Poradnik wyboru systemu ERP - kompletny przewodnik dla biznesu
13554
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13554,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Lektura obowiązkowa dla biznesu

PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP

TEMATYKA

Wraz z rozwojem firmy, przedsiębiorcy stają przed pytaniem czy nadszedł czas by inwestować w system ERP. A jeśli tak, to w jaki sposób przygotować się do wyboru systemu oraz partnera wdrożeniowego?

W prezentacji znajdą Państwo między innymi:

Czym jest system ERP

Systemy informatyczne klasy ERP bywają kosztownymi inwestycjami. Dobranie odpowiedniego rozwiązania, zaspakajającego specyficzne potrzeby firmy, a jednocześnie dającego się łatwo modyfikować, może być ciężkim zadaniem.

Wybór systemu ERP w 7 krokach

Stojąc przed wyborem systemu ERP należy odpowiedzieć na kilka, zasadniczych pytań oraz przeanalizować kluczowe obszary przedsiębiorstwa.

Jakie funkcjonalności powinien mieć system ERP?

Przed wyborem funkcjonalności, wymaganych przy wdrożeniu systemu ERP należy rozważyć jakie istnieją krytyczne obszary działalności organizacji. Czy jest to dystrybucja, produkcja, finanse, czy może CRM?

Korzyści z wdrożenia systemu ERP

Środowisko biznesowe to obszar ciągłych zmian. Współczesne firmy muszą stawić czoła takim wyzwaniom jak rosnąca konkurencja, rozwój rynków i wzrastające oczekiwania klientów.

Korzyści dla kadry zarządzającej

Możliwość integracji wszystkich niezależnych aplikacji w ramach jednego spójnego systemu znacząco wpływa na codzienną produktywność i wydajność kadry zarządzającej.

System ERP w chmurze czy na serwerach

Chmura obliczeniowa staje się zjawiskiem powszechnym. Wykorzystywanym nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym. Naturalną konsekwencją obecnych trendów jest przeniesienie do chmury także systemów ERP.

Etapy wdrożenia systemu ERP

Metodyka to zbiór zasad, narzędzi oraz dobrych praktyk, które pozwalają efektywnie realizować wdrożenie systemu ERP.

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

W przewodniku znajdziesz konkretne odpowiedzi na podstawowe pytania jak czym jest chmura obliczeniowa oraz platforma Microsoft Azure a także jakie posiada rozwiązania. Poznasz powody, by przejść do chmury i  kluczowe zalety chmury. Zapoznasz się z terminologią chmurową i przeczytasz case study z wdrożenia systemu ERP w chmurze.

ERP dzisiaj nr 4

W wydaniu ERP dzisiaj nr 4 dowiesz się m.in. jakie pojawiły się zagrożenia dla handlu detalicznego. Poznasz nowe trendy w analityce biznesowej, nowości w systemie Microsoft Dynamics NAV 2017 oraz przeczytasz o najnowszej odsłonie systemu ERP w abonamencie – NAV 365.

ERP dzisiaj

ERP dzisiaj to cyklicznie wydawany magazyn poświęcony nowoczesnym technologiom, rozwiązaniom dla biznesu, usprawniającym procesy zarządzania. Pełen jest inspiracji, trendów, nowych kierunków i perspektyw.

Partnerzy wydania

it.integro microsoft@2x-2