IT.integro wśród zwycięzców Plebiscytu BITy 2019 BrandsIT - www.IT.integro.pl
31179
post-template-default,single,single-post,postid-31179,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
IT.integro zwycięzcą w Plebiscycie BITy 2019

IT.integro wśród zwycięzców Plebiscytu BITy 2019 BrandsIT

IT.integro otrzymało tytuł Najlepszej firmy w kategorii „Transformacja cyfrowa” w Plebiscycie BITy 2019.

BrandsIT to portal dla osób pracujących w branży IT. Dostarcza treści o branży, technologiach oraz spółkach giełdowych. Przeprowadzenie Plebiscytu BITy 2019 miało na celu wyróżnienie przedsiębiorstw, które w swojej działalności wykazują się nie tylko znakomitą skutecznością i osiąganiem wysokich wyników, ale także realnie przyczyniają się do propagowania cyfryzacji, rozwoju branży IT oraz promowania prowadzenia rzetelnego biznesu.

Z Redakcji dotarł do naszej siedziby Certyfikat Jakości w kategorii „Transformacja cyfrowa”. Został przyznany za wysoką jakość usług.

IT.integro a transformacja cyfrowa

Transformacja cyfrowa to proces, w którym aktywnie wspieramy naszych klientów – nie tylko poprzez liczne wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365, ale także edukację i promocję wartościowych treści.

W ciągu 2019 roku przeprowadziliśmy dwa cykle otwartych konferencji poświęconych tematyce transformacji cyfrowej w biznesie. W kwietniu i maju odbyło się 12 spotkań z przedstawicielami przedsiębiorstw wszystkich branż pod szyldem Dynamics Business Forum on tour. Natomiast w październiku spotkaliśmy się z przedstawicielami firm produkcyjnych. Cykl spotkań Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 obejmował 5 konferencji, podczas których rozmawialiśmy o trendach na rynku oraz korzyściach z wdrożenia nowoczesnego systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.