IT.integro na szkoleniu i integracji.

IT.integro już po kolejnej integracji!

Z okazji kolejnych urodzin firmy do Poznania zjechali się pracownicy ze wszystkich oddziałów – Warszawy, Wieliczki i Wrocławia. W poprzednim roku byliśmy na integracji w Trzebnicy, a dwa lata temu w Sulejowie. W tym bawiliśmy się w Poznaniu.

Podsumowania i prelekcje

IT.integro na szkoleniu i integracji.

Wydarzenie zaczęliśmy od merytorycznej części konferencyjnej. Wszyscy spotkaliśmy się w poznańskim centrum biznesowym Concordia Design, aby wysłuchać prelekcji. Najpierw Prezes IT.integro Piotr Śledź podsumował ostatnie lata działalności firmy i przedstawił plany na przyszłość. Mówił o możliwościach, jakie stoją przed spółką wraz z pojawieniem się wersji Microsoft Dynamics 365 Business Central, planach rozwoju firmy w kolejnych latach, a także nowych projektach wdrożeniowych.

IT.integro na szkoleniu i integracji.

Na scenie stanęli też inni specjaliści IT.integro, którzy opowiedzieli o bieżących projektach, nad którymi pracują.

IT.integro na szkoleniu i integracji.

Uczestniczyliśmy także w szkoleniu z bezpieczeństwa. Chodzi tu oczywiście o zabezpieczanie cyfrowych danych – naszych, klientów oraz firmy. A swoją wiedzą podzielił się z nami specjalista z Niebezpiecznik.pl, któremu bardzo dziękujemy za niezwykle ciekawą i merytoryczną prezentację.

Wieczorny bankiet

IT.integro na szkoleniu i integracji.

Nie skończyliśmy jednak na konferencji. Wieczorem spotkaliśmy się jeszcze na bankiecie w Młyńska 12. W integracji wzięło udział w sumie aż 250 osób. Zaczęliśmy od toastu i Prezes IT.integro Piotr Śledź przedstawił nam kilka statystyk, między innymi:

  • Marketingowi udało się zdobyć 270 000 UU stron www.
  • Nasze rekruterki z działu HR przejrzały ponad 2 tys. aplikacji kandydatów do pracy.
  • Konsultanci przejechali ponad 2,5 mln km bijąc rekord 5 tys. delegacji.
  • Księgowość wykonała ponad 35 tys. operacji bankowych.

Po tym podsumowaniu zaczęliśmy część nieoficjalną.

Mieliśmy okazję porozmawiać i pośmiać się w przyjemnej atmosferze. Udało nam się nawet trochę potańczyć.

Wieczór uświetnił pokaz niezwykle utalentowanych gimnastyczek. W poniedziałek wszyscy wróciliśmy do pracy, aby dalej zajmować się tym, na czym najlepiej się znamy, czyli Dynamics 365 Business Central.