Oprogramowanie dla transportu i logistyki. Sprawdź ceny!
3249
page,page-id-3249,page-child,parent-pageid-38,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Zapewnij swojej firmie wyższą rentowność zleceń

Oprogramowanie dla transportu i logistyki

Wyzwania rynku

Do najważniejszych sektorów gospodarki należą Transport i logistyka, których prawidłowe funkcjonowanie odgrywa znaczącą rolę w procesach na poziomie poszczególnych firm, jak i całej gospodarki. Współczesny rynek wymusza na firmach transportowych i logistycznych potrzebę rozwoju, sprawną realizację zleceń, elastyczność oraz wysoką jakość obsługi klienta. Dlatego tak ważne jest nowoczesne oprogramowanie dla transportu i logistyki.

 

Aby sprostać wymaganiom firm reprezentujących sektor Transport i logistyka, organizacje muszą inwestować w zaawansowane oprogramowanie  dla transportu i logistyki usprawniające zarządzanie klasy ERP.
Microsoft Dynamics NAV oferuje szeroki pakiet funkcjonalności, które pozwolą usprawnić procesy w firmach transportowych i logistycznych. Dodatkowo, funkcjonalności te mogą być rozbudowane o rozwiązania dedykowane – oprogramowanie dla transportu i logistyki poszerzające możliwości systemu ERP.

Oprogramowanie dla transportu

Wybierz rozwiązania dla branży transportowej i logistycznej

 • Planowanie floty

  Planowanie floty

  Zarządzanie flotą pojazdów jest kluczowym zadaniem firm logistycznych. Chcąc usprawnić ten proces, firma IT.integro opracowała oprogramowanie dla transportu i logistyki o nazwie Planowanie Floty, które rozszerza standardową funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV.

  WIĘCEJ
 • Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania

  Magazyn Wysokiego Składowania to kompleksowe rozwiązanie branżowe, które usprawnia pracę magazynu w firmach dystrybucyjnych. WMS jest dedykowany przedsiębiorstwom produkcyjnym, dystrybucyjnym.

  WIĘCEJ

Poznaj funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV

Pobierz Przewodnik i poznaj funkcjonalności systemu ERP w zakresie transportu i logistyki.

WIĘCEJ
przewodnik po systemie dynamics nav

Dodatkowe rozwiązania biznesowe dla firm

 • DOCUMENT CAPTURE

  DOCUMENT CAPTURE

  Doskonałe oprogramowanie dla firm służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji wszystkich dokumentów w przedsiębiorstwie. Dowiedz się więcej, jak usprawnić procesy administracyjne i ograniczyć niepotrzebną papierową dokumentację.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • WORKFLOW NAV

  WORKFLOW NAV

  Prawidłowe zarządzanie przepływem pracy to priorytet w każdej firmie. Oprogramowanie dla firm, zawiera rozszerzenie funkcjonalne Microsoft Dynamics NAV, które umożliwia zdefiniowanie wydajnego przepływu pracy, jego automatyzację, a także sprawne zarządzanie listą zadań.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH

  ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH

  Elektroniczna wymiana danych (w skrócie EDI) określa sposób wymiany pomiędzy systemami dokładnie określonych co do formatu komunikatów zawierających np. dokumenty zamówień, przyjęć magazynowych oraz faktur.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • JET REPORTS

  JET REPORTS

  Jet Reports to wszechstronne oprogramowanie dla firm służące do raportowania oraz analiz Business Intelligence (BI) stworzone z myślą o Microsoft Dynamics NAV. Przejmij kontrolę nad swoją firmą korzystając z narzędzi analitycznych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • MICROSOFT AZURE

  MICROSOFT AZURE

  Microsoft Azure to elastyczna i niezwykle wydajna platforma chmurowa, pozwalająca efektywnie rozwijać działalność oraz szybko reagować na zmiany. Platforma Azure to także gwarancja nieograniczonej skalowalności, wydajności, a także pojemnego i bezpiecznego magazynu danych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • MOBILE NAV

  MOBILE NAV

  MobileNAV pozwala użytkownikom Microsoft Dynamics NAV na dostęp do systemu za pośrednictwem telefonu komórkowego, bądź tableta. Funkcjonalność ta jest w szczególności ważna dla pracowników zarządzających sprzedażą i obsługą klienta.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • MDMS

  MDMS

  MDMS to inaczej System Zarządzania Danymi Centralnymi (ang. Master Data Management System). To rozwiązania dedykowane służące synchronizacji oraz zarządzaniu danymi centralnymi w rozproszonych organizacjach. Usprawnij zarządzanie i obieg informacji w firmach wieloodziałowych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • MICROSOFT OFFICE 365

  MICROSOFT OFFICE 365

  Office 365 to dobrze Ci znane aplikacje powiązane z nieograniczonymi możliwościami chmury obliczeniowej. Dzięki Office 365 możesz prowadzić widerokonferencje HD, korzystać z biznesowej klasy poczty e-mail, czy platformy społecznościowej w firmie. Odkryj szereg możliwości dla swojej firmy.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • PORTAL B2B

  PORTAL B2B

  Udostępnij swoim klientom, partnerom i pracownikom określone dane z Microsoft Dynamics NAV. Pozwól im też wprowadzać dane do systemu – bez potrzeby logowania się do niego. Zapewnij swojej firmie sprawną komunikację z klientami i dostawcami w systemie ERP Dynamics NAV.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • TARGIT DECISION SUIT

  TARGIT DECISION SUIT

  Targit Decision Suite to jedyna w swoim rodzaju platforma biznesowa, która oferuje narzędzia do wizualizacji danych, samodzielną analitykę, raportowanie, a także czytelny, intuicyjne kokpity. Zapewnij swoim pracownikom szybki dostęp do informacji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sprawdź ile kosztuje oprogramowanie dla transportu i logistyki! Przejdź do kalkulatora on-line.

OBLICZ
zarządzanie sprzedażą