Niezależnie od czasu trwania projektu (kilka miesięcy czy kilka lat) oraz jego charakteru (uaktualnienie oprogramowania czy nowe wdrożenie), jego niepomyślne zakończenie może zachwiać stabilnością i sytuacją finansową firmy, a także wpłynąć negatywnie na podejście projektowe pracowników. Koszty wynikające z niezrealizowania projektu mogą być gigantyczne. Uczestnicy muszą dołożyć wszelkich starań, aby zwiększyć szanse na powodzenie projektu.
Na szczęście, choć porażka może się zdarzyć, nie jest ona nieunikniona. Warto poznać najważniejsze i najczęściej spotykane wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć uczestnicy projektu na jego poszczególnych etapach, a także kroki, jakie należy podjąć, aby wyjść im naprzeciw. Gdy stawka jest wysoka, warto zastanowić się nad możliwościami zminimalizowania ryzyka oraz zadbać o to, aby przebieg wdrożenia ERP był jak najmniej problemowy.
Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.
Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.