Oprogramowanie dla handlu

Kompletne rozwiązania dla efektywnej sprzedaży

Oprogramowanie dla handlu

Wyzwania rynku

Branże handlowa i dystrybucyjna są zagadnieniem niezwykle szerokim, a zarazem różnorodnym. Reprezentują je firmy z różnych sektorów, począwszy od firm sprzedających odzież, poprzez meble, aż po przedsiębiorstwa handlujące ropą. Firmy handlowe i dystrybucyjne borykają się codziennie z różnymi problemami, związanymi ze specyfiką ich rynku.

 

Różnic w branży jest niezwykle dużo. Jedyną rzeczą, jaka łączy firmy jest potrzeba stałych zmian i doskonalenia się. Rozwój jest wymagany, by być konkurencyjnym na współczesnym rynku. Oprogramowanie dla handlu oraz system ERPDynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) gwarantują rozwój, podniosą efektywności, poziomu sprzedaży i satysfakcji klienta – rzeczy tak ważnych dla firm handlowych.

 

W branży handlowej przeprowadziliśmy już wiele wdrożeń zakończonych sukcesem. Zdobyliśmy potrzebne doświadczenie i wiedzę o tej specyficznej branży. Oferujemy dedykowane oprogramowanie dla handlu, które dodatkowo rozbudują bogatą funkcjonalność systemu ERP dla branży Handel i dystrybucja. Postaw na sprawdzone oprogramowanie dla handlu.

oprogramowanie dla handlu

Wybierz rozwiązania dla branży handlowej i dystrybucyjnej

 • Handel detaliczny z LS Retail

  LS Retail to oprogramowanie dla handlu usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Rozwiązanie skierowane jest głównie do rynku B2C (Business to Customer). Poczynając od butików modowych, poprzez supermarkety i sklepy bezcłowe.

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH LOCALIZATION

  Aplikacja Polish Localization z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS)

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

Nasi klienci z branży handlowej i dystrybucyjnej

Poznaj naszych klientów