Folder Advanced Intercompany: poznaj rozwiązanie dla grup kapitałowych
23079
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23079,page-parent,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Folder

Advanced Intercompany

Rozwiązanie dla grup kapitałowych

TEMATYKA

W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy zarządzają grupami kapitałowymi, spółka IT.integro przygotowała moduł Advanced Intercompany, w pełni zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV).

 

Umożliwia on użytkownikom z różnych firm, którzy pracują w systemie Dynamics 365 Business Central, przesyłać w czasie rzeczywistym dokumenty sprzedażowe i zakupowe. Moduł łączy korzyści typowego systemu EDI ze szczególnymi oczekiwaniami dotyczącymi obrotów wewnątrzgrupowych, takimi jak śledzeniem ilości i wartości towarów w drodze.

 

We folderze znajdą Państwo między innymi:

Opis modułu Advanced Intercompany

Korzyści dla przedsiębiorstw

Przeznaczenie modułu

INNI POBRALI TAKŻE

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

ERP dzisiaj nr 5

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV

Na 64 stronach Przewodnika po systemie ERP znajduje się 10 rozdziałów, a w każdym przedstawione są funkcje dotyczące głównych obszarów zarządzania w firmie: Zarządzania finansami i księgowość, Środki trwałe, Marketing i CRM, Zarządzanie logistyką, Produkcja, Serwis, Zarządzanie projektem, Konfiguracja, Raportowanie. Opisano także szereg polskich funkcjonalności.

Partnerzy wydania