LS Nav Gold Partner 2018 - wyróżnienie dla firmy IT.integro
18675
post-template-default,single,single-post,postid-18675,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
LS Nav Gold Partner

Spółka IT.integro otrzymała tytuł LS Nav Gold Partner 2018

IT.integro po raz kolejny została wyróżniona za swoje osiągnięcia oraz zaangażowanie tytułem LS Nav Gold Partner, przyznanym przez LS Retail – światowego dostawcę oprogramowania dla branży retail.

LS Nav Gold Partner 2018

Nagroda LS Nav Gold Partner przyznawana jest partnerom LS Retail, którzy wyróżniają się poziomem wiedzy, determinacją oraz aktywnością w obszarze edukacji rynku na temat rozwiązań dla branży sprzedaży detalicznej, a także odznaczają się wysoką jakością obsługi oraz wsparcia klientów, korzystających z systemów LS Retail.

Grupa wyróżnionych partnerów, wśród których znalazła się spółka IT.integro, zapewnia wzorcową jakość usług oraz spełnia wysokie wymagania w obszarze efektywności i skuteczności realizacji celów.

„Cieszymy się, że kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni przez naszego partnera – LS Retail. Nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w realizowane projekty oraz profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego klienta” – powiedział Piotr Śledź, Prezes Zarządu w IT.integro.

„Nasza sieć partnerska jest fundamentem sukcesu i rozwoju LS Retail. Rozwijający się kanał partnerów przez lata zapewniał lokalne wsparcie i najwyższą jakość usług. Firma LS Retail jest bardzo wdzięczna za okazaną lojalność i poświęcenie” – powiedział Magnus Norddahl, CEO i Prezes w LS Retail – „Nasi Złoci Partnerzy udowodnili, że są w stanie dołożyć wszelkich starań, aby dodać wyjątkową wartość naszej sieci partnerskiej. Z dumą przyznajemy IT.integro wyróżnienie LS Nav Gold Partner 2018 za imponujące wyniki osiągnięte w przeciągu ostatniego roku”.

IT.integro

IT.integro od ponad dwudziestu lat współpracuje z Microsoft w obszarze edukacji rynku na temat efektywnego zarządzania organizacjami oraz wdrażając system Microsoft Dynamics NAV. Od lat wskazuje również trendy oraz nowoczesne metody zarządzania i sprzedaży w sieciach detalicznych, promując rozwiązania LS Retail. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu, spółka stała się ekspertem na polskim rynku, a także najbardziej zaufanym partnerem wdrażającym systemy Microsoft Dynamics NAV oraz LS Retail.

IT.integro wdrażała rozwiązania LS Retail między innymi w firmach Marketing Investment Group, Cross Jeans, Kvik A/S.

LS Retail

LS Retail jest światowym dostawcą kompleksowych systemów dla organizacji zajmujących się sprzedażą detaliczną. Przez ponad dwie dekady firma rozwijała wiodące na rynku rozwiązania informatyczne, które są obecnie wykorzystywane zarówno przez sklepy detaliczne, jak i hotele oraz restauracje w 130 krajach.

Sieć partnerska LS Retail liczy 310 certyfikowanych partnerów Microsoft i LS Retail w ponad 80 krajach. LS Retail oferuje skalowalne rozwiązania do zarządzania sprzedażą w firmach zajmujących się sprzedażą detaliczną odzieży, elektroniki, mebli, a także sprzedażą i obsługą klientów w restauracjach, hotelach, na stacjach paliw, czy kawiarniach.

Więcej na temat rozwiązań LS Retail