Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Zapewnij swojej firmie wyższą rentowność zleceń

Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Wyzwania rynku

Do najważniejszych sektorów gospodarki należą Transport i logistyka, których prawidłowe funkcjonowanie odgrywa znaczącą rolę w procesach na poziomie poszczególnych firm, jak i całej gospodarki. Współczesny rynek wymusza na firmach transportowych i logistycznych potrzebę rozwoju, sprawną realizację zleceń, elastyczność oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dlatego tak ważne jest nowoczesne oprogramowanie dla transportu i logistyki.

 

Aby sprostać wymaganiom firm reprezentujących sektor Transport i logistyka, organizacje muszą inwestować w zaawansowane oprogramowanie dla transportu i logistyki usprawniające zarządzanie klasy ERP.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) oferuje szeroki pakiet funkcjonalności, które pozwolą usprawnić procesy w firmach transportowych i logistycznych. Dodatkowo, funkcjonalności te mogą być rozbudowane o rozwiązania dedykowane – oprogramowanie dla transportu i logistyki poszerzające możliwości systemu ERP.

Oprogramowanie dla transportu

Wybierz rozwiązania dla branży transportowej i logistycznej

 • Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania to kompleksowe rozwiązanie branżowe, które usprawnia pracę magazynu w firmach dystrybucyjnych. WMS jest dedykowany przedsiębiorstwom produkcyjnym, dystrybucyjnym.

Poznaj funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Central

Pobierz Przewodnik i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie transportu i logistyki.

przewodnik po systemie dynamics nav

Dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • JET GLOBAL (JET REPORTS)

  Jet Global (Jet Reports) to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • WYKRES GANTTA

  Wykres (diagram) Gantta jest bardzo przydatnym narzędziem w procesie planowania i harmonogramowania produkcji oraz projektów. To graficzna metoda pokazującą rozplanowanie poszczególnych etapów, zadań, zleceń w czasie.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

 • PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics 365 Business Central. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics 365 Business Central..

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH FUNCTIONALITY – STARTER PACK

  Aplikacja Polish Functionality – Starter Pack z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.

 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH (EDI)

  Elektroniczna wymiana danych (EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień czy faktur.

 • TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, oprogramowanie dla firm, które oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS)

  Oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw dystrybucyjnych i firm w których gospodarka magazynowa jest wyłącznie uzupełnieniem działalności.

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla transportu i logistyki! Przejdź do kalkulatora on-line.

zarządzanie sprzedażą