akcja charytatywna od Gwiazdorka dla azorka

Podczas akcji charytatywnej #odGwiazdorkadlaAzorka pomogliśmy aż 6 organizacjom!

Po raz kolejny zespół IT.integro wziął udział w wewnętrznej akcji charytatywnej, pod szyldem IT.integro shareIT. Tym razem celem naszej zbiórki były schroniska i fundacje opiekujące się bezdomnymi zwierzętami. Podczas akcji #odGwiazdrokadlaAzorka udało nam się wspomóc aż 6 organizacji.

#odGwiazdorkadlaAzorka

To kolejna akcja charytatywna pod szyldem IT.integro shareIT. Działalność CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu, rozpoczęliśmy już dawno temu. Jednak sama marka IT.integro shareIT działa już od 2018 roku. Pod tą nazwą wspieraliśmy już m.in. #akcjaEDUKCJA, #świątecznaPaczka, #RazemDlaMedyków czy #świątecznaPACZUCHAdlaSIERŚCIUCHA.

Jak przebiegała akcja #odGwiazdorkadlaAzorka?

Każdą akcję charytatywną zaczynamy od zapytania całego zespołu IT.integro, w jaką zbiórkę chcielibyśmy się zaangażować. Ostatnio, podczas stażu IT Career Starter 2022 wspieraliśmy organizacje opiekujące się dziećmi z niepełnosprawnościami. Tym razem jednak jako cel świątecznej zbiórki charytatywnej wybraliśmy schroniska i fundacje opiekujące się bezdomnymi zwierzętami.

Ponieważ IT.integro ma już 6 biur, postanowiliśmy, że każdy z nich będzie odpowiedzialny za wsparcie innej organizacji. Przez kilka tygodni przynosiliśmy rzeczy, które najbardziej przydadzą się wpieranym przez nas organizacjom. Była to oczywiście karma, koce, zabawki i inne rzeczy, na które schroniska wyraziły zapotrzebowanie.

Komu pomogliśmy?

Zespół w siedzibie IT.integro wspierał Schronisko dla zwierząt w Poznaniu.

 

Oddział Poznań-Marcelin wspierał Schronisko Azorek w Obornikach.

 

Oddział Poznań-centrum wsparła Schronisko w Gaju.

 

Oddział w Warszawie wspierał Fundację Azylu pod Psim Aniołem

 

Oddział w Krakowie wspierał Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

 

Oddział we Wrocławiu wspierał Wrocławski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce

 

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

To już nie pierwsza akcja charytatywna, kiedy nasz zespół pokazał solidarność i licznie wziął udział w akcji charytatywnej. Przed nami jeszcze wiele takich działań!Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft

X