Oprogramowanie dla produkcji. Sprawdź ceny i funkcje
3265
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3265,page-child,parent-pageid-38,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Oprogramowanie dla produkcji

Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami

Oprogramowanie dla produkcji

Wyzwania rynku

Branża produkcyjna jest rozległa. Obejmuje firmy wytwarzające różnego typu produkty, różniące się złożonością (produkcja prosta i złożona), ciągłością wytwarzania (produkcja dyskretna, produkcja procesowa) czy skalą (produkcja przemysłowa, produkcja rzemieślnicza, produkcja chałupnicza). Firmy produkcyjne znacząco się od siebie różnią. Jednak wszystkim przyświeca wspólny cel – osiągnięcie wysokiej konwencyjności, wydajności i efektywności procesów produkcyjnych. Aby osiągnąć zamierzone cele przedsiębiorstwa inwestują w oprogramowanie dla produkcji oraz systemy klasy ERP.

 

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) jest systemem, którego bogato rozbudowana funkcjonalność zaspokaja potrzeby firm z branży produkcyjnej. Jest elastyczny i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb oraz procesów. Dodatkowo oferuje szereg rozwiązań branżowych, które rozbudowują możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie produkcji. Jest to oprogramowanie dla produkcji dopasowane do różnego charakteru sektorów.

produkcja

Wybierz rozwiązania dla branży produkcyjnej

 • Wykres Gantta

  Narzędzie umożliwia efektywną obsługę zachodzących procesów oraz optymalizację wykorzystania zasobów produkcyjnych. Pozwala obniżyć koszty produkcji podnosząc jej wydajność i prawidłowo określić zapotrzebowanie materiałowe.

 • Cosmo Consult

  Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do branży chemicznej (zwłaszcza produkcja lakierów i farb) i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kluczowe dla firm produkcyjnych są rozwiązania dopasowane do specyfiki ich firm, branż i krajów.

 • Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania (WMS) to kompleksowe oprogramowanie dla produkcji, które usprawnia pracę magazynu w firmach dystrybucyjnych. Jest dedykowany głównie przedsiębiorstwom produkcyjnym, dystrybucyjnym.

 • Modus Furniture

  Każda wymaga złożenia zamówienia oraz monitorowania procesów, w których została uwzględniona. Małe firmy meblarskie są w stanie sprawnie kontrolować koszty.

 • Foodware 365

  Branża spożywcza jest specyficznym obszarem działalności opartym na krótkich terminach ważności sprzedawanych towarów, niskim poziomie marż, dużej konkurencyjności, wymaganiach szybkiej realizacji zamówień.

 • MPRISE AGRIWARE

  Rozwiązanie IS Agriware obejmuje wszystkie procesy produkcyjne i administracyjne realizowane w ogrodnictwie.

Poznaj rozwiązania dla produkcji

Pobierz folder dedykowane firmom produkcyjnym.

e-book-ERP-system-for-manufacturing-companies

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • Workflow

  Prawidłowe zarządzanie przepływem pracy to priorytet w każdej firmie. Oprogramowanie dla firm, zawiera rozszerzenie funkcjonalne Microsoft Dynamics 365 Business Central, które umożliwia zdefiniowanie wydajnego przepływu pracy, jego automatyzację, a także sprawne zarządzanie listą zadań.

 • EDI

  Elektroniczna wymiana danych (w skrócie EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień, przyjęć magazynowych oraz faktur.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • Office 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • Mobile NAV

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics NAV. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics NAV.

 • Targit Decision Suite

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, która oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

Nasi klienci z branży produkcyjnej

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla produkcji! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą

Poznaj naszych klientów z branży produkcyjnej