Pobierz e-book

Nowy wymiar zakupów w erze cyfrowej transformacji

Praktyczny przewodnik dla detalistów

Nowy wymiar zakupów

TEMATYKA

Branża handlu detalicznego dynamicznie się rozwija, a tym samym mierzy z nowymi wyzwaniami, związanymi z nowoczesnymi technologiami. Wiąże się z tym nie tylko przeniesienie wielu klientów z on-line do off-line, ale także zmiana obsługi klienta, kanałów komunikacji, sprzedaży itd. Globalny rynek e-commerce jest warty 2,3 bln dolarów i wciąż rośnie, a to daje niezwykłe możliwości. Należy je jedynie dostrzec i właściwie wykorzystać rozwiązania dostępne na wyciągnięcie ręki – aby wdrożyć strategię omnichannel.

Jak zmienia się handel detaliczny w dobie cyfrowej transformacji?

Wzrost popularności zakupów mobilnych i on-line

Wzrost znaczenia budowania relacji z klientami i lojalności

Przesycenie placówkami handlowymi

Oczekiwania klientów dotyczące dostępności 24/7

Rozwój digital marketingu oraz influencer marketing

Nowe możliwości technologiczne

INNI POBRALI TAKŻE

Przewodnik po chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.

Poradnik wyboru systemu erp

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.

PARTNERZY WYDANIA

IT.integro
LS Retail
Microsoft

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X