Pobierz darmowego e-booka

System ERP w chmurze

Przewodnik dla firm sektora MŚP

folder-system-erp-w-chmurze

TEMATYKA

Chmura obliczeniowa to jedna z najbardziej innowacyjnych technologii w ostatnich latach. Liderzy technologiczni inwestują w jej rozwój miliardy dolarów, a jej możliwości stają się dostępne dla każdego przedsiębiorstwa. Poznaj zalety systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji chmurowej.

 

 

Poznaj korzyści, jakie odniesiesz dzięki przeniesieniu biznesu do chmury obliczeniowej

Zminimalizuj koszty

Oszczędzaj dzięki rezygnacji z inwestycji we własną infrastrukturę IT i jej utrzymanie.

Polegaj na niezawodnej technologii

Własna struktura informatyczna jest obciążona ryzykiem awarii i przerwaniem pracy całego przedsiębiorstwa, co może mieć negatywne skutki dla jego dalszej działalności. Chmura obliczeniowa zapewnia stały dostęp do usług.

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań

Microsoft Azure jest technologią nieustannie rozwijaną i o nieograniczonych możliwościach. Budując własną serwerownię, nie mamy możliwości osiągnięcia podobnych rezultatów. Dodatkowo oprogramowanie w chmurze jest dostępne z każdego narzędzia obsługującego przeglądarkę internetową.

INNI POBRALI TAKŻE

Folder o systemie
Microsoft Dynamics 365 Business Central

Uzyskaj wgląd w zbiór najważniejszych informacji dotyczących możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniej Dynamics NAV). Poznaj szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomogą usprawnić pracę w Twojej organizacji.

Polish Localization

W celu dostosowania systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawstwa specjaliści z IT.integro opracowali aplikację Polish Localization.

Partnerzy wydania