Razem dla medyków IT.integro

Wspieramy pracowników medycznych #RazemDlaMedyków

Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek poczucie solidarności i akcje społeczne w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu były tak potrzebne, jak właśnie teraz. Pojawił się kryzys w wielu gałęziach gospodarki, ale przede wszystkim w służbie zdrowia. Dlatego, że wszyscy na niej polegamy, starajmy się pomagać.

Grupa MTP zaprosiła przedsiębiorstwa do akcji charytatywnej #RazemDlaMedyków na rzecz pracowników służby zdrowia walczących z pandemią. Wśród 50 firm, które wzięły w zbiórce udział, byliśmy również my. Wspólnie udało się zebrać środki wystarczające na zakup 30 tysięcy posiłków. Będą mogli skorzystać z nich medycy na co dzień walczący o życie i zdrowie osób zarażonych wirusem Covid-19.

Wesprzyj medyka!

Wciąż można włączyć się w pomaganie służbie zdrowia. Działa wiele zbiórek rzeczowych i finansowych, które warto wspierać.

My zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce „Zawieszony paragon”. Dokładając 18 złotych do puli, kupujesz posiłek dla personelu medycznego – lekarzy, pielęgniarek, opiekunów – którzy każdego dnia pracują w trudnych warunkach, aby ratować zdrowie i życie innych.

Weź udział w zbiórce Zawieszony paragon!