Pobierz e-book

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

TEMATYKA

Z e-booka dowiesz się, jakim nowym potrzebom i nawykom konsumentów muszą sprostać przedsiębiorcy funkcjonujący w branży retail. Trendy zakupowe nieustannie się zmieniają – do czego przyczyniła się w ogromnej mierze cyfrowa transformacja biznesu. Aby zapewnić swojej firmie wysoką sprzedaż, a klientom zadowolenie, należy dostosować swój model zarządzania do ewolucji. Poznaj zagrożenia i wyzwania handlu!

W poradniku znajdziesz statystyki i propozycje rozwiązań w zakresie m.in.:

zarządzania opiniami klientów

rytuałów konsumentów przed dokonaniem zakupu

roli reklamy

wielokanałowości sprzedaży

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Poradnik wyboru systemu erp

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

PARTNERZY WYDANIA

IT.integro
LS Retail
Microsoft