Oprogramowanie dla księgowości i finansów

Zapewnij efektywne zarządzanie w Twojej organizacji

Oprogramowanie dla księgowości i finansów

Wyzwania rynku

Zarządzanie finansami i księgowością jest kluczowe dla działalności firm, niezależnie od branży i wielkości. Oprogramowanie dla księgowości i finansów oraz Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) posiadają rozbudowane funkcjonalności z zakresu finansów, oferując swoim użytkownikom możliwości usprawniające i automatyzujące procesy księgowe. System ERP Dynamics 365 Business Central dzięki rozbudowanemu modułowi Finanse i księgowość doskonale zabezpiecza interesy firm. Jest efektywnym wsparciem dla użytkowników prowadzących księgi rachunkowe i ewidencje księgowe w firmie.

 

Oprogramowanie dla księgowości i finansów oraz Microsoft Dynamics 365 Business Central ułatwiają zarządzanie procesami, danymi oraz działaniami finansowymi, takimi jak: księgowanie transakcji, przygotowanie sprawozdań finansowych, obsługa kont bankowych, kosztów produkcyjnych, zapasów oraz środków trwałych. Poznaj możliwości, jakie daje Twojej firmie nowoczesne oprogramowanie dla księgowości.

 

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, system ERP zostaje chętnie wybierany przez firmy, nie tylko z sektora finansowego.

oprogramowanie dla księgowości

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH LOCALIZATION

  Aplikacja Polish Localization z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

Nasi klienci korzystający z modułu Finanse i księgowość