Oprogramowanie dla produkcji

Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami

Oprogramowanie dla produkcji

Wyzwania rynku

Branża produkcyjna jest rozległa. Obejmuje firmy wytwarzające różnego typu produkty, różniące się złożonością (produkcja prosta i złożona), ciągłością wytwarzania (produkcja dyskretna, produkcja procesowa) czy skalą (produkcja przemysłowa, produkcja rzemieślnicza, produkcja chałupnicza). Firmy produkcyjne znacząco się od siebie różnią. Jednak wszystkim przyświeca wspólny cel – osiągnięcie wysokiej konwencyjności, wydajności i efektywności procesów produkcyjnych. Aby osiągnąć zamierzone cele przedsiębiorstwa inwestują w oprogramowanie dla produkcji oraz systemy klasy ERP.

 

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) jest systemem, którego bogato rozbudowana funkcjonalność zaspokaja potrzeby firm z branży produkcyjnej. Jest elastyczny i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb oraz procesów. Dodatkowo oferuje szereg rozwiązań branżowych, które rozbudowują możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie produkcji. Jest to oprogramowanie dla produkcji dopasowane do różnego charakteru sektorów.

produkcja

Wybierz rozwiązania dla branży produkcyjnej

 • Wykres Gantta

  Narzędzie umożliwia efektywną obsługę zachodzących procesów oraz optymalizację wykorzystania zasobów produkcyjnych. Pozwala obniżyć koszty produkcji podnosząc jej wydajność i prawidłowo określić zapotrzebowanie materiałowe.

 • Cosmo Consult

  Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do branży chemicznej (zwłaszcza produkcja lakierów i farb) i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kluczowe dla firm produkcyjnych są rozwiązania dopasowane do specyfiki ich firm, branż i krajów.

 • MPRISE AGRIWARE

  Rozwiązanie IS Agriware obejmuje wszystkie procesy produkcyjne i administracyjne realizowane w ogrodnictwie.

 • Modus Furniture

  Każda wymaga złożenia zamówienia oraz monitorowania procesów, w których została uwzględniona. Małe firmy meblarskie są w stanie sprawnie kontrolować koszty.

 • Foodware 365

  Branża spożywcza jest specyficznym obszarem działalności opartym na krótkich terminach ważności sprzedawanych towarów, niskim poziomie marż, dużej konkurencyjności, wymaganiach szybkiej realizacji zamówień.

Poznaj rozwiązania dla produkcji

Pobierz folder dedykowane firmom produkcyjnym.

e-book-ERP-system-for-manufacturing-companies

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • JET GLOBAL (JET REPORTS)

  Jet Global (Jet Reports) to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • WYKRES GANTTA

  Wykres (diagram) Gantta jest bardzo przydatnym narzędziem w procesie planowania i harmonogramowania produkcji oraz projektów. To graficzna metoda pokazującą rozplanowanie poszczególnych etapów, zadań, zleceń w czasie.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics 365 Business Central. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics 365 Business Central..

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH FUNCTIONALITY – STARTER PACK

  Aplikacja Polish Functionality – Starter Pack z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH (EDI)

  Elektroniczna wymiana danych (EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień czy faktur.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, oprogramowanie dla firm, które oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS)

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

Nasi klienci z branży produkcyjnej

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla produkcji! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą

Poznaj naszych klientów z branży produkcyjnej