Polska Funkcjonalność Starter Pack - folder informacyjny
27756
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-27756,page-child,parent-pageid-46,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Broszura informacyjna

Polska Funkcjonalność

TEMATYKA

W celu dostosowania systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central do wymogów polskiego ustawodawstwa specjaliści z IT.integro opracowali aplikację Polska Funkcjonalność – Starter Pack. Umożliwia spełnienie wymogów określonych w ustawie o rachunkowości oraz ustawie o podatku od towarów i usług.

 

Jakie funkcjonalności są dostępne w aplikacji?

Obsługa Księgi Głównej

Obsługa podatku VAT

Obsługa należności i zobowiązań

Obsługa środków trwałych

Obsługa zapasów

Analizy i raporty

Jednolity Plik Kontrolny

INNI POBRALI TAKŻE

wydajnosc-pracy-z-microsoft

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Poznaj następcę systemu Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Dynamics 365 Business Central. To wszechstronne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Pobierz darmowy folder i poznaj najnowszą odsłonę systemu. Sprawdź, w jaki sposób pomoże rozwinąć się Twojej organizacji.

Nowe spojrzenie na wydajność pracy
z Microsoft Dynamics 365 Business Central

Wyróżnij się wśród konkurencji. Wykorzystaj w sposób efektywny pojawiające się okazje biznesowe. Odkryj zalety integracji rozwiązania Microsoft Dynamics 365 Business Central z Office 365. Dowiedz się jak, zaawansowane funkcje obu produktów mogą usprawnić codzienną pracę całej firmy.