Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Zapewnij swojej firmie wyższą rentowność zleceń

Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Wyzwania rynku

Do najważniejszych sektorów gospodarki należą Transport i logistyka, których prawidłowe funkcjonowanie odgrywa znaczącą rolę w procesach na poziomie poszczególnych firm, jak i całej gospodarki. Współczesny rynek wymusza na firmach transportowych i logistycznych potrzebę rozwoju, sprawną realizację zleceń, elastyczność oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dlatego tak ważne jest nowoczesne oprogramowanie dla transportu i logistyki.

 

Aby sprostać wymaganiom firm reprezentujących sektor Transport i logistyka, organizacje muszą inwestować w zaawansowane oprogramowanie dla transportu i logistyki usprawniające zarządzanie klasy ERP.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) oferuje szeroki pakiet funkcjonalności, które pozwolą usprawnić procesy w firmach transportowych i logistycznych. Dodatkowo, funkcjonalności te mogą być rozbudowane o rozwiązania dedykowane – oprogramowanie dla transportu i logistyki poszerzające możliwości systemu ERP.

Oprogramowanie dla transportu

Dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

 • MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

 • MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

 • ELECTRONIC BANKING

  Electronic Banking jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności bankowości elektronicznej w systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, które usprawnia obsługę przelewów do banków i import wyciągów bankowych.

 • POLISH LOCALIZATION

  Aplikacja Polish Localization z certyfikatem od Microsoft powstała w celu dopasowania podstawowej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central do polskich przepisów prawnych, podatkowych i księgowych.

 • HR & PAYROLL MANAGER

  Rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics 365 Business Central w zakresie zarządzania personelem i rachuby płac. Umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, księgowanie list płac wg definiowalnych kryteriów.

 • ADVANCED INTERCOMPANY

  Advanced Intercompany pozwala on użytkownikom z różnych firm, pracującym w systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), przesyłać dokumenty sprzedażowe i zakupowe w czasie rzeczywistym.

 • CONTINIA EXPENSE MANAGEMENT

  Continia Expense Management jest rewolucyjnym rozwiązaniem, dostępnym na urządzeniach mobilnych, pozwalającym na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych.