Oprogramowanie dla handlu

Kompletne rozwiązania dla efektywnej sprzedaży

Oprogramowanie dla handlu

Wyzwania rynku

Branże handlowa i dystrybucyjna są zagadnieniem niezwykle szerokim, a zarazem różnorodnym. Reprezentują je firmy z różnych sektorów, począwszy od firm sprzedających odzież, poprzez meble, aż po przedsiębiorstwa handlujące ropą. Firmy handlowe i dystrybucyjne borykają się codziennie z różnymi problemami, związanymi ze specyfiką ich rynku.

 

Różnic w branży jest niezwykle dużo. Jedyną rzeczą, jaka łączy firmy jest potrzeba stałych zmian i doskonalenia się. Rozwój jest wymagany, by być konkurencyjnym na współczesnym rynku. Oprogramowanie dla handlu oraz system ERPDynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) gwarantują rozwój, podniosą efektywności, poziomu sprzedaży i satysfakcji klienta – rzeczy tak ważnych dla firm handlowych.

 

W branży handlowej przeprowadziliśmy już wiele wdrożeń zakończonych sukcesem. Zdobyliśmy potrzebne doświadczenie i wiedzę o tej specyficznej branży. Oferujemy dedykowane oprogramowanie dla handlu, które dodatkowo rozbudują bogatą funkcjonalność systemu ERP dla branży Handel i dystrybucja. Postaw na sprawdzone oprogramowanie dla handlu.

oprogramowanie dla handlu

Wybierz rozwiązania dla branży handlowej i dystrybucyjnej

 • Handel detaliczny z LS Retail

  LS Retail to oprogramowanie dla handlu usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Rozwiązanie skierowane jest głównie do rynku B2C (Business to Customer). Poczynając od butików modowych, poprzez supermarkety i sklepy bezcłowe.

 • Sprzedaż mebli z Modus Furniture

  Kompleksowy system typu „all-in-one” dla branży meblarskiej i stolarskiej. Oprogramowanie dla handlu typu Modus Furniture to zestaw narzędzi opartych na systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

 • MPRISE AGRIWARE

  Rozwiązanie IS Agriware obejmuje wszystkie procesy produkcyjne i administracyjne realizowane w ogrodnictwie.

 • incadea.dms

  Sprzedaż detaliczna w branży motoryzacyjnej to obszar, który podlega ciągłym zmianom. Firmy działające w tym obszarze muszą coraz częściej stawiać czoła wyzwaniom związanym z wymaganiami w zakresie poprawy jakości obsługi i redukcji kosztów oraz szybko reagować na zmiany zachodzące w branży oraz w oczekiwaniach klientów.

 • Sprzedaż żywności z Foodware 365

  Branża spożywcza jest specyficznym obszarem działalności opartym na krótkich terminach ważności sprzedawanych towarów, niskim poziomie marż, dużej konkurencyjności, wymaganiach szybkiej realizacji zamówień.

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • JET GLOBAL (JET REPORTS)

  Jet Global (Jet Reports) to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • WYKRES GANTTA

  Wykres (diagram) Gantta jest bardzo przydatnym narzędziem w procesie planowania i harmonogramowania produkcji oraz projektów. To graficzna metoda pokazującą rozplanowanie poszczególnych etapów, zadań, zleceń w czasie.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics 365 Business Central. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics 365 Business Central..

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH FUNCTIONALITY – STARTER PACK

  Aplikacja Polish Functionality – Starter Pack z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH (EDI)

  Elektroniczna wymiana danych (EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień czy faktur.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, oprogramowanie dla firm, które oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS)

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

Nasi klienci z branży handlowej i dystrybucyjnej

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla handlu! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą

Poznaj naszych klientów