Pobierz darmowy e-book

Microsoft Dynamics 356 Business Central – nowe funkcjonalności

Wiosna 2020

TEMATYKA

Dwa razy w roku pojawiają się nowe wersje systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. W wiosennej aktualizacji oprogramowania pojawiło się wiele funkcjonalności związanych z zarządzaniem rosnącą bazą klientów, potrzebą zwiększania produktywności pracy użytkowników systemu czy lepszej realizacji obsługi klienta. Zwiększyła się także dostępność systemu w nowych wersjach językowych.

W e-booku znajdziesz opisy nowych funkcji w zakresie:

usprawnień w działaniu aplikacji

dostępności w kraju oraz regionie

przyspieszenia partnera

migracji do systemu Dynamics 365 Business Central w chmurze

nowoczesnych aplikacji klienckich

innowacyjnych narzędzi dla programistów

ulepszenia środowiska rozpoczęcia pracy

platformy Microsoft Power

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

przewodnik-system-erp-w-chmurze

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu, sprawdź w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.