spółka IT.integro

Spółka IT.integro tegorocznym laureatem nagród Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu

2019 rok, podobnie jak poprzednie lata, okazał się owocny dla IT.integro. Szybka dynamika rozwoju oraz wzrost wartości firmy pozwoliły na znalezienie się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw.

Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa

Oba zestawienia cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród przedstawicieli biznesu. Wytypowane firmy należą do najdynamiczniej rozwijających się w Polsce, a otrzymane wyróżnienia odzwierciedlają bardzo dobrą reputację i wiarygodność.

Ranking Diamentów Forbesa powstaje we współpracy miesięcznika Forbes z Bisnode Polska, a w zestawieniu znajdują się firmy, które w przeciągu ostatnich trzech lat najszybciej powiększyły swoją wartość. Przedsiębiorstwa, które dziś mogą szczycić się mianem Diamentów Forbesa, otrzymały pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a tym samym mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Organizacje spełniające te warunki musiały także wykazać się dodatnim wynikiem finansowym i wartością kapitałów własnych.

Ranking dzieli firmy wg kryteriów przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym na firmy małe, posiadające przychody w wysokości od 5 do 50 milionów złotych, średnie o przychodach od 50 do 250 milionów złotych, a także duże, których przychody wynoszą powyżej 250 mln zł. Spółka IT.integro znalazła się w kategorii firm średnich.

Gazele Biznesu to ranking organizowany w Polsce przez dziennik Puls Biznesu od 2000 roku. Wyróżnienie otrzymują firmy o nienagannej reputacji, które przez ostatnie trzy lata zwiększały swoje obroty i zysk. Kryteria rankingowe badają analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland, a ich analiza pozwala na wytypowanie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze małych i średnich firm.