Pobierz bezpłatnie e-book

Jak przygotować się do wdrożenia ERP?

9 kluczowych wskazówek

Jak przygotować się do wdrożenia ERP

TEMATYKA

Niezależnie od czasu trwania projektu (kilka miesięcy czy kilka lat) oraz jego charakteru (uaktualnienie oprogramowania czy nowe wdrożenie), jego niepomyślne zakończenie może zachwiać stabilnością i sytuacją finansową firmy, a także wpłynąć negatywnie na podejście projektowe pracowników. Koszty wynikające z niezrealizowania projektu mogą być gigantyczne. Uczestnicy muszą dołożyć wszelkich starań, aby zwiększyć szanse na powodzenie projektu.

Na szczęście, choć porażka może się zdarzyć, nie jest ona nieunikniona. Warto poznać najważniejsze i najczęściej spotykane wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć uczestnicy projektu na jego poszczególnych etapach, a także kroki, jakie należy podjąć, aby wyjść im naprzeciw. Gdy stawka jest wysoka, warto zastanowić się nad możliwościami zminimalizowania ryzyka oraz zadbać o to, aby przebieg wdrożenia ERP był jak najmniej problemowy.

Dowiedz się jak zaplanować wdrożenie ERP

Poznaj kluczowe wskazówki i przygotuj pracowników na nadchodzące zmiany

Sprawdź jak ważne jest wsparcie powdrożeniowe

Odkryj dostępne nowości w systemie

Naucz się wyznaczać właściwe role w projekcie

INNI POBRALI TAKŻE

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

ERP dzisiaj nr 5

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Partnerzy wydania

Jak przygotować się do wdrożenia ERP