100 stron o nowoczesnych technologiach i trendach w biznesie

ERP dzisiaj 6

TEMATYKA

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to ponad 100 stron rzetelnej wiedzy o biznesie, innowacji i technologii. To kierunki rozwoju rynków oraz firm. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla przedsiębiorstw z sektora MŚP. W ERP dzisiaj nr 6 znajdą Państwo między innymi:

Microsoft Dynamics 365 Business Central kolejną wersją Dynamics NAV

W 2017 roku firma Microsoft ogłosiła, iż trwają prace nad kolejną wersją Microsoft Dynamics NAV pod roboczą nazwą Microsoft Dynamics 365 Tenerife. W marcu br. Microsoft zaprezentował oficjalną nazwę – Dynamics 365 Business Central.

Jak szybko osiągnąć korzyści biznesowe dzięki cyfrowej transformacji

Według badań, do 2020 roku aż 50% pracujących osób stanie się „cyfrowymi nativami” korzystającymi z Internetu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Cyfrowa transformacja stała się faktem, widocznym w każdej sferze życia. Aby nie stracić swojej pozycji na rynku, należy dostosować swoją firmę do zachodzących zmian.

6 sygnałów świadczących o tym, że Twoja firma jest gotowa na wdrożenie systemu Business Intelligence

Wiedza na temat procesów zachodzących w organizacji jest podstawą dobrych decyzji biznesowych. Pozwala zrozumieć powody zachodzących zmian i ułatwia interpretację wyników podjętych działań. Brak dostępu do istotnych informacji może spowolnić lub zatrzymać rozwój przedsiębiorstwa. Tym bardziej warto poznać 6 sygnałów wskazujących na konieczność usprawnień w zakresie dostępu do danych oraz procesów podejmowania decyzji.

Jak budować trwałe relacje z klientem? Pielęgnowanie relacji z klientem a zwiększenie sprzedaż

Współczesny krajobraz biznesowy zmienia się za sprawą nowego modelu sprzedaży. Zarządzanie procesami sprzedaży wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Nieustannie rozwijające się technologie i ulepszane narzędzia to tylko jedna z przyczyn pojawienia się nowego trendu.

Advanced Intercompany – nowe rozwiązanie dla grup kapitałowych

W ramach rozwoju produktów, które odpowiadają na potrzeby klientów zarządzających grupami kapitałowym, firma IT.integro opracowała moduł Advanced Intercompany. Pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie ERP, przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

4 trendy cyfrowej transformacji w biznesie

W ciągu ostatnich lat, staliśmy się świadkami niezwykłych zmian w sposobach komunikacji, przekazywania informacji czy prowadzenia przedsiębiorstwa. Rozwiązania internetowe i mobilne stały się nieodłącznym elementem życia codziennego, a narzędzia i usługi chmurowe weszły do głównego nurtu rozwiązań wykorzystywanych na świecie.

Jak uniknąć wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych

Decydując się na wdrożenie systemu ERP, firma poszukuje rozwiązania, który wyjdzie naprzeciw jej oczekiwaniom: pozwoli zmniejszyć koszty, zwiększyć przychody oraz ograniczyć ryzyko błędów, jakie mogą wystąpić podczas przetwarzania danych. Jednym z ważnych czynników uwzględnianym w procesie decyzyjnym jest także sposób wprowadzania oraz pobierania danych z systemu.

Cross Jeans usprawnia procesy biznesowe z systemami Microsoft Dynamics NAV i LS Retail

Branża sprzedaży detalicznej rozwija się w zawrotnym tempie. Nowoczesne technologie, stały dostęp do Internetu, czy aplikacji mobilnych, całkowicie zmieniają podejście klientów. Stali się oni bardziej świadomi i wymagający, oczekują lepszej obsługi i wyższej jakości produktów. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, firma Cross Jeans zdecydowała się na wdrożenie systemów Microsoft Dynamics NAV oraz LS Retail.

INNI POBRALI TAKŻE

Microsoft Dynamics 365 Business Central
Ewolucja w kierunku cyfrowej transformacji biznesu

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu, sprawdź w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.

Poradnik wyboru systemu ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.