IT.integro

www.IT.integro.pl w nowej odsłonie

 

19 października br., miała miejsce premiera nowej strony internetowej IT.integro. Kolejna odsłona witryny to liczne nowości. Goście znajdą na niej wiele nowych sekcji poświęconych najpopularniejszemu systemowi ERP z rodziny produktów Microsoft.

Nowa strona IT.integro stała się swoistym kompendium wiedzy na temat Microsoft Dynamics NAV. Oprogramowanie zostało szczegółowo opisane wraz z licznymi funkcjonalnościami i możliwościami. Dodatkowo, na stronie można znaleźć opis rozwiązań branżowych, dopasowanych do potrzeb konkretnych branż. Rozwiązania, takie jak WMS, Wykres Gantta, Planowanie Floty, SI Foodware, Kadry i Płace czy LS Retail doskonale rozbudowują możliwości oprogramowania ERP w różnych sektorach, poczynając od produkcji, po handel detaliczny. Dokładna charakterystyka dostępnych produktów, które są w pełni zintegrowane z systemem, pozwala poznać wiele dodatkowych możliwości umożliwiających rozwój firmy.

Klienci znajdą także wiele informacji na temat bogato opisanych rozwiązań biznesowych, takich jak Office 365, Microsoft Azure, Document Capture, Mobile NAV, Jet Reports czy Targit. Te rozwiązania zapewniają jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości oferowanych przez Dynamics NAV. Można je wykorzystać w każdej branży i firmie, niezależnie od wielkości i charakteru. Pozwalają one na sprawniejsze zarządzanie oraz na efektywniejszą analitykę biznesową.

Nowa witryna IT.integro to nie tylko opis produktów, ale także metody wdrażania systemu ERP za pośrednictwem metodyki Microsoft Dynamics Sure Step. Dzięki niej możliwe jest szybkie i efektywne wdrożenie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV. Na stronie internetowej znajduje się opis poszczególnych faz wdrożenia, a tym samym odpowiedź na pytanie, dlaczego metodyka jest tak niezawodna.

www.IT.integro.pl rozbudowana jest o dodatkowe działy, takie jak Pressroom, w którym zamieszczone są informacje prasowe dotyczące Microsoft Dynamics NAV, jak i IT.integro. Dodatkowo goście mogą skorzystać z szerokich zasobów Centrum Wiedzy ERP. Znajdują się w nim liczne foldery, przewodniki, poradniki, prezentacje oraz filmy poświęcone tematyce ERP. Wizyta w Centrum Wiedzy wydaje się obowiązkowa dla wszystkich osób, które rozważają zakup systemu ERP. Na koniec, każdy gość witryny ma możliwość obliczenia kosztu wdrożenia systemu ERP, wybierając określony zestaw funkcjonalności.