Zwiększaj korzyści biznesowe i miej stały wgląd w kluczowe dane biznesowe

Przewodnik po narzędziach analityki biznesowej (BI)

TEMATYKA

Kluczową rolę w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu odgrywa łatwy i szybki dostęp do krytycznych informacji i wskaźników, możliwość ich skutecznej analizy oraz przejrzystej prezentacji. Zestaw przydatnych w codziennej pracy narzędzi analitycznych Microsoft Dynamics NAV jest zawsze w zasięgu ręki, bezpośrednio z pulpitu użytkownika. Dzięki wysokiej elastyczności i wszechstronności rozwiązania, tworzenie sprawozdań przebiega sprawnie i szybko. Łatwość obsługi, szybki dostęp do danych oraz harmonijna współpraca z platformą Microsoft SQL sprzyjają realizacji celów i wymagań małych i średnich przedsiębiorstw.

 

W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Raportowanie

Aby utrzymać właściwy kierunek działania firmy, niezbędne jest stałe monitorowanie bieżących operacji oraz zestawienie ich z przeszłymi działaniami i ich wynikami. W ramach jednego ustandaryzowanego rozwiązania skonfigurowanego pod kątem potrzeb i wymogów stanowiska pracy, użytkownik ma dostęp do konkretnych i skonsolidowanych danych oraz zasobów koniecznych do wykonywania rutynowych zadań.

Najważniejsze wskaźniki i wykresy wydajności

Stały monitoring działalności oraz wyników finansowych firmy, a także szczegółowa analiza tendencji rynkowych pozwolą na jeszcze pełniejszy wgląd w funkcjonowanie firmy. To, co niezbędne użytkownikowi systemu w efektywnej pracy, to łatwe do zdefiniowania wskaźniki biznesowe umożliwiające natychmiastowy i kompleksowy podgląd realizowanych procesów.

Bezpośrednie zapytania i analizy

Narzędzie pozwala również na maksymalizowanie zysków w sytuacji, gdy warunki na rynku są bardziej korzystne i sprzyjają dalszemu rozwojowi firmy. Aby pozostać konkurencyjnym na rynku, kluczowe jest zestawienie wyników rzeczywistych z prognozowanymi, możliwość ich późniejszej analizy oraz wprowadzania odpowiednich modyfikacji w przyjętych planach działaniach, jeśli zajdzie taka potrzeba.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV jest najpopularniejszym systemem ERP, który na światowy rynek wprowadziła firma Microsoft. Obecnie jest wdrożony w ponad 120 000 przedsiębiorstwach, w 47 krajach. Usprawnia pracę ponad 2 000 000 użytkowników systemu.

Partnerzy wydania