcjonalności

Jesteśmy odpowiedzialni za polską funkcjonalność Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV).

 

Najpóźniej 3 miesiące od wydaniu oficjalnej, najnowszej wersji systemu ERP, przygotowujemy i udostępniamy polską funkcjonalność, zgodną z polskim prawem.

Wsparcie autorskiego modułu HR&Payroll Manager (dawniej Kadry i Płace)

IT.integro odpowiada za rozwój autorskiego modułu HR&Payroll Manager (dawniej Kadry i Płace), dedykowanego systemowi Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Moduł HR&Payroll Manager (dawniej Kadry i Płace) stanowi rozszerzenie funkcjonalności systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac.

Szeroka gama usług dodatkowych

Naszym klientom oferujemy szereg usług z zakresu wdrożeń systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central, ale również służymy wsparciem technicznym, doradztwem oraz prowadzimy szkolenia. Posiadamy wykwalifikowane, profesjonalne zespoły konsultanckie, a także profesjonalny dział techniczny. Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu wsparcia technicznego, doboru odpowiednich rozwiązań, ale także pomagamy w procesie pozyskiwania dotacji unijnych.

Upgrade

Fundusze
unijne

Szkolenia

Infrastruktura IT

Audyty i doradztwo

Rozwiązania chmurowe