Microsoft Dynamics NAV 2018

Przewodnik po systemie Microsoft

TEMATYKA

Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV 2018 jest szczegółową bazą wiedzy. To aż 92 strony zawierające szeroki opis zawartości systemu. Dzięki przewodnikowi poznasz metodę wdrożeniową Microsoft Dynamics Sure Step, modele licencjonowania, pakiety funkcjonalności i wiele innych.

Pobierz przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV 2018 i poznaj:

Dostępne funkcjonalności w systemie Dynamics NAV 2018

Poznaj zawartość pakietów i wybierz właściwy do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, które elementy wchodzą w skład Polskiej funkcjonalności i sprawdź listę modułów dodatkowych.

Możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV

Sprawdź możliwości systemu ERP, wspierającego ponad 10 obszarów pracy organizacji. Poznaj ich funkcje, zastosowanie i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Metodyka wdrożeniowa Microsoft Dynamics Sure Step

Metodyka to zestaw gotowych narzędzi, szablonów, procesów, a także zbiór dobrych praktyk, które stanowią gwarancję zachowania najwyższych standardów i jakości usług.

INNI POBRALI TAKŻE

Prezentacja Microsoft Dynamics NAV 2018

Prezentacja stanowi ogólny zarys możliwości systemu Dynamics NAV 2018. Poznaj sposób na głębszą integrację procesów biznesowych. Dowiedz się w jaki sposób system dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Poznaj nowe możliwości raportowania.

Folder Continia Document Capture

Usprawnij elektroniczny obieg dokumentów i zarządzanie dokumentacją papierową w swojej firmie. Dowiedz się czym jest Continia Document Capture i poznaj kluczowe funkcjonalności. Pobierz folder i poznaj korzyści dla biznesu dzięki wykorzystaniu technologii OCR.

Przewodnik po systemie Microsoft

Partnerzy wydania

wydajnosc-pracy-z-microsoft