Wiosenna edycja Career Starter w Warszawie już niebawem!
24323
post-template-default,single,single-post,postid-24323,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
Wiosenna edycja Career Starter

Ruszyła rekrutacja na wiosenną edycję programu IT.integro Career Starter

17 grudnia br. ruszyła rekrutacja na kolejną edycję programu stażowego Career Starter. Tym razem IT.integro zaprasza na dwumiesięczny staż w Warszawie.

#Career Starter Spring Edition

Firma IT.integro już po raz kolejny organizuje płatny program stażowy Career Starter. Tym razem wiosenna edycja rozpocznie się na początku marca 2019 roku i skierowana będzie do studentów oraz absolwentów uczących się w Warszawie. Rekrutacja będzie trwać od 17 grudnia br. do 15 lutego 2019 r.

W trakcie wiosennego programu Career Starter stażyści poznają system Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central), jego funkcjonalności i możliwości, a także procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwach.

Kolejna, letnia edycja tradycyjnie rozpocznie się z początkiem lipca 2019 roku i odbędzie się w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.

Kogo szukamy?

Do programu stażowego zapraszamy w szczególności studentów Informatyki, Ekonometrii bądź pokrewnych kierunków z Warszawy, którzy studiują zaocznie lub kończą studia z początkiem nowego roku.

„Zależy nam na stażystach, dla których programowanie jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją – mówi Daria Widerowska, Marketing & PR Manager, IT.integro. – Młodych ludziach, którzy sprawnie i chętnie programują, poszerzają wiedzę, a także których interesują zasady funkcjonowania przedsiębiorstw oraz procesy biznesowe w nich zachodzące”.

Stażyści IT.integro Career Starter będą tworzyć i wdrażać rozwiązania IT dla polskich oraz zagranicznych organizacjach. Będą mieli możliwość rozpoczęcia swojej kariery zawodowej z IT.integro – strategicznym partnerem Microsoft w Polsce, firmie z 28-letnim stażem na rynku. Poznają pracę konsultantów Microsoft Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central, zagadnienia związane z systemami ERP, a także język programowania C/AL.

Rekrutacja

Aby wziąć udział w wiosennej edycji Career Starter należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.careerstarter.pl, a także odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań w nim zawartych oraz załączyć CV.

O programie stażowym Career Starter

Career Starter to program stażowy, który został zapoczątkowany 3 lata temu. Z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. W 2018 roku, na staż letni aplikowało ponad 560 studentów!

Więcej informacji na www.careerstarter.pl