Pobierz darmowy e-book

10 kluczowych wskaźników efektywności dla dyrektorów i prezesów w branży detalicznej

RETAIL

TEMATYKA

Współcześnie skuteczne zarządzanie opiera się na liczbach. World Retail Congress przeprowadził badanie, którego jednym z wyników jest fakt, że jedynie 33 proc. ankietowanych stwierdziło, że liderzy zarządzający firmą opiera podejmowanie decyzji właśnie na wiarygodnych danych. Aby lepiej osiągać oczywisty dla biznesu cel, jakim jest zwiększanie zysku, należy wyznaczyć cele pośrednie oraz wskaźniki efektywności, które pozwolą zmierzyć skuteczność podejmowanych decyzji oraz realizowanych zadań. Z e-booka dowiesz się o kluczowych wskaźnikach efektywności dla branży retail oraz systemie sprzedażowym LS Retail.

Poznaj 10 wskaźników efektywności, które odmienią zarządzanie Twoją firmą w obszarze

Zarządzania przepływami pieniężnymi

Skuteczności sprzedaży

Gospodarki magazynowej

Obsługi klienta

INNI POBRALI TAKŻE

11 trendów w biznesie

Najnowsza wersja systemu ERP jest kolejnym krokiem w kierunku integracji rozwiązań Microsoft oraz rozbudowy posiadanych funkcjonalności. To dzięki zaawansowanej współpracy, użytkownicy otrzymali efektywne narzędzie biznesowe, które przenika wszystkie sfery organizacji.

System ERP w chmurze

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest systemem globalnym, dlatego wymaga dodatkowego rozwiązania, które pozwoli na obsługę lokalnych wymagań legislacyjnych. Polscy przedsiębiorcy korzystają z aplikacji Polish Functionality – Starter Pack. Dowiedz się więcej.

Partnerzy wydania

logo IT.integro