IT.integro - pobierz prezentację o firmie za darmo
26369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-26369,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Prezentacja o firmie IT.integro

Poznaj lidera wdrożeń Microsoft Dynamics 365 Business Central

TEMATYKA

IT.integro jest kluczowym Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) w Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft.

 

Spółka przeprowadziła już ponad 350 wdrożeń i 850 projektów. Od ponad 20 lat wspiera pracę ponad 7 000 użytkowników systemu Microsoft Dynamics NAV. Dodatkowo, z sukcesem realizuje globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. Firma zrealizowała już ponad 80 zagranicznych wdrożeń systemu ERP w 51 krajach i wspiera ponad 2 000 obcojęzycznych użytkowników z całego świata.

 

 

Z prezentacji dowiesz się między innymi:

O misji IT.integro

Na jakich wartościach opiera się nasza działalność

Jak firma rozwijała się w ciągu prawie 30 lat

Jakie wyróżnienia otrzymała w tym czasie

Kto tworzy nasz zespół

W jakich branżach rozwijają się nasi klienci

Opinie klientów na temat współpracy z IT.integro

Na czym polega autorska metodyka Microsoft Sure Step

Jak zmieniał się system Microsoft Dynamics

Jakimi zaletami wyróżnia się Microsoft Dynamics 365 Business Central

Powody, dla których warto z nami współpracować

INNI POBRALI TAKŻE

Folder o firmie IT.integro

Poznaj bliżej lidera wdrożeń systemów ERP w Polsce.

ERP Dzisiaj nr 6

Biuletyn informacyjny ERP dzisiaj to nowoczesny magazyn opisujący nowości z rynku zintegrowanych systemów zarządzania. Jest on skierowany do osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami IT i systemami ERP. Biuletyn podzielony jest na stałe sekcje, takie jak: Temat numeru, aktualności, nowości w ofercie, cykl funkcjonalności, serię artykułów, opisy wdrożeń Dynamics NAV oraz porady ekspertów.