Staż w IT IT.integro Career Starter

Znów rekrutujemy na staż w IT | IT.integro Career Starter 2020

Staż w branży IT

#makeITforbusiness

Co roku zapraszamy do współpracy grupę stażystów programistów ERP w ramach letniego programu stażu studenckiego Career Starter. Stawiamy na ich rozwój i naukę praktycznych umiejętności, aby po zakończeniu stażu mieli szansę stać się stałymi członkami zespołu IT.integro. Właśnie dlatego już ponad 20 regularnych pracowników to osoby, które rozpoczęły z nami współpracę właśnie przez Career Starter.  

Od lipca do sierpnia staramy się przekazać młodym adeptom Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) podstawową wiedzę, niezbędną do pracy, a także do zweryfikowania, czy taki profil pracy im odpowiada. Cały harmonogram stażu projektujemy tak, aby zakres wiedzy był jak najbardziej przekrojowy. Career Starter to dobra okazja, aby rozpocząć swoją karierę zawodową w komfortowych warunkach!   

Każdy stażysta ma u nas szansę na zatrudnienie po stażu, nawet jeśli nie skończył jeszcze studiów. Do czasu uzyskania dyplomu może pracować u nas w niepełnym, elastycznym wymiarze godzin.

Staż w IT – czy to program dla Ciebie?

Do zespołu IT.integro poszukujemy studentów przynajmniej trzeciego roku studiów kierunków takich jak: informatyka, ekonometria, zarządzanie produkcją i nie tylko. Do aplikowania zapraszamy także absolwentów, którzy poszukują możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń w branży IT. Od kandydatów do programu Career Starter 2020 oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i chęci rozwijania się nie tylko w obszarze programowania, ale także analizy danych i procesów biznesowych. Naszymi klientami są firmy z całego świata, dlatego ważna jest dla nas komunikacja w języku angielskim.

Onboarding – we wszystko Cię wdrożymy

Rekrutacja za nami! Masz miejsce na stażu! Po fali euforii pojawiają się jednak obawy, jak odnajdziesz się w nowym środowisku, wśród nowych technologii, nowych zadań i co ważne – wśród zupełnie nowych ludzi, których imion na początku nie zapamiętasz? Nie obawiaj się, zadbamy także o Twój komfort na tym etapie. Cały czas staramy się udoskonalać nasz proces onboardingu, tak aby był jak najbardziej wartościowy dla nowych pracowników.  

Każdy stażysta otrzyma starter pack, a cały pierwszy dzień stażu przeznaczymy na wdrożenie w organizację i poznanie zespołu. Zespół HR przedstawi stażystom kulturę organizacyjną IT.integro, a także podstawowe narzędzia, z których korzystamy na co dzień. 

Career Starter Academy – szkolenia na stażu IT

Przez pierwsze 3 tygodnie stażu przekażemy naszym stażystom niezbędną wiedzę, aby mogli zacząć realizować podstawowa zadania. Nauczymy ich nie tylko programowania w C/AL i AL., ale wprowadzamy także w podstawowe zagadnienia procesów biznesowych i funkcjonalności systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Nie zabraknie też szkoleń miękkich związanych z przedstawianiem prezentacji i wystąpieniami publicznymi. Po naszych szkoleniach z pewnością odpowiesz na pytanie, na czym polega korekta faktury i jak ją zaksięgować. Dowiesz się też, czym różni się VAT należny od naliczonego i co to jest kursor.  

Po szkoleniowej części stażu stażyści dołączą do jednego z 12 zespołów projektowych. Pracują one w 5 miastach – Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie-Wieliczce. To Ty wybierasz, w jakim mieście będziesz pracować. Jeśli nie mieszkasz w Poznaniu czy okolicach, my zapewnimy Ci zakwaterowanie na czas początkowych szkoleń.

Staż Career Starter to nie tylko praca!

W trakcie Career Starter poznasz grono zupełnie nowych ludzi. A że nie samą pracą człowiek żyje, zapewniamy też wspólne wyjścia i spotkania poza biurem. Dzięki nim na chwilę odetchniesz od nauki, a także będziesz miał okazję lepiej poznać innych stażystów.

Jeśli zainteresował Cię nasz staż w IT i masz ochotę poznać więcej szczegółów na temat Career Starter, zajrzyj na stronę – www.careerstarter.pl.