Oprogramowanie dla produkcji

Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami

Oprogramowanie dla produkcji

Wyzwania rynku

Branża produkcyjna jest rozległa. Obejmuje firmy wytwarzające różnego typu produkty, różniące się złożonością (produkcja prosta i złożona), ciągłością wytwarzania (produkcja dyskretna, produkcja procesowa) czy skalą (produkcja przemysłowa, produkcja rzemieślnicza, produkcja chałupnicza). Firmy produkcyjne znacząco się od siebie różnią. Jednak wszystkim przyświeca wspólny cel – osiągnięcie wysokiej konwencyjności, wydajności i efektywności procesów produkcyjnych. Aby osiągnąć zamierzone cele przedsiębiorstwa inwestują w oprogramowanie dla produkcji oraz systemy klasy ERP.

 

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) jest systemem, którego bogato rozbudowana funkcjonalność zaspokaja potrzeby firm z branży produkcyjnej. Jest elastyczny i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb oraz procesów. Dodatkowo oferuje szereg rozwiązań branżowych, które rozbudowują możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w zakresie produkcji. Jest to oprogramowanie dla produkcji dopasowane do różnego charakteru sektorów.

produkcja

Wybierz rozwiązania dla branży produkcyjnej

 • Cosmo Consult

  Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do branży chemicznej (zwłaszcza produkcja lakierów i farb) i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kluczowe dla firm produkcyjnych są rozwiązania dopasowane do specyfiki ich firm, branż i krajów.

Poznaj rozwiązania dla produkcji

Pobierz folder dedykowane firmom produkcyjnym.

e-book-ERP-system-for-manufacturing-companies

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH LOCALIZATION

  Aplikacja Polish Localization z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

Nasi klienci z branży produkcyjnej

Poznaj naszych klientów z branży produkcyjnej