szkolenia biznesowe

Szkolenie: Obieg informacji w firmie

Poznaj niezawodne metody usprawniające komunikację między pracownikami Twojej organizacji

 

Już 02.12.2015 roku (środa) odbędzie się drugie szkolenie z cyklu Podnieś swoje kwalifikacje w 5 krokach, organizowane przez Microsoft oraz extendo.pl.

Cykl powstał z myślą o pracownikach małych i średnich firm, którzy chcą dowiedzieć się jak poprawić swoje umiejętności organizacyjne, komunikację w grupie oraz lepiej zarządzać czasem i zadaniami. Spotkania mają charakter otwarty. Skierowane są do pracowników różnych szczebli oraz działów.

 

Prosty sposób na sprawny obieg informacji w firmie

Najbliższe szkolenie pod tytułem Obieg informacji w firmie. Poznaj niezawodne metody usprawniające komunikację między pracownikami w Twojej organizacji, ma na celu przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy, która pozwoli poprawić komunikację w grupie, efektywnie i szybko informować współpracowników o ważnych zmianach, budować pozytywne relacje, sieć społecznościową oraz organizować inspirujące „burze mózgów”.

Spotkanie odbędzie się 02.12.2015 roku (środa), w godzinach 10.00 – 11.00. Organizowane jest online, dzięki czemu ilość miejsc jest nieograniczona. Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Chętni mogą wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń.

Każde webinarium kończy się otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza zdobyte umiejętności.

 

Szkolenia biznesowe

Cykl szkoleń biznesowych ruszył 18.11.2015 wraz z webinarium Jak organizować spotkania z klientami, by zapewnić sobie sukces. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem oraz zostało wysoko ocenione przez uczestników. Cykl obejmuje 5 webinariów, które pozwolą podnieść kwalifikacje, wiedzę oraz poznać metody i tricki usprawniające pracę w firmie. Zakończenie spotkań planowane jest na 27.01.2016 r.

Rejestracja oraz opis szkoleń znajduje się na  www.webinaria-online.pl