Folder Master Data Management System - pobierz bezpłatnie
24515
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-24515,page-parent,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

E-book

Master Data Management System

TEMATYKA

Istnieje wiele przedsiębiorstw, których problemem jest szereg nie spójnych ze sobą danych. Wynika to głównie z niesprawnego przepływu informacji pomiędzy użytkownikami, a w dalszej perspektywie pomiędzy wszystkimi oddziałami firmy. Często przyczyną tego typu problemów jest osobna baza danych w każdej z filii.

Jak efektywnie zarządzać organizacją i monitorować działania

Jak stworzyć zsynchronizowaną i kompletną bazę danych

Jak dystrybuować dane do wszystkich jednostek powiązanych

Jak bezpiecznie modyfikować rekordy z komunikatami potwierdzającymi wprowadzanie zmian

Jak sprawnie wprowadzać zmiany w całej organizacji np. cenniki

INNI POBRALI TAKŻE

Prezentacja Microsoft Dynamics 365 Business Central

Prezentacja Dynamics 365 Business Central przedstawia zarys możliwości systemu ERP z rodziny Microsoft. Poznaj główne zadania systemu, nowości oraz szereg rozwiązań istotnych dla Twojej organizacji.

Jak przygotować się do wdrożenia ERP

Jak przygotować się do wdrożenia ERP?

Poznaj wskazówki i przygotuj właściwie swoich pracowników na zmiany. Pobierz e-book i dowiedz się, w jaki sposób zaplanować wdrożenie systemu ERP. Naucz się wyznaczać właściwe role w projekcie.

Partnerzy wydania