Przewodnik

6 sygnałów świadczących o tym, że Twoja firma jest gotowa na wdrożenie Business Intelligence

TEMATYKA

Wiedza na temat procesów zachodzących w organizacji jest podstawą dobrych decyzji biznesowych. Pozwala zrozumieć powody zachodzących zmian i ułatwia interpretację wyników podjętych działań. Brak dostępu do istotnych informacji może spowolnić lub zatrzymać rozwój przedsiębiorstwa. Tym bardziej warto poznać 6 sygnałów wskazujących na konieczność usprawnień w zakresie dostępu do danych oraz procesów podejmowania decyzji. Sprawdź, czy jesteś gotowy na wdrożenie Business Intelligence.

 

W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Jak upraszczać, a nie komplikować

Poznasz sygnały ostrzegawcze

Dowiesz się, czy Twoja firma jest gotowa na wdrożenie rozwiązań BI

Dowiesz się, czym jest Business Intelligence

INNI POBRALI TAKŻE

Big Data

Raport: 8 Najważniejszych trendów analityki biznesowej

Współczesny świat szybko się zmienia. Zmieniają się oczekiwania przedsiębiorców, rosną ich potrzeby. Zmiany najszybciej zachodzą w technologii. W raporcie przedstawimy nasze przewidywania dotyczące przemian w dziedzinie analityki biznesowej, których będziemy świadkami w niedługim czasie.

Przewodnik po narzędziach analityki biznesowej (BI)

Kluczową rolę w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu odgrywa łatwy i szybki dostęp do krytycznych informacji i wskaźników, możliwość ich skutecznej analizy oraz przejrzystej prezentacji. Zestaw przydatnych w codziennej pracy narzędzi analitycznych Microsoft Dynamics NAV jest zawsze w zasięgu ręki, bezpośrednio z pulpitu użytkownika.

Partnerzy wydania