Podsumowanie akcji charytatywnej dla zwierząt w IT.integro

Sukces zbiórki charytatywnej #świątecznaPACZUCHAdlaSIERŚCIUCHA

Kończymy ten rok z następnym sukcesem. Udało nam się przeprowadzić kolejną zbiórkę charytatywną w ramach programu IT.integro shareIT i wspólnie zrobić coś dobrego. W tym roku zorganizowaliśmy już wakacyjną akcję #SPRAWNIEJrazem na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami, a w ciągu ostatnich tygodni, w świątecznym duchu zbieraliśmy potrzebne rzeczy na rzecz bezdomnych psów i kotów. Akcja pod hasłem #świątecznaPACZUCHAdlaSIERŚCIUCHA była pierwszą na rzecz zwierząt w IT.integro.

Podsumowanie zbiórki #świątecznaPACZUCHAdlaSIERŚCIUCHA

W połowie listopada wszyscy pracownicy IT.integro brali udział w głosowaniu na cel kolejnej zbiórki charytatywnej. Szybko ogłosiliśmy wyniki ankiety i wybraliśmy 5 organizacji opiekujących się bezdomnymi zwierzętami.

We wszystkich oddziałach firmy pojawiły się kolorowe kartony na zbiórkę i plakaty z listami najbardziej potrzebnych rzeczy, które otrzymaliśmy od organizacji.

 

Udało nam się zebrać kilkaset kilogramów karmy dobrej jakości oraz mnóstwo smakołyków i zabawek. W ostatnim tygodniu przed Świętami przekazaliśmy zebrane rzeczy do schronisk.

Komu pomogliśmy?

WARSZAWA – Schronisko Na Paluchu

W warszawskim schronisku „Na Paluchu” na co dzień przebywa około 800 zwierząt. W ramach organizacji funkcjonują pawilony dla zwierząt, szpitale dla psów i kotów oraz biuro przyjęć i adopcji. Misja schroniska: „Chronimy bezdomne zwierzęta. Stwarzamy im drugą szansę. Wiemy, co czują.”

 

WROCŁAW – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu działa od 1962 roku. Założyli je członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wrocławiu. Pod opieką ma setki psów i kotów, a także gryzonie, owce i świnie.

KRAKÓW – WIELICZKA – Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Schronisko dla zwierząt w Krakowie powstało w 1994 roku i jest prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Przebywa w nim średnio 200-300 psów i 100-300 (w zależności od pory roku) kotów różnych ras i wielkości, w tym wiele starych zwierząt wymagających szczególnej opieki.

Zbiórka-charytatywna-IT.integro-shareIT

POZNAŃ SIEDZIBA GŁÓWNA – Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu

Schronisko w Poznaniu jest jednym z najstarszych w Polsce i udzieliło pomocy setkom tysięcy zwierząt. Obecnie przebywa w nim kilkaset psów i kotów, a także nieliczne gryzonie. Organizacja zapewnia im opiekę i pomoc weterynaryjną. Co roku przeprowadza od 700 do 800 adopcji.

Charytatywna zbiórka dla zwierząt w IT.integro Charytatywna zbiórka dla zwierząt w IT.integro

POZNAŃ CENTRUM – Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY

Fundacja działa dzięki prywatnej inicjatywie miłośników zwierząt. Pomagają nie tylko zwierzętom bezdomnym, ale także tym, których życie jest zagrożone przez zaniedbanie czy okrutne traktowanie.

 

Dziękujemy za zaangażowanie!

Wszystkim naszym współpracownikom dziękujemy za zaangażowanie i to na pewno nie koniec pomagania w IT.integro. Planujemy rozwijać nasz charytatywny program IT.integro shareIT i dzielić się dobrem.