BEZPŁATNY PRZEWODNIK

Jak uniknąć wysokich nakładów finansowych podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych

TEMATYKA

Decydując się na wdrożenie systemu ERP, firma poszukuje rozwiązania, który wyjdzie naprzeciw jej oczekiwaniom: pozwoli zmniejszyć koszty, zwiększyć przychody oraz ograniczyć ryzyko błędów, jakie mogą wystąpić podczas przetwarzania danych. Jednym z ważnych czynników uwzględnianym w procesie decyzyjnym jest także sposób wprowadzania oraz pobierania danych z systemu. Wybór właściwego rozwiązania pozwoli usprawnić proces generowania raportów oraz uniknąć żmudnego i czasochłonnego kopiowania i wklejania danych w arkuszach programu Excel.

 

W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Ile powinien kosztować system do raportowania i analiz biznesowych

Czym jest polityka wysokich i niskich nakładów

Dlaczego tworzenie raportów nastręcza tyle problemów

Jakie są argumenty przemawiające za przyjęciem strategii niskich kosztów

INNI POBRALI TAKŻE

jet reports
ERP dzisiaj nr 5

10 sprawdzonych praktyk raportowania

Dostęp do szczegółowych danych i analiz ma fundamentalne znaczenie dla firm, niezależnie od ich wielkości. Raportowanie przeobraża pozyskane dane w przydatne informacje umożliwiające prowadzenie analiz, planowania, budżetowania.

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV jest najpopularniejszym systemem ERP, który na światowy rynek wprowadziła firma Microsoft. Obecnie jest wdrożony w ponad 150 000 przedsiębiorstwach, w 195 krajach. Usprawnia pracę ponad 2 700 000 użytkowników systemu.

dynamics nav jet reports surface

Partnerzy wydania