BEZPŁATNY E-BOOK

MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Następca systemu Microsoft Dynamics NAV

TEMATYKA

Microsoft Dynamics 365 Business Central to następca systemu ERPMicrosoft Dynamics NAV. Jest to kompleksowe, w pełni intuicyjne narzędzie umożliwiające podniesienie efektywności pracy przedsiębiorstwa. System integruje wszystkie obszary pracy firmy, pozwalając podejmować właściwe decyzje biznesowe, w oparciu o zestaw bieżących informacji.

 

 

Pobierz e-book i poznaj Microsoft Dynamics 365 Business Central

Zarządzaj sprawnie finansami

Sprawdź w jaki sposób system wspiera proces konsolidacji danych z obszaru księgowości, sprzedaży, zakupów i zapasów. Dowiedz się co możesz zyskać dzięki zaawansowanym pulpitom dostępnym w ramach usługi Power BI.

Zapewnij automatyzację i bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Za pomocą wbudowanych narzędzi rekomendacji, zadbasz o terminowe zrealizowanie wszelkich płatności. Dzięki temu unikniesz kar za zwłokę. Dzięki funkcjonalności przepływów pracy, uda ci się przeciwdziałać nadużyciom pojawiającym się w procesach zakupowych oraz zapobiec zbędnym wydatkom.

Zoptymalizuj procesy i operacje

Zapewnij kompleksowy wgląd w realizowane procesy, stan magazynu oraz właściwą realizację zamówień. Śledź transakcje zapasów, przesunięć magazynowych, dzięki właściwej konfiguracji pojemników i wymiarów jednostek magazynowych.

INNI POBRALI TAKŻE

Dynamics 365 Business

Prezentacja Dynamics 365 Business Central

Uzyskaj wgląd w zbiór najważniejszych informacji dotyczących możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Dynamics NAV). Poznaj szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomogą usprawnić pracę w Twojej organizacji.

Polish Localization

W celu dostosowania systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawstwa specjaliści z IT.integro opracowali aplikację Polish Localization.

Partnerzy wydania

Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X