Podsumowanie wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego IT.integro
18783
post-template-default,single,single-post,postid-18783,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Podsumowanie wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego IT.integro

W dniach 12-13 maja 2018 roku, w Trzebnicy na Dolnym Śląsku, odbyło się doroczne spotkanie szkoleniowo-integracyjne IT.integro. W zjeździe wzięli udział pracownicy ze wszystkich oddziałów firmy – Poznania, Warszawy, Wrocławia i Wieliczki.

11 prelekcji na 220 slajdach

W trakcie pierwszej części szkoleniowej, odbyło się 11 prelekcji, które pokrótce omawiały zmiany w firmie, powołanie nowych działów, ewolucję Microsoft Dynamics NAV, nowe rozwiązania jak Personal Data Management Solution, strategię komunikacji wewnętrznej oraz funkcjonalności systemu ERP.

Podczas swojej prezentacji, Prezes Piotr Śledź omówił rozwój firmy w przeciągu ostatniego roku, w tym szybki wzrost liczby pracowników – obecnie w IT.integro pracuje 130 osób, Poinformował o powołaniu dwóch nowych działów – Działu produkcji i rozwoju aplikacji, który docelowo będzie dbał o rozwój wszystkich produktów IT.integro oraz kolejnego Działu IT.

W trakcie spotkania omówiono także ewolucję systemu Dynamics NAV, który po zapowiedzianym rebrandingu będzie nosił nazwę Dynamics 365 Business Central. Premiera wersji Business Central w Polsce jeszcze nie jest znana. Obecnie obowiązującą wersją jest NAV 2017 z Polską funkcjonalnością, a w drugim kwartale bieżącego roku pojawi się wersja NAV 2018.

W Trzebnicy po raz pierwszy zaprezentowano pracownikom nowość w ofercie – Personal Data Management Solution, rozwiązanie stworzone przez zespół IT.integro, którego głównym zadaniem jest efektywne zarządzanie danymi strukturalnymi, które znajdują się w systemie ERP. Narzędzie pozwala na realizację podstawowych praw, jakie przysługują osobom, których dane osobowe są przetwarzane, takich jak prawo do bycia zapomnianym, prawo przenoszalności danych, prawo dostępu do danych oraz daje możliwość rejestracji zgód marketingowych.

Integracja przy maszynie Goldberga

Po części szkoleniowej, pracownicy, podzieleni na kilkuosobowe zespoły, wspólnie budowali maszynę Goldberga. Każda z grup budowała z listewek, równoważni, tektury, balonów i innych elementów swoją część urządzenia – która w finale z sukcesem zadziałała, dając spektakularny efekt.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja połączona z występami artysty kabaretowego – Tomasza Jachimka.

Spotkanie w Trzebnicy było doskonałą okazją, która pozwoliła z jednej strony na odpoczynek od codziennych obowiązków, a z drugiej na przekazanie pracownikom kluczowych informacji na temat rozwoju firmy i systemu Dynamics NAV.

Zapraszamy do galerii zdjęć.