Polska funkcjonalność Microsoft Dynamics NAV 2017

TEMATYKA

Podobnie jak w poprzednich latach, konsultanci oraz tłumacze z firmy IT.integro opracowali moduł rozszerzający podstawową wersję systemu Microsoft Dynamics NAV 2017. Moduł jest certyfikowany przez Microsoft. Jego celem jest dostosowanie systemu ERP do lokalnych wymogów prawnych. Rozwiązanie zapewnia zgodność Dynamics NAV z ustawą o rachunkowości oraz ustawą o podatku od towarów i usług, a także posiada polskojęzyczny interfejs.

 

W przewodniku znajdą Państwo między innymi:

Dostępne nowości

Wraz z nową wersją systemu, pojawiły się nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na zmiany regulacji prawnych oraz wymagań rynku. Wśród nich znalazły się funkcjonalności dodane w ramach obsługi należności i zobowiązań, obsługi środków trwałych oraz Jednolity Plik Kontrolny.

Nowe funkcjonalności

Funkcjonalności dodane w ramach obszaru Księgi Głównej, obsługi VAT, środków pieniężnych, należności i zobowiązań, środków trwałych i zapasów. Polska funkcjonalność to certyfikowany przez Microsoft moduł (add-on). Zawiera funkcjonalności wymagane przez polskie prawo (np. data obowiązku VAT), funkcjonalności ułatwiające bieżącą pracę (np. ułatwienia w ramach wystawiania faktury korygującej sprzedaży) oraz polską warstwę językową.

Jednolity Plik Kontrolny

Polska funkcjonalność pozwala na generowanie plików JPK (Jednolity Plik Kontrolny) dla struktur JPK_VAT, JPK_FA, JPK_WB, JPK_KR, JPK_MAG z systemu Dynamics NAV 2017. Struktury plików przygotowane zostały zgodnie ze schematami plików opublikowanymi przez Ministerstwo Finansów.

INNI POBRALI TAKŻE

Biuletyn ERP dzisiaj nr 5

Najnowsze wydanie magazynu ERP dzisiaj to aż 84 strony konkretnej wiedzy o biznesie. Perspektywy rozwoju rynków oraz przedsiębiorstw. Nowości technologiczne oraz przydatne wskazówki dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do pobrania bezpłatnego numeru.

ERP dzisiaj nr 5

Polska Funkcjonalność – Starter Pack

W celu dostosowania systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawstwa specjaliści z IT.integro opracowali aplikację Polska Funkcjonalność – Starter Pack.

Partnerzy wydania