Broszura informacyjna

Polish Localization

Polish Functionality Starter Pack

TEMATYKA

W celu dostosowania systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawsta, specjaliści z IT.integro opracowali certyfikowaną aplikację Polish Localization. Umożliwia ona spełnienie wymogów określonych w ustawie o rachunkowości oraz ustawie o podatku od towarów i usług. Rozwiązanie dostępne jest zarówno w modelu licencyjnym on-cloud, jak i on-premises.

 

Jakie funkcjonalności są dostępne w aplikacji?

Obsługa Księgi Głównej

Obsługa podatku VAT

Obsługa należności i zobowiązań

Obsługa środków trwałych

Obsługa zapasów

Analizy i raporty

Jednolity Plik Kontrolny

INNI POBRALI TAKŻE

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu. Sprawdź, w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.

System ERP w chmurze

Chmura obliczeniowa jest zjawiskiem coraz popularniejszym. Zdaniem specjalistów, w niedługim czasie będzie wykorzystywana przez większość firm na świecie. Także system ERP w chmurze staje się szybko rozwijającym trendem. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na instalacje systemu ERP na własnych serwerach lub na serwerach dzierżawionych w modelu cloud computing.