[e-book] Microsoft Dynamics 365 Business Central
24099
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-24099,page-parent,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
BEZPŁATNY E-BOOK

MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Następca systemu Microsoft Dynamics NAV

TEMATYKA

Microsoft Dynamics 365 Business Central to następca systemu ERPMicrosoft Dynamics NAV. Jest to kompleksowe, w pełni intuicyjne narzędzie umożliwiające podniesienie efektywności pracy przedsiębiorstwa. System integruje wszystkie obszary pracy firmy, pozwalając podejmować właściwe decyzje biznesowe, w oparciu o zestaw bieżących informacji.

 

 

Pobierz e-book i poznaj Microsoft Dynamics 365 Business Central

Zarządzaj sprawnie finansami

Sprawdź w jaki sposób system wspiera proces konsolidacji danych z obszaru księgowości, sprzedaży, zakupów i zapasów. Dowiedz się co możesz zyskać dzięki zaawansowanym pulpitom dostępnym w ramach usługi Power BI.

Zapewnij automatyzację i bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Za pomocą wbudowanych narzędzi rekomendacji, zadbasz o terminowe zrealizowanie wszelkich płatności. Dzięki temu unikniesz kar za zwłokę. Dzięki funkcjonalności przepływów pracy, uda ci się przeciwdziałać nadużyciom pojawiającym się w procesach zakupowych oraz zapobiec zbędnym wydatkom.

Zoptymalizuj procesy i operacje

Zapewnij kompleksowy wgląd w realizowane procesy, stan magazynu oraz właściwą realizację zamówień. Śledź transakcje zapasów, przesunięć magazynowych, dzięki właściwej konfiguracji pojemników i wymiarów jednostek magazynowych.

INNI POBRALI TAKŻE

Dynamics 365 Business

Prezentacja Dynamics 365 Business Central

Uzyskaj wgląd w zbiór najważniejszych informacji dotyczących możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Dynamics NAV). Poznaj szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomogą usprawnić pracę w Twojej organizacji.

Jak przygotować się do wdrożenia ERP?

Pobierz e-book i dowiedz się, w jaki sposób przygotować swoją organizację na wprowadzenie nowego systemu. Nie czekaj i już dziś, poznaj cenne wskazówki i stwórz innowacyjny ekosystem w Twoim przedsiębiorstwie.

Partnerzy wydania