Oprogramowanie dla produkcji. Sprawdź ceny i funkcje
3265
page,page-id-3265,page-child,parent-pageid-38,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Oprogramowanie dla produkcji

Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami

Oprogramowanie dla produkcji

Wyzwania rynku

Branża produkcyjna jest rozległa. Obejmuje firmy wytwarzające różnego typu produkty, różniące się złożonością (produkcja prosta i złożona), ciągłością wytwarzania (produkcja dyskretna, produkcja procesowa) czy skalą (produkcja przemysłowa, produkcja rzemieślnicza, produkcja chałupnicza). Firmy produkcyjne znacząco się od siebie różnią. Jednak wszystkim przyświeca wspólny cel – osiągnięcie wysokiej konwencyjności, wydajności i efektywności procesów produkcyjnych. Aby osiągnąć zamierzone cele przedsiębiorstwa inwestują w oprogramowanie dla produkcji oraz systemy klasy ERP.

 

Microsoft Dynamics NAV jest systemem, którego bogato rozbudowana funkcjonalność zaspokaja potrzeby firm z branży produkcyjnej. Jest elastyczny i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb oraz procesów. Dodatkowo oferuje szereg rozwiązań branżowych, które rozbudowują możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV w zakresie produkcji. Jest to oprogramowanie dla produkcji dopasowane do różnego charakteru sektorów.

produkcja

Wybierz rozwiązania dla branży produkcyjnej

 • Wykres Gantta

  Wykres Gantta

  Narzędzie umożliwia efektywną obsługę zachodzących procesów oraz optymalizację wykorzystania zasobów produkcyjnych. Pozwala obniżyć koszty produkcji podnosząc jej wydajność i prawidłowo określić zapotrzebowanie materiałowe.

  WIĘCEJ
 • Cosmo Consult

  Cosmo Consult

  Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do branży chemicznej (zwłaszcza produkcja lakierów i farb) i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kluczowe dla firm produkcyjnych są rozwiązania dopasowane do specyfiki ich firm, branż i krajów.

  WIĘCEJ
 • Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania (WMS) to kompleksowe oprogramowanie dla produkcji, które usprawnia pracę magazynu w firmach dystrybucyjnych. Jest dedykowany głównie przedsiębiorstwom produkcyjnym, dystrybucyjnym.

  WIĘCEJ
 • Modus Furniture

  Modus Furniture

  Każda wymaga złożenia zamówienia oraz monitorowania procesów, w których została uwzględniona. Małe firmy meblarskie są w stanie sprawnie kontrolować koszty.

  WIĘCEJ
 • SI Foodware NAV

  SI Foodware NAV

  Branża spożywcza jest specyficznym obszarem działalności opartym na krótkich terminach ważności sprzedawanych towarów, niskim poziomie marż, dużej konkurencyjności, wymaganiach szybkiej realizacji zamówień.

  WIĘCEJ

Poznaj funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV

Pobierz Przewodnik i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie produkcji.

WIĘCEJ
przewodnik po systemie dynamics nav

Poznaj dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • Document Capture

  Document Capture

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

  WIĘCEJ
 • Workflow NAV

  Workflow NAV

  Prawidłowe zarządzanie przepływem pracy to priorytet w każdej firmie. Oprogramowanie dla firm, zawiera rozszerzenie funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV, które umożliwia zdefiniowanie wydajnego przepływu pracy, jego automatyzację, a także sprawne zarządzanie listą zadań.

  WIĘCEJ
 • EDI

  EDI

  Elektroniczna wymiana danych (w skrócie EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień, przyjęć magazynowych oraz faktur.

  WIĘCEJ
 • MDMS

  MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

  WIĘCEJ
 • Office 365

  Office 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

  WIĘCEJ
 • Mobile NAV

  Mobile NAV

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics NAV. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics NAV.

  WIĘCEJ
 • Targit Decision Suite

  Targit Decision Suite

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, która oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

  WIĘCEJ

Nasi klienci z branży produkcyjnej

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla produkcji! Przejdź do kalkulatora on-line.

OBLICZ
zarządzanie sprzedażą

Poznaj naszych klientów z branży produkcyjnej