Pobierz e-book

LS Insight

Analityka biznesowa dla branży retail

LS insight

TEMATYKA

LS Insight to rozwiązanie dedykowane detalistom, dzięki którym sklepy i sieci handlowe mogą czerpać korzyści z zaawansowanej analityki biznesowej. Business Intelligence to jeden z wiodących trendów technologicznych, pozwalający na zdecydowanie bardziej trafne planowanie strategii w oparciu o analizy, raporty i predykcje. Sporządzisz je dla swojego sklepu, korzystając z systemu LS Insight – skalowalnego i wydajnego narzędzia, które dostarcza pracownikom niezbędnych danych na temat stanu organizacji.

O czym dowiecie się w trakcie lektury e-booka?

Dlaczego warto korzystać z narzędzi analityki biznesowej?

Planuj strategie w oparciu o rzetelne, przejrzyście zobrazowane dane. Z rozwiązaniami BI zachowasz ciągłość pracy, zdefiniujesz mało efektywne procesy, poprawisz sprzedaż cross- i up-selling i wiele więcej!

LS Insight - co zapewnia?

Zapoznaj się lepiej z funkcjami oprogramowania dla retail.

Wparcie sprzedaży

Z systemem dowiesz się wszystkiego o statystykach sprzedaży swoich produktów w różnych lokalizacjach i na różnych platformach.

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po efektywnej sprzedaży

Poznasz błędy popełniane przez firmy z branży handlowej i usługowej podczas wyboru systemu, a także dowiesz się, jak ich uniknąć. Znajdziesz istotne porady, jak nie ponieść porażki. Opinie specjalistów, porady ekspertów, cenne wskazówki jak prawidłowo przygotować się do wyboru i wdrożenia systemu.

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Trendy w retail szybko się zmieniają. Podobnie jak rynek i oczekiwania klientów. Sprawdź co trzeba zrobić, aby zwycięsko przetrwać ewolucję. Poznaj pięć kluczowych wyzwań na rynku sprzedaży detalicznej.

PARTNERZY WYDANIA

IT.integro
LS Retail
Microsoft