Oprogramowanie dla księgowości od Microsoft
3259
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3259,page-child,parent-pageid-38,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Oprogramowanie dla księgowości i finansów

Zapewnij efektywne zarządzanie w Twojej organizacji

Oprogramowanie dla księgowości i finansów

Wyzwania rynku

Zarządzanie finansami i księgowością jest kluczowe dla działalności firm, niezależnie od branży i wielkości. Oprogramowanie dla księgowości i finansów oraz Microsoft Dynamics NAV posiadają rozbudowane funkcjonalności z zakresu finansów, oferując swoim użytkownikom możliwości usprawniające i automatyzujące procesy księgowe. System ERP Dynamics NAV dzięki rozbudowanemu modułowi Finanse i księgowość doskonale zabezpiecza interesy firm. Jest efektywnym wsparciem dla użytkowników prowadzących księgi rachunkowe i ewidencje księgowe w firmie.

 

Oprogramowanie dla księgowości i finansów oraz Microsoft Dynamics NAV ułatwiają zarządzanie procesami, danymi oraz działaniami finansowymi, takimi jak: księgowanie transakcji, przygotowanie sprawozdań finansowych, obsługa kont bankowych, kosztów produkcyjnych, zapasów oraz środków trwałych. Poznaj możliwości, jakie daje Twojej firmie nowoczesne oprogramowanie dla księgowości.

 

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, system ERP zostaje chętnie wybierany przez firmy, nie tylko z sektora finansowego.

oprogramowanie dla księgowości
Przewodnik po systemie ERP

Poznaj funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV

Pobierz Przewodnik i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie księgowości i finansów.

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • DOCUMENT CAPTURE

  Doskonałe oprogramowanie dla księgowości i finansów służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • WORKFLOW NAV

  Prawidłowe zarządzanie przepływem pracy to priorytet w każdej firmie. Oprogramowanie dla księgowości i finansów, zawiera rozszerzenie funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV, które umożliwia zdefiniowanie wydajnego przepływu pracy, jego automatyzację, a także sprawne zarządzanie listą zadań.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH

  Elektroniczna wymiana danych (w skrócie EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień, przyjęć magazynowych oraz faktur.

 • JET REPORTS

  Jet Reports to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics NAV. Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MOBILE NAV

  MobileNAV pozwala użytkownikom Microsoft Dynamics NAV na dostęp do systemu za pośrednictwem telefonu komórkowego, bądź tableta. Funkcjonalność ta jest w szczególności ważna dla pracowników zarządzających sprzedażą i obsługą klienta.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics NAV. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics NAV.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, która oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

Nasi klienci korzystający z modułu Finanse i księgowość

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla księgowości i finansów! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą