84 strony o nowoczesnych technologiach i trendach w biznesie

ERP DZISIAJ NR 5

ERP dzisiaj nr 5

TEMATYKA

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

 

W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

11 trendów w biznesie na 2018 rok

Świat, gospodarka, technologia przeobrażają się w zawrotnym tempie. Zmieniają się również zachowania klientów, oczekiwania rynku, możliwości. W jakim kierunku zmierzają rozwiązania biznesowe? Jaką strategię przyjęli dostawcy systemów ERP oraz chmury? Jakie trendy warto wdrożyć we własnej firmie, by nie stracić swojej pozycji?

Ewolucja czy rewolucja. Wkraczamy w erę cyfrowej transformacji

Obecnie jesteśmy świadkami transformacji cyfrowej, która objęła swoim zasięgiem wszystkie sfery życia. Podnosi ona potencjał ludzi, przedsiębiorstw oraz całej gospodarki. Znosi bariery związane z obniżoną produktywnością pracowników, czy niską efektywnością firm.

Przyszłość branży retail leży w chmurze

Zmiany w branży sprzedaży detalicznej następują znacznie szybciej niż w innych sektorach gospodarki. Przedsiębiorcy są świadomi, iż wkraczają w erę cyfrowej transformacji, która obejmuje swoim zasięgiem zarówno małe, rodzinne sklepiki, jak i duże sieci handlowe.

System ERP w chmurze odpowiedzią na potrzeby firm produkcyjnych

Obecnie producenci zmagają się z innymi wyzwaniami, niż jeszcze kilka lat temu. Świat zmienia się w szybkim tempie i jest coraz bardziej zintegrowany. Globalna gospodarka, zawrotny rozwój technologii, a także problemy z przewidywaniem zachowań konsumentów mogą stać się dla przedsiębiorstw barierą. Ale także szansą.

To najlepszy moment, by przenieść swoją firmę do chmury

Chmura obliczeniowa na stałe zagościła zarówno na światowym, jak i na lokalnym rynku. Stała się atrakcyjną alternatywą dla własnego centrum danych. Przedsiębiorcy w coraz bardziej świadomy sposób wykorzystują chmurę w codziennej pracy, a procesy biznesowe w niej realizowane są prostsze, tańsze i szybsze.

Internet rzeczy: Nowe trendy w branży produkcyjnej

Szybki rozwój światowej gospodarki stanowi dla współczesnych producentów ogromne wyzwanie. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, muszą oni spełniać wiele wymagań takich jak indywidualne podejście do transakcji, wyższa jakość produktów, większa dostępność, szybsze procesy produkcyjne oraz szerszy asortyment produktów. Klienci stali się bardziej wybredni. Oczekują produktów doskonałych, dostępnych ``od zaraz``, w przystępnej cenie.

Co nowego w Microsoft Dynamics NAV 2018?

NAV 2018 nie stanowi rewolucyjnej wersji, ale kończy erę rozwiązań z rodziny NAV. Daje początek nowym możliwościom systemu ERP, które przeniosą swoich użytkowników w erę cyfrowej transformacji.

Zarządzanie siecią dealerską z incadea.dms

Sprzedaż w branży motoryzacyjnej podlega ciągłym zmianom w kierunku nowoczesnych technologii. Sieci dealerskie, by pozostać konkurencyjnymi, muszą podnosić jakość świadczonych usług oraz redukować koszty swojej działalności. Rozwój mediów społecznościowych, internetu, a także popularność urządzeń mobilnych stały się dla sprzedawców wyzwaniem, a z drugiej strony wskazują nowe możliwości.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź upgradem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Partnerzy wydania

ERP dzisiaj nr 5